GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yedekmiydi bu ali ilk yari izledim gormedim

11'deymiş.

Dq_gad1WwAAZjcs.jpg

50.dk ya kadar muazzam oynayip tarihi fark yapacakken cökmeyi anlamiyorum.. Her Mac öyle oynarsak rahat sampiyon oluruz (Nagatomo+fernando+bir forvet ile)

50.dk ya kadar muazzam oynayip tarihi fark yapacakken cökmeyi anlamiyorum.. Her Mac öyle oynarsak rahat sampiyon oluruz (Nagatomo+fernando+bir forvet ile)
Herifler gevşiyor işte, bir de isyan edemiyorlar skora eli kolu bağlıymış gibi davranıyorlar
Maçta sonra jailsonu kovaladıkları kadar pres yapsalar hırs yapsalar farklı olacak iş

Derbilerde her san macin icinde olucan. Belhanda isimli vatandaş yere yattimi kalkmak bilmiyor. Uyanik olsa keserdi o pozisyonu

Son maçlarda Fernando olmadan orta sahamızın ne kadar pamuk kıvamına geldiğini görüyoruz
Nagatomo 'nun bu takım için ne kadar değerli olduğunu bir kere daha anladık
Onyekuru-Emre ikilisinin takımın hücum gücünü tek başlarına yüklendiklerini çok daha iyi anlamış olduk
Mesela iyi bir Mariano 'da çok önemli bu takım için ama o olmasa bile yerine en az kendi kadar iyi olan Linnes var. Ama Emre 'nin Onyekuru 'nun yerini bir türlü dolduramadık

İnşallah Emre bir an önce iyileşip takıma katılır. Solda Onyekuru ortada Emre sağda artık Feghouli-Rodrigues ikilisinden hangisi daha az kötüyse o oynar önlerine adam akıllı bir forvet alabilirsek bu iş olur ...

Melo için Palmeiras maçını izleyeyim dedim. Evlerinde Santos derbisi var

2-0di skor, bir anda ikinci devrede 2-2ye geldi. Moralim bozuldu. Melo da 2-2 olduktan sonra girdi zaten bakalım ne olacak.

Ahaha, bunu yazarken frikik kullandı Palmeiras, kaleci kova tutamadı topu, top içinden geçtiği adeta kaleye aldı 3-2 oldu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt