Gedson Fernandes: "Galatasaray’a geleceğim şeklindeki haberlere güldüm açıkçası" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gedson Fernandes: "Galatasaray’a geleceğim şeklindeki haberlere güldüm açıkçası"

takımda 6 numara olmayınca böyle en ufak dripling atan başka da bir özelliği öne çıkmayan topçular kıymete biniyor.
şu defansif ortasahayı halledemedik 1türlü

Bi hareketliligi hizi var baska hic bi numaraai yok. Ha birde sIk yere atip serbest vurus aliyor. Bizim ligde bu hakemler varken buda bi marifet. Avrupanin diger liglerinde her mactan sari kartla cikar hakemi aldatmakli hareketten.

Bjk cocugu nerede oynatacagini bilmiyor
Bilmiyorum her macmi ayni solorta koridordan cikarmadi senol (belki bizim guclu sagkanat yuzundendir )

Bu cocugu ft gibi serbest birakacaksin o nerede duracagini ztn biliyor

Duygusalda bir tip mutlu oldumu dahada iyi oynuyor

Belki süper muazzam topçu değil büyük takımlar filan almaz da bizim lig için biçilmiş kaftan adam.önü boşsa topla geçiyor alanı rakip savunma afallıyor.bizim orta sahalar da bik bik pas yapıyor dön musleraya.
Oliviera cicaldau torreira 17 milyon euro verdik gedsonu rahatlıkla bu paranın yarısına alabilirdik
Burak elmas kadar terim de suçlu
Sezon başı Rumen sevdası yüzünden gedsona bütçe ayıramadık bjk gibi itici camiaya gül gibi yıllarca faydalanacağı adamı hediye ettik

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gedson’u alamayanlar Galatasaray’a ihanet ettiler, ancak o sayede bugun İcardi Mertens Sergio Torreira Rashitza gibi yildizlari izliyoruz.

Her işte bir hayır vardır!

Önceki transfer sezonunda, Dünyada başka orta saha oyuncusu kalmamış gibi aylarca peşinde koşulmasına (Ki malum, o da kesin bilgi değil!) isyan etmiştim. Uygun koşullarla transfer edilmesini isterdim şahsen; o zaman kendisini alabilmiş olsaydık, çok daha sağlıklı bir kadro planlaması yapmamız mümkündü...Bir oyuncunun rakip takıma gitti diye yerin dibine batırılmasını hiçbir vakit onaylamam. Taraftar olmaktan daha öncelikli olarak bir futbolseverimdir nitekim...

İcardi :D Çakal olan futbolcuları severiz :D
Fg2gug9XwAEL058

Üst Alt