Galatasaray'ın Rizespor Maç Kadrosu Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Rizespor Maç Kadrosu Belli Oldu

Büyük ihtimalle antreman performansı yüzünden
Yakup çınar geçen hafta; dil bilmemesi ve torrentin anlattıklarını anlamadığı için yerine getiremediğini bu yüzden kadro dışı kaldığını söyledi. Büyük iletişim sorunu varmış. Biraz da morutan kendine bakmalı bence, bu şekilde zaten romany dışı bir yerde oynayamaz

Yakup çınar geçen hafta; dil bilmemesi ve torrentin anlattıklarını anlamadığı için yerine getiremediğini bu yüzden kadro dışı kaldığını söyledi. Büyük iletişim sorunu varmış. Biraz da morutan kendine bakmalı bence, bu şekilde zaten romany dışı bir yerde oynayamaz
Ömer e Fatih Terim Türkçe anlatamıyordu derdini şimdi katalanca öğrenmiş de Torrent le mi anlaşır olmuş? Saçma bir bahane olarak geliyor bana takımda tek dilmeyen, anlatılanları anlamayan adam Morutan mı şimdi?

Öyle olsa bile ilk 11 den keserse anlarım da adam kadroya bile giremiyor, Ardayla filan aynı konumda mı şimdi Morutan bu takımda?

Arda Turan isimli şahsı kadroya almayan kim olursa takdir ederim. Bu şahsın Galatasarayla falan ilgisi yok, yaratmaya çalıştıkları paralel Galatasaray başlarına yıkıldı. Mustafa Cengizi bir kez daha saygıyla anıyorum.

morutan’a madem hiç süre verilmeyecekti başka bir takıma kiralasaydınız. 6 ayı çöpe gidecek adamın.

Son düzenleme:
Ya arkadaş neden her şeye itiraz ediyorsunuz ? onu almıyor bunu neden almıyorsun bunu alıyor şunu neden almadın antremanda siz mi varsınız ? Belki antremanda yetersiz bilmiyoruz biraz başınızda ki adamların kararlarına saygı duysanız ? Sonuçta bu insanlar futbolun içinden gelen insanlar birşeyler biliyorlardır ya hani ? Ben mi yanlış düşünüyorum .

Romence bilen tercüman alınsın o zaman. Kulüp yatırım yapmış almış, 5 yıl sözleşme yapmış, kafama göre ben kadroya almam diyemezsin.

Romence bilen tercüman alınsın o zaman. Kulüp yatırım yapmış almış, 5 yıl sözleşme yapmış, kafama göre ben kadroya almam diyemezsin.

Geldiği günden beri iletişim sorunu yaşadığı söyleniyor. 7 aydır bir özel hoca tutamadılar mı? Sadece Feghouli ve Babel’in bir günde kazandığı para kadar tutardı hemde.

Üst Alt