Garry Rodrigues Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Garry Rodrigues Galatasaray'da İddiası!

Rodrigues iyi oyuncuya benziyor, calim atan, rakibin uzerine giden, hizli bir kanat oyuncusu, pozisyon yaratiyor, bos alan buldugunda etkili, kontra ataklarda cok fayda saglar, hem solda hem sagda oynayabiliyor, sutlari da fena degil, 3.5milyona ile daha iyi oyuncu alinabilirdi tabi ki, ama bu yonetim'den oyle birsey beklemek biraz zor.

Hayirli olsun.

cid169567_opening_1180x885.jpg

cap-verdes-forward-garry-rodrigues-vies-with-zambias-defender-mbola-picture-id462291058

izledim videosunu videoda bile çöp gerçekte ne kadar çöp kim bilir beyni hiç yok yetenek kısıtlı tek özelliği güçlü ve hızlı duruyor

hayırlı olsun olsun da şu transfer tamamen ya tutarsa transferidir. adamın kariyeri yılda iki kulüp gezerek geçmiş, bu sene ilk kez bi çıkış yapmış ama istikrarsız bir oyuncu olduğu belli. gbirliğinin çöpü jimy durmazın bile yıldız olduğu bir ligdeki istatistikleri bişey ifade etmez. iyi çıkmazsa altı ay sonra gönserilir bir 3-4 daha verilip başka bir deneme yapılır.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gidip takımın en sorunsuz bölgesine transfer yapıp, üstüne bir de 3,5 milyon veriyorlar. Hayır illa kanat alacaksın, git bari orijini sağ açık olan bir adam al.

Bizde zaten saga egri bir oyun yapisi varken Sneijder´den dolayi, birde sag kanada entresan bir bicimde, sol kanat oyuncusu aliyoruz. Yok yani, kafam almiyor, zaten sagda oynayan oyuncunun performansi otomatik düsüyürken, neden orada yüzde yüz rahat edecek bir oyuncu almiyoruz. Bruma, Yasin, Podolski hepsi solda rahat eden oyuncular zaten... Iyidir kötüdür bilmem, ama kadro yapisina göre transfer yapamiyoruz. Riekerink bey kokoman kusu mu, yada göremiyoru mu, yada hic mi fikir almiyorlar anlamiyorum.

Ayni hataya yillar önce de düstük. Emre Colak, Albert Riera, sonra Nordin Amrabat, sonra Bruma iyicene orjinal pozisyonu sol olan oyuncular ile sisirmistik kadroyu. Orjinal sag oyuncusu bir Kazim vardi, oda gitmisti yarim sene sonra.

Üst Alt