# Giourkas Seitaridis - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Giourkas Seitaridis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Seitaridis

Cok iyi ya.Anladigim kadariyla Aceto bosta kalan oyuncularin israrla transfer edilmesine bir elestri babinda yazmis o haberi.

Ertesi gunude Fotomac bu haberi yapiyor...

Ama haber dogruysa ki Fotomac da cikti dogru olamaz,ben istemem Ugur Ucar a sans verilmeli artik.Cunku iki yil once agzimiza bir parmak bal calip talihsizce sakatlanmisti.

burda şaka yaptı dogru ama inanmayın şu Acetoya 2 senedir takip ediyorum hiçbir transfer haberini bilemedi Babel ve Biglia ile büyük ölçüde anlaşmıştık güya tamam amacı bizi kandırmak yada Blogum okunsun degildir ama hiçte güvenilir bir kaynak degil

Seitaridis 27 yaşında ve bizde iş yapar. Uğur' un dönmesini bende istiyorum, hatta ilk şansın ona verilmesini istiyorum ama sakatlandığını düşünelim bir an için kim var o bölgede? Gerçek yeri sağ kanat olan Sabri' mi? Yoksa gerçek yeri orta sahanın sağı olan Serkan Kurtuluş' mu? Eğer bonservisi yoksa bence Seitaridis' in alınması çok isabetli bir transfer olur.

Edit: Bonservisi yokmuş. Bence kaçırılmamalı. Tabi bazı arkadaşlar üzülecekler neden Miguel veya Rafinha alınmadı diye ama ben sevinirim bu transfer gerçekleşirse.

Tobi, Emre Güngör'de sağ bek oynayabilir kanımca. Olmazsa Sabri, Serkan'ı bir iki maç çekeriz. Neyse bırakalımda bunları Rjikaard düşünsün.

Oynayamadıklarını, oynadıkları zaman da orada neler yaşandığını geçen sene gördük. Bu sene aynı hatayı tekrar etme lüksümüz yok. Rafinha' yı alamayacağımıza göre Seitaridis çok iyi transferdir eğer olursa.

Geçen sene 3 milyon bonservis ve 1.3 milyon€ kendisine önermiştik diye hatırlıyorum. Bu sene bonservisi yok ve istediği ücret tahminen 1-1.2milyon€ civarıdır.

vizyonsuz adamlara kalmaz inşallah bu klüp. iki yıldır iyi adamlar alıyoruz, iyi bir teknik direktör getirdik. ancak şu taraftar hala arabesk. vizyon çok önemlidir. sağ bekte sorun olduğunu düşünmek arabeskçe bir düşünce. takımın sorunu orta alanda. Zdebel'e karşı oyun kuramayışımız asıl sorun. bunu görebilecek vizyonu olmayan taraftar Seitaridis'i de önerir, Ricardo Oliveira'yı da.

Vizyon eğer Arda-Topal-Ayhan' ın bir arada oynadığı bir maç yokken, orta sahaya adam lazım diye akıl verenlerde ise, sağ beke de gerek yok, evet.

Ama geçen sene yol geçen hanı haline gelen sağ bek pozisyonunu görmemek ise evet vizyonsuzuz. Üstelik kimse Uğur' u harcayalım da demiyor. Ama onun yerinde oynayacak oyuncuların hiç biri sağ bek değil.

Neyse biz bedavaya Gökhan Zan alındığında da bu vizyonerleri gördük zaten. Onlar Pepe bekliyordu Gökhan Zan geldi. Şimdi de Rafinha bekleniyor ama Seitaridis gelirse hayal kırıklığı olacak. Ha bir de Aurelio gelirse, Emana niye alınmadı diye vizyon edebiyatı yapılacak.

Evet bu kulüp böyle taraftarın elinde iyi ki değil. Eğer öyle olsaydı şimdi ki borç 40 katı artmıştı.

Vizyonunuzu yiyim sizin.

Vizyon eğer Arda-Topal-Ayhan' ın bir arada oynadığı bir maç yokken, orta sahaya adam lazım diye akıl verenlerde ise, sağ beke de gerek yok, evet.

Ama geçen sene yol geçen hanı haline gelen sağ bek pozisyonunu görmemek ise evet vizyonsuzuz. Üstelik kimse Uğur' u harcayalım da demiyor. Ama onun yerinde oynayacak oyuncuların hiç biri sağ bek değil.

