Gökhan Gönül 'ün Milli Takım Performansı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül 'ün Milli Takım Performansı!

Cevap: Gökhan Gönül Sakatlandı!

bune ya adamlar banene diyor iyi olmuş diyor ? Nediyorsunuz siz arkadaşlar gokhan gönul bu sakat deniyor Banane fenerli olmasından beni hiç ilgendirmez Adam milli takım oyuncusu ve ekmek parası futbol siz adamın sakatlanmasına iyi olmuş diyorlar ozaman bende siz hastalanınca yada sakatlanınca işe gidemeyince bende size derim iyi olmuş beter olun tarzı konusurum kendinize gelin ne olursa olsun bir insan.

Gokhan gönul Geçmiş olsun çabuk iyileşirsin inşallah.

SEVGİLİ süper moderetörüm

3 gündür cezalıydım peki niye ceza aldım ? sebep hakaret :D

pekiiii

ne dedim angut.com dedim kuş dedim

pekii kime dedim

ilk mesajında GSla dalda geçen kedicik diyen sabrinin başında hunili fotoshop yapılmış resim bırakan birine dedim toplamda da 3 mesaj yazdım

pekii küfür ettim mi etmedim

3 gün ceza yedim

peki soruyorum bu angut.com demek kuş demek hakaretse ben böyle 100 lerce mesaj gördüm niye konu kilitlenmedi veya kullananlar ceza almadı ?

peki dün nöbetteyiz 2.çinko konusunda hakaret küfür havalarda uçuştu uslüp felan kalmadı lanlı lunlu konuşmalar felan konuya kilit geldi milletin mesajı editlendi niye kimse ceza almadı

(dediğim mesajları ve kullanan kişilerin ismini mesajını felan aldım isterseniz koyarım buraya)

peki neden bu çifte standart dün o konuyu görünce şok oldum benim ceza aldığım mesajla karşılarştırınca hele

soruyorum moderetörler yok mu bu işin bi standartı angut.com demek kuş demek suçsa kullanan herkese ceeza verin

madem ben böyle sebepten 3 gün ceza yedim nöbetteyiz 2.çinko da küfür hakaret eden arkadaşlarada ceza verin mesajı editlenen arkadaşlarada

ceza verin

nasıl bi moderetörlüktür anlamadım kusura bakmayın hakkımı aramak zorundayım

saygılarımla

buranın bir seviyesi var ve herkes o seviyeye uymak zorunda ... Sen görulmussun sen atılmıssın o 2.çinko olayında kufur edenleri ben report ettim ve ceza aldılar . Kuş demek bana görede yanlış kuş ,civciv yok bilmem ne demek onların seviyesine düşmek demektir.Burasının seviyesini korumaya çalışıyor moderator arkadaşlar ve güzelde yapıyorlar bende yemiştim ceza ilk üye olduğum zamanlar iyiki yemişim bak sende yemişsin artık kuş muş demezsin :D

buranın bir seviyesi var ve herkes o seviyeye uymak zorunda ... Sen görulmussun sen atılmıssın o 2.çinko olayında kufur edenleri ben report ettim ve ceza aldılar . Kuş demek bana görede yanlış kuş ,civciv yok bilmem ne demek onların seviyesine düşmek demektir.Burasının seviyesini korumaya çalışıyor moderator arkadaşlar ve güzelde yapıyorlar bende yemiştim ceza ilk üye olduğum zamanlar iyiki yemişim bak sende yemişsin artık kuş muş demezsin :D

peki bu kuşu civcivi ilk ben mi söyledim burda:D ayrıca ordakiler ceza felan almadı baktım o topicte seviye felan kalmadı dün isteyen bakabilir

benim kızdığım ceza yemek değil ona bişey demiyorum

ben kuş dedim 3 gün ceza aldım adamlar küfür felan ne varsa söylediler ceza almadılar ben buna kızıyorum ve soruyorum

+

Mesela bu lafı görünce herkes hadi be demiştir.Sabri'nin o kadar çok iyi oynadığı milli maç var ki herkes unutmuş gitmiş.

Sabri-Hamit euro 08 e gitmeden önce gruplarda milli takımın en iyi bölgesiydi.Sabrinin grup maçlarında kötü oynadığı maç hatırlamıyorum.Moldova Bosna Hersek Yunanistan hep iyi oynadığı maçlar.Sonra sakatlandı.Gökhan gönül kadroya girdi norveç ve bosna maçlarında çok iyi oynadı

Sonra sabri ve gökhan euro08 kadrosuna dahil edildi.Herkes başladı sabri neden alınır.Galatasarayda kötü şöyle böyle.İyide adam grup maçlarında çok iyi oynadıysa neden alınmayacaktı.Sonra gökhan sakatlandı.Hamit sağ bek olarak çıktı maçlara.Çek cumhuriyeti maçı dk 46 sabri oyunda.Sabri ilk golün başlangıcını yapıyor ve sürekli sağdan geliyoruz çekin sol kanat oyuncuları çıkamadı bile iyi oynadı.

Sonra Almanya maçı 2 asist yaptı,hücum olarak müthiş oynadı.Karşısında da Lahm vardı hem de.

