Gedson: "Gelmeyi çok istedim ama beni almadılar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gedson: "Gelmeyi çok istedim ama beni almadılar"

Gedson Fernandes, Galatasaray-Çaykur Rizespor maçının ardından eski takım arkadaşlarıyla hasret giderdi.

Portekizli futbolcu "Neden Galatasaray'a gelmedin"? sorusuna "Gelmeyi çok istedim ama beni almadılar..." şeklinde cevap verdi.

Yakup Cinar

Bana göre yönetimin KISMEN haklı olduğu nokta eğer menejer Ahmet efendi bu fiyatta ödeme kolaylığı koymadıysa ya da kendine çok büyük pay çıkarmış ise bu rakam haricinde bu konuda haklı olabilirler. FAKAT Başkan "İstesek alırdık" cümlesini kullandıktan sonra bu detayın hiç bir önemi kalmıyor ve otomatik olarak elimizdeki fırsatı kaçırmış olarak değerlendiriyoruz.

Gedson istediğini cümle alem biliyor - kendisini suçlu bulmaya çok gerek yok. her sene oturup bekleyecek hali yok adamda oynamak vitrine çıkmak istiyor.

iş işten geçtiği için üzerinde durmaya gerek yok. BJK Maçlarında önümüzdeki sezondan itibaren başımıza iş açabilir çünkü yetenekli - ve iyi oyuncu olduğu için ıslıklanmalı tepki görmeli , transferi yüzünden değil.

ya birakin iste, evet yetenekli ama kafada sorun var demek. 23 Yasinda tek isteyeni biz ve bjk oluyorsa, demekki Yabanci Scoutlar karekter sorunu tespit etmisler.

Valla maci izlerken icimde nefret filan yoktu. Bu kadar tepki gormesini anlamiyorum. Sadece 3 ay ve taraftarsiz oynayan futbolcudan cok fazla aidiyet bekliyorsunuz.
Melo, Inter'den sonra bjk veya fenere gitse ne yapacaktiniz? Resmen ayni muameleyi yaptiniz.

Üst Alt