Neyse biz bedavaya Gökhan Zan alındığında da bu vizyonerleri gördük zaten. Onlar Pepe bekliyordu Gökhan Zan geldi. Şimdi de Rafinha bekleniyor ama Seitaridis gelirse hayal kırıklığı olacak. Ha bir de Aurelio gelirse, Emana niye alınmadı diye vizyon edebiyatı yapılacak.

Evet bu kulüp böyle taraftarın elinde iyi ki değil. Eğer öyle olsaydı şimdi ki borç 40 katı artmıştı.

Vizyonunuzu yiyim sizin.

sağ bekte geçen sezon da sorun yoktu. sorun orta sahamızdaydı.

Sağ bekte sorun yok mu?

Şaka mı bu?

Leverkusen maçında da görüldü, Serkan Kurtuluş ve Uğur Uçar bile sağ bekteyken aniden o bölgeden atakları azaldı. Kesildi.

Fakat Sabri oradayken sağolsun maçın başında ilk tüm ataklar o kanattan geldi.

Niye?

SABRİ'de defans yapmak gibi bir şey yok! Adamın kalibresi bu. Kapasitesi bu. Tamam güzel ileri çıkıyor falan ama. Geri dönmüyor! Bir de top çalma gibi bir yeteneğide yok. Arda, Sabri'den daha iyi beklik yapar buna emin olun. Zaten niye sol kanattan atak yapamadılar.

Arda Turan - Alparslan Erdem.

Çok iyi uyum içindelerdi ve ikiside iyiydi.

Sağ kanatta Serdar Eylik üstüne Sabri vardı. Sabri ile kimse uyuşamıyor. Keita'nın Sabri tarafından delirtilme oranı çok :D

sağ bekte geçen sezon da sorun yoktu. sorun orta sahamızdaydı.

O zaman gol yediğimiz maçları tek tek bir seyredin. Ben Ali Sami Yen' de bütün maçları seyrettim. Ek olarak 2-3 deplasmana gittim diğerlerini de LigTV' den izledim. En ama en zayıf yerimiz sağ bek idi. Nerdeyse her golü buradan yedik. Ama bu yeni de değil. Uğur sakatlandığından beri bu böyle. Ben Uğur Uçar' a inanıyorum. Onun hırsına da inanıyorum. Ama oldu da sakatlandı. O zaman ne olacak. Çakma sağbeklerle o bölge idare edilemez.

Sol tarafta iyi veya kötü Hakan Balta' nın yedekleri var. Gerek Alpaslan gerekse de Volkan Yaman Hakan' ın kalitesinde olmasalar bile orayı doldururlar.

Ama sağ bek öyle mi? Sabri bir kere sağ kanat oyuncusu. Kızamıyorum ben Sabri' ye yeterli olmadığı için. Bir kere yeri değil. Keita' da kanat oyuncusu, gidip onu sağ beke koyduğumuzda nasıl verim alamazsak Sabri' den de verim alamıyoruz. Peki Serkan? Daha kademeyi bilmiyor adam. Kendi yerini devamlı kaybedip sağ stoperin yerine geçiyor anlamsızca. Hazırlık maçlarında bile bunu atlatamadı. En son maçta da Rijkaard onu gerçek yeri olan orta sahanın sağında oynattı.

Şimdi 1.2 milyon€ hangi türk futbolcusu almıyor ki? Adamın bonservisi de elinde üstelik. Seitaridis sonuçta uzaydan değil Atletico Madrid' ten gelecek.

Ben %100 alındı bu adam diye yazmıyorum. Ama diyorum ki bu krizde, Başkan bile açıklama yapmışken, bu kadar ucuz ama bize fayda getirebilecek oyuncuyu almak vizyonsuzluk değil vizyondur.

Ha deseniz ki niye Oliveira gelsin. O zaman bende itiraz ederim. Çünkü o bölgede o kadar pahalı bir transfere gerek yok. Yedek forvet için iddia ediyorum hala Nonda iyidir.

Sabri mi kötü oldu şimdi? muhauhauhua. dün rezil olduk orta alanda. Sabri'ye kalıyor yine ihale.

orta sahaya bana kalırsa 3 transfer birden yaparım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt