Gökmen Özdemir maç önü "Melo ve Eboue %90 geldi" demiş - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökmen Özdemir maç önü "Melo ve Eboue %90 geldi" demiş

Cevap: Gökmen Özdemir maç önü "Melo ve Eboue %90 geldi" demiş

eboe yerine daha iyi bir sağ bek alınabilir sol bek için maxwell bence çok iyi bir tercih olur. melo bence çok iyi bir tercih olur ama kiralık olayına karşıyım

Niang 6 sezon oynamis normal bi topcu degildi . Fransa'nin en etkili bir kac forvetinden biriydi . Bu kadar tarafli yorum yapmayalim . Ayrica ben Niang iyi transferdir Muslera kotudur demedim . Neyse biz bu konuyu dun kapadik MELO ve EBOUE'yle devam bu konuda .

Zaten öyle birşey diyemezsin. Sen Muslera nın kariyerini küçümser tavırla verilen ücreti eleştir Fransa nın ortalama topçusunun kariyerine iyi de. Yani sorun tamamen sende.

Evet taraflı yapmak zorundayız çünkü Galatasaraylıyız. Biz böyle konuşursak yarın öbür gün Muslera yediği ilk hatalı gollerde bu medya tarafından nasıl asılıp kesilecek verilen paralar konuşulacak. Biz taraftarda da çatlak ses çıkmamalı.

Tamam kapatalım zaten konu yeri burası değil ben de fazla uzattım sanırım iyi forumlar renkdaş :)

bizim aradıgımız bek kimmiş yav. eboue begenmeyenler var.

eboue yi beğenmedim demedimki bizim sistemimizde hucuma destek verebilecek oyuncu gerek f5in yada barcelona bekleri gibi maxwell mesela türkiyede takımların yaptığı savunmaları eboue ile açamayız

Bize sağbek değil sol bek lazım.Acil hücumcu sol bek lazım şöyle hızlı agresif teknik Gareth Bale tarzı

eboue yi beğenmedim demedimki bizim sistemimizde hucuma destek verebilecek oyuncu gerek f5in yada barcelona bekleri gibi maxwell mesela türkiyede takımların yaptığı savunmaları eboue ile açamayız

Eboue Ali Turan gibi ağır değil adam bildiğin yardırıyor.Hücuma Arsenal zamanında hep destek vermiştir.

[video=youtube;8Pm09dT2Lwg]https://www.youtube.com/watch?v=8Pm09dT2Lwg&feature=related[/video]

Eboue Ali Turan gibi ağır değil adam bildiğin yardırıyor.Hücuma Arsenal zamanında hep destek vermiştir.

evet katılıyorum eboue iyi oyuncu sabri tarzında hızlı tekniği premier lig ortalamaları altında türkiye ligi için ideal. ben biraz daha teknik asist yapabilen bindirmeleri kuvvetli oyuncu görmek istiyorum. eboue alınırsa niye aldılar o kalasıda demem

Zaten öyle birşey diyemezsin. Sen Muslera nın kariyerini küçümser tavırla verilen ücreti eleştir Fransa nın ortalama topçusunun kariyerine iyi de. Yani sorun tamamen sende.

Evet taraflı yapmak zorundayız çünkü Galatasaraylıyız. Biz böyle konuşursak yarın öbür gün Muslera yediği ilk hatalı gollerde bu medya tarafından nasıl asılıp kesilecek verilen paralar konuşulacak. Biz taraftarda da çatlak ses çıkmamalı.

Tamam kapatalım zaten konu yeri burası değil ben de fazla uzattım sanırım iyi forumlar renkdaş :)

Sonunu gormeseydim ( iyi forumlar renkdas kismini ) cok agir yorumlar yapacaktim . Cunku sen cikip bana ordan diyemezsin edemezsin gibi soylemlerde bulunamazsin guzel kardesim ;) . Ayrica bizim burda tarafli yorum yapmak gibi bir mecburiyetimiz senin deyiminle zorunlulugumuz yok . Bu birimizi kandirmak olur cunku bu . Muslera'nin yedigi ilk hatali golde kostek olmayacagim bana karsi gelen bir cogu kostek olurken destek olacagim icin asil ben boyle soyluyorum . Herkes Rijkaard'a yapilanlari gordu . 3 sene 5 sene sesimizi cikartmayalim diyordunuz ? Hani ne oldu ? Demek kendini kandirsan da kandirmasan da su yolunu buluyor . O yuzden herkes tarafsiz futbol gorusunu belirtebilir . FB'nin aldigi oyunculara sif FB aldi diye rezil igrenc demem . GS'nin aldigi oyunculara da sif GS aldi diye kendimi kandirip super diyemem kusura bakmayacaksin ;)

