Garry Rodrigues'in Menajerinden Açıklamalar! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Emre yapamayacagi yerlerde sansini deniyor , ona isvec miydi cikis yaptigi yer , iskandinav ulkelerinden biriydi , ne orada ne almanyada hatta ne de ispanyada ekmek var

onun turkiyede , olmadi yunanistanda filan oynamasi lazim . Hic bir zaman milli takimda goz boyadigi performansa oralarda ulasamaz , yanlis tercih yapti

yani performansinda gitgeller oldugu icin degil , yanlis yerde oldugu icin parlayamiyor

emre mor u , bruma ile rodri ile filan kiyaslayamam , onun seviyesi cok cok daha yuksek , ulkemizde bir takima gelir dr serbestlik taninirsa goruruz

ama rodri de muthis bir adam , daha ilk oynadigi riko zamanindaki konya macinda sabri gibi birine asist yapmisti hatirlayin

rodri aslinda bulunmaz hint kumasi su an , yerine o ayarda birini bulup koymamiz imkansiz , ama uefa konusu sebebiyle gerekirse rodri de gerekirse sampiyonluk da satilir , cunku aksi taktirde sampiyon olsak da men yersek bir altimizdaki takim sadri abi selami cakip sampiyonlar ligine gider
İspanya uygun aslında yav bu takımlar için bence takım uygun değil.

Rodri'yi o maç izleyip çok beğenmiştim sonrasında neden oynamadığını da anlamıyordum bu yıl hocaların hata yaptığını gösterdi.

İspanya uygun aslında yav bu takımlar için bence takım uygun değil.

Rodri'yi o maç izleyip çok beğenmiştim sonrasında neden oynamadığını da anlamıyordum bu yıl hocaların hata yaptığını gösterdi.

Ispanya kismen uygun , almanya ya da norvec e filan gore ama yetmez , ispanyada o turkiyedeki pohpoh u yasayamaz , bunu kanitlamamin bir yolu yok ama bir gun gelirse izler goruruz

o mactan sonra riko kesmis olabilir ama tudor da bir oynatti bir kesti , linnes de mesela terim zamanina dek ayni durumdaydi , hatta selcuk

bu adamlar belki hakkaten problemli arkadaslariyla veya antrenmanlarda , kimse bosu bosuna onca insanin gordugu seyi anlamasina ragmen inadina yapmaz , ki teknik direktorlugune mal oldu belki de

ama maksat bu problemli halleriyle fayda almak , mesela belhanda ve fegoulide ise terim dahi tam bir cozume ulasamadi

20 milyon euronun altındaki teklifleri düşünmemek bile lazım ,dandik dandik adamlar çok rahat 30-40 milyon euro ediyor artık...

Üst Alt