Garry Rodrigues Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Garry Rodrigues Galatasaray'da İddiası!

Siz daha buyuk bir sirkete gecince ayni maasa mi calismaya devam edeceksiniz? Hani anliyorum sizleri de futbolda bu boyle yurumuyor, sirket gibi bakmak lazim daha buyuk sirket daha cok maas (normalde.)

Eleştiren arkadaşlar görüyorum.

Bu arkadaşlara konya deplasmanına neredeyse 9 kişi çıkmak üzere olduğumuzu hatırlatmak isterim.

Bu yönetim iki ayağı olan hangi adamı alsa kârdır diye bakıyorum

Ben sahsen tanimiyorum oyle fazla, ama televizyondaki yorumculara bakiyorum cogu iyi transfer diyor artik gelince anlariz.

Yav bizim yorumcular kimlere iyi oyuncu demiyorlar alper. İşe yarayabilir bende çöp demiyorum ama bu maaşlar normal değil. Uefa kriteri diyip böyle oyunculara bu paralar verilmez. orda 500 bin eruoya oynayan adam bizde 1.5 milyon euro almamali. Önce kendini kanitlasin. Üst düzey bildiğimiz bir oyuncu olsa neyse dicemde üst düzey oyuncudan ne anlar Dursun.

Yav bizim yorumcular kimlere iyi oyuncu demiyorlar alper. İşe yarayabilir bende çöp demiyorum ama bu maaşlar normal değil. Uefa kriteri diyip böyle oyunculara bu paralar verilmez. orda 500 bin eruoya oynayan adam bizde 1.5 milyon euro almamali. Önce kendini kanitlasin. Üst düzey bildiğimiz bir oyuncu olsa neyse dicemde üst düzey oyuncudan ne anlar Dursun.
Orasi oyle ama bu takimin aclik siniri zaten 1.5 milyon Euro, bunu yeni gelen adam da biliyor menajeri de. Genel maas siniri boyle kaldigi surece bu boyle devam edecek.

Orasi oyle ama bu takimin aclik siniri zaten 1.5 milyon Euro, bunu yeni gelen adam da biliyor menajeri de. Genel maas siniri boyle kaldigi surece bu boyle devam edecek.

Bir yerde durdurcan bunu. İşlerine gelince uefa kriteri demesinler. Yasin parami arttir diyince sinirlenmesinler. Yasin satilamazsa hiçbir anlami yok bu transferin. Önceliğimiz defans olmaliydi.

takımın sorunsuz 2 yeri var. sol kanat ve kale. biz gidip sol kanada oyuncu alıyoruz. kimse demesin sağda da oynuyor diye. adamın videosunda 100 pozisyon varsa 95i sol taraftan. anlaşıldı ikinci yarı da sol harici başka bir atak organizasyonumuz olmayacak

bence cok klas olmasada türkiyede is yapar diye düsünüyorum, yasin ve sinandan kesin daha iyidir daha kötü olmasi zaten pek ihtimal vermiyorum

yasin kalsın sneijder ve selçuk yerine 2 orta saha ve ismi tartışmasız bir forvet alıp transferi kapatalım..bize bu adam yaramaz.hücüm futbolu oynarsak elimizdeki kazma stoperlerle bile şampiypn oluruz..

Son düzenleme:
FLAŞ FLAŞ FLAŞ !

Paok başkanın'dan açıklama : "Garry hakkında Galatasaray ile görüşmelerimiz sona erdi , resmi imzaların atılması için Hakan Delikanlı ile yolların ayrılmasını bekliyoruz."

d6ec63d64db45781cb1177f33635a599.png

Arkadaş vasat bir topçu ama cok iyi olsa bile sol kanat oyuncusu olduğu belli.Sagda oynar oynamasına ama istatistiklerine baktigimda sağ kanatta oynadığı maç yok ve videolarda da olumlu hareketlerin %95 i ni hep sol tarafta yapmış.2-3 maç iyi oynasa çıkıp yasin gibi,solda 3 kisiyi 5 kisiyi calimlarim ama sagda oynamayi sevmiyorum diye trip atarsa ne anladim bu işten.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt