Haber - Giresunspor - Fenerbahçe Maçı Sonrasında Koridorlarda Kavga Devam Etti - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Giresunspor - Fenerbahçe Maçı Sonrasında Koridorlarda Kavga Devam Etti

Büyük yanılıyorsun...8 yıl Karagümrük' ün göbeğinde ikamet ettim, ateşli taraftarlarının toplandığı kahvehane evimin 30 m. ötesindeydi... ''Elit'' sınıfına dahil edebileceğim, tanıdığım pek çok KG lü bile yıllar öncesinde oynanmış Kasımpaşa maçlarındaki taşlı-sopalı kavgaları ağızlarının suyu akarak anlatırlar ki halen de Emniyet kuvvetlerini en çok zorlayan maçlardandır...

Karagümrük ve Kasımpaşa arasında, hacimlerinin çok ötesinde bir rekabet süregelir...Araştırmanı öneririm...
Ya ben hurmaya güvenmiyorum işin özü. Yardımsever bir abi gibi durmakta, futbolun güzelleşmesi için 2 oyuncu yeterli olacaktır.

''Giresunsporlu oyuncular maç sonunda , fb soyunma odanının onune gelip '' siz bizim hocamızı itimezsniz , vuramazsınız '' diye olay çıkarıyorlar , içerden mert hakan ve sameet çıkıp karşılım verıyor , sonra mert hakan darbe yıyor içeri gidiyor , samet ile giresunsporlu futbolcu kavga edıyorar yumruklu şekilde ''

A.selim kul
Mert Hakan dayagi yiyince ,Samet'i satip sican gibi iceri kacmis.tam kolpaci

Üst Alt