Sonunu gormeseydim ( iyi forumlar renkdas kismini ) cok agir yorumlar yapacaktim . Cunku sen cikip bana ordan diyemezsin edemezsin gibi soylemlerde bulunamazsin guzel kardesim ;) . Ayrica bizim burda tarafli yorum yapmak gibi bir mecburiyetimiz senin deyiminle zorunlulugumuz yok . Bu birimizi kandirmak olur cunku bu . Muslera'nin yedigi ilk hatali golde kostek olmayacagim bana karsi gelen bir cogu kostek olurken destek olacagim icin asil ben boyle soyluyorum . Herkes Rijkaard'a yapilanlari gordu . 3 sene 5 sene sesimizi cikartmayalim diyordunuz ? Hani ne oldu ? Demek kendini kandirsan da kandirmasan da su yolunu buluyor . O yuzden herkes tarafsiz futbol gorusunu belirtebilir . FB'nin aldigi oyunculara sif FB aldi diye rezil igrenc demem . GS'nin aldigi oyunculara da sif GS aldi diye kendimi kandirip super diyemem kusura bakmayacaksin ;)

O zaman Muslera hayırlı olsun renkdaş bizimkisi teferruat :)

Arkadaş biri bana tüm şunları kapsayan bir açıklama yapsın, ben de Eboue niçin alınıyor anlıyım.

1) O bölgede Sabri varken ve takımın her tarafı çürükken sezon içinde gayet iyi performans gösterecek oyuncudan iyisini almak niye?

2) Maddi sıkıntı varken, oyuncu eksikliği çok hissedilen acil bölgeleri çözmeden takımın iyi oyuncularından birinin bölgesine transfer yapmak niye?

3) İyi bir Türk oyuncu varken o bölgeye yabancı almak niye?

4) Bu bölgeye genç takımdan, yada diğer liglerden sezonda 8-10 maç oynayacak uygun fiyatlı bir yedek edinmemiz gerekiyorken niçin transfer önceliği bu bölgeye verildi?

Bu soruların tamamı mantıklı cevaplanırsa ben de Eboue transferini anlarım.

Arkadaş biri bana tüm şunları kapsayan bir açıklama yapsın, ben de Eboue niçin alınıyor anlıyım.

1) O bölgede Sabri varken ve takımın her tarafı çürükken sezon içinde gayet iyi performans gösterecek oyuncudan iyisini almak niye?

2) Maddi sıkıntı varken, oyuncu eksikliği çok hissedilen acil bölgeleri çözmeden takımın iyi oyuncularından birinin bölgesine transfer yapmak niye?

4) Bu bölgeye genç takımdan, yada diğer liglerden sezonda 8-10 maç oynayacak uygun fiyatlı bir yedek edinmemiz gerekiyorken niçin transfer önceliği bu bölgeye verildi?

Size katılıyorum. Bence Sol Bek de adam yokken. Sabri yine 11 de oyununu oynar. Hakan balta ve çağlar içler acısı

Ya sabri sakatlanırsa? Şuan onun yedeği yok Serkan da kadro dışı unutmayalım.Bence sağ beke transfer gerekli. Sol bekte kötü formda olsalarda Çağlar ve Hakan var yani ikiye bir ve hala sol diyorsunuz.

Bence sağ bekede sol bekede ihtiyaç var.Önceliğimiz herkesin dediği gibi sol bek olmalı.Fatih hocamız Hakan Balta'ya güvenip transfer istemiyorsa bence o zaman Sabri'yede güvenip transfer istememeli.Eboue şöyle gelse faydalı olur hem kanat hem bek hemde ortasaha alternatifi olur sol bek denenebilir.Sabri'nin bile sol bek denenmişliği vardır.Sabri kanat için de Kazım'a alternatif düşünülüyordur.O yüzden sağ bek gerekli.Bence 2. bir ortasahaya gerek yok Melo geldikten sonra Culio iyi bir yedek olur bunun yerine sol bek lazım.Yani kısacası olursa Eboue-Sol bek-Kaliteli bir forvet ile bu seneyi rahat geçiririz.

Bütün soruların bir cevabı var ; Fatih Terim Hakan Balta ve Çağlar'a güveniyor. Muhtemelen Sabri'yi önde oynatarak pres özelliğinden faydalanmak istiyor, Sabri kadar deli gibi pres yapan bir oyuncu yok kadroda, rakip takımı kendi sahasından çıkartmamak için Sabri'yi önde kullanmak istediğini zannediyorum..

Sabri ilk 3 maddende de anlattığın özellikleri kapsamayan bir adam.Ve şu anda sağbekte tek başına.O berbat dediğimiz Solbekte bile saf 2 solbek var.Her ne kadar berbat olsalarda.

Sabri ilk 3 maddende de anlattığın özellikleri kapsamayan bir adam.Ve şu anda sağbekte tek başına.O berbat dediğimiz Solbekte bile saf 2 solbek var.Her ne kadar berbat olsalarda.

bu örnek nedir ya sol bekte 2 sağ bekte 1 oyuncu var. Bu mantıkla anlatılmak istenen ne ? Sol bekte 10 tane Hakan-Çağlar olsa ne yazar ikiside ilk 11 oyuncusu değil. Ama sabri iyi yada kötü ilk 11 de götürür. Alırsın türk genç oyuncu yedeğine yada gurbetçi getirirsin ve en kötü Ujfalusi çekersin sağ beke. Ama yaratıcı bir orta saha yokken adam akıllı istediğimiz hızlı, oyun kurabilen bir stoperimiz yokken ve sol bek gerçek anlamda yokken sağ bek düşünülür mantık dışı bir olay...

Üst Alt