Tabi bunun önceleri de var.Finlandiya maçında yaptığı asist,Slovakya maçında Hakan baltaya attırdığı gol.

Sonra tekrardan gökhan gönül aldı formayı.Ermenistan maçından itibaren gökhan gönül milli takımda rezalet oynadı İspanya maçlarına kadar.Hatırlayan var mı bilmiyorum geçen senenin ilk 9 haftası Gökhan gönül Fener de de milli takımda çok çok kötü oynuyordu.Pas orta hiçbir şeyi iyi değildi.Ermenistan-Bosna-Belçika her maç kötü oynadı..Sonra sakatlandı yerine Sabri geldi.Yine başladı millet yahu neden alınıyor diye.Ya hala morarmadınız mı.Gruplarda çok iyi oynadı neden alındı dediniz euro 08 e gitti müthiş oynadı tekrar alındı neden dediniz.Ve bosna maçına geldik.Bosna Hersek maçında maçı oyuncusu seçildi.Hem 2 gol attırdı hem de defansif anlamda İ.kaşın arkasını topladı.

Estonya maçında da sahanın iyilerindendi

Aradan aylar geçti.Sabri milli takımda yine çok iyi oynamasına rağmen avusturya hazırlık maçına çağrıldı.Başladı yine millet yok böyle yok şöyle.Noldu avusturya maçında orta sahanın önünde oynadı ve çok iyi oynayıp 1 asist daha yaptı.4-2 lik maçta

Ve şimdiye geliyoruz.Sabri yine neden alındı diyor millet.Ve şu an da Galatasaray da çok iyi oynuyor.İsterse rezalet oynasın kendi takımında.Milli takımda çatır çatır oynuyor

Gerçekleri gördüğüme şaşırmadım.Milli takıma bir şey veriyor musun vermiyosun.Fenerde muhteşem oynaması milli takımı ilgilendirmez.2 sene önce iyi oynadı milli maçta.Tam 2 sene olmuş. Sonra eridi bitti

Tırsak, korkak, karı gibi hattar karılar bile daha iyi oynar :D futbolu bırakması lazım.

1 - Tek maç ile değil, Estonya maçında da rezaletti.

2 - Barış'ın taktığı kapak diye birşey yoktur, gelişmiş hayal gücü vardır. Rijkaard da zaten iki tokat atıp uyandırdı hayal görenleri.

BArış'ı çok fazla sevmem; geldiği ilk sezonda şampiyon olmamızda çok büyük payı vardır. Ne olduysa o sezondan sonra oldu; kendini yeni Lampard zannetmeye başladı.

Her türlü forumda Gscimbom dahil yazdım Sabri nin Milli takım performansı Gökhan dan çok daha iyi diye çevirdiği bir maç söyleyin bana Gökhan ın!!!

Bosna maçından önce, Bosna maçı topiğine yazdığım şu mesajı da göstereyim Tamer İpekgül arkadaşımıza.

Önder ve Gökhan Gönül kadrolarda mı yazıyor, ben mi yanlış görüyorum? Kazım'ı da dahil edelim, bu 3 adama milli formayı vermek diğer futbolculara saygısızlık.

Gökhan -> Sabri

Önder -> Ceyhun

Kazım -> Mustafa Sarp (Hamit sağa, Sarp ortaya)

Adam bu zamana kadar hem Fenerbahçe hemde Milli Takım forması altında iyi oynamış. Bu maç çok kötüydü gerçekten de ama kapak taktım diye ortalarda gezinmen saçma :)

Hem Estonya maçından önce, hem de Bosna maçından önce söylediklerim ortada. Sadece maçtan sonra değil, maçtan önce eleştirdim ben bu adamı. "Gökhan'ın oynaması diğer futbolculara saygısızlık" demişim, daha ne diyeyim.

Arda'nın pasında top sağ ayağında olmasına rağmen topu daha nereye çekiyor anlamadım vur işte gelişine be adam deli etti beni ya

ardaya balon balon deyip gökhanı yere göğe sığdıramayanlar şimdi forumlarında gökhana ağzına ne gelirse sayıyor maşallah.

bu konuya yazmıştım gökhan milli takım için gerekli bir adam değil diye bugün bunu fazlasıyla kanıtladı umarım son gelişi olur

Gökhan'da bir futbolcuda en olmaması gereken negatif özellik var.

"Ayağına güvenememe" sendromu. Bunu Hakan Şükür, yaşı ilerledikçe çok yaşamaya başlamıştı. Yani bir türlü ayağına yere sağlam bastığına, şut çekeceği pozisyonun doğruluğuna, çekeceği şuta güvenemez oluyordu.

Gökhan'da da bu var. Bir türlü orta açmak için, şut çekmek için vs pozisyona giremiyor. Bir pozisyon buluyor, hemen rakibini geçip orta açmak veya şut çekmek istiyor. Top ayağına gelir gelmez orta açamıyor, şut çekemiyor...

2.yarının basında bu adam için dedim ki maçın kaderini belirler..Aynen öyle oldu..Atsaydı Maçın Kahramanı olucaktı,atamadı şerefsiz oldu..Buda bizim milletimizde en olması gereken herhalde..Her zaman olduğu gibi.

Üst Alt