GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 140 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Demin Kostas ve Diagne nin videolarini izliyordum da ceza sahasi icinde bu 2 liyi 10 x top ile bulustursak en az 5 tane atarlar gibi :D

Biraz farklı olacak ama genel konusulan isimlerin haricind,e şu arkadaşa dikkat çekmek istiyorum eğer fiziğini ve oyun görüşünü biraz gelişririrse gattuso ve melo karışımı potonsiyel var

U19 da

Ekli dosyalar

• 03f9c3f5466f4f4290dc7eb6424f4dd8.jpeg
    03f9c3f5466f4f4290dc7eb6424f4dd8.jpeg
    68.4 KB · Görüntüleme: 153
Biraz farklı olacak ama genel konusulan isimlerin haricind,e şu arkadaşa dikkat çekmek istiyorum eğer fiziğini ve oyun görüşünü biraz gelişririrse gattuso ve melo karışımı potonsiyel var

U19 da
Fırat'ın top sürüşünü, top ile birlikte adam geçişlerini beğeniyorum. Daha çok oyunun hücum bölgesinde oynayan birisi. Oyun sıkıştığında orta sahada adam eksiltip takımı ileri de taşıyabiliyor. Bileğine hakim, umarım iyi yerlere gelecektir o da. 2001 doğumlu zaten. Ama dediğimiz gibi tüm altyapı oyuncularımızın üst düzey, yıldız oyuncular olmasını beklemek onlara haksızlık olur. Rotasyon için, yedek kulübemiz için de altyapımız çok önemli olacak. Güzel günler bizi bekliyor, gençler sağlam geliyor. :hat:

Bu arada U17 ve U19 maçlarımız bugün GS TV de olacak. İzlemek isteyenlere duyurulur

Yalnız varya bizim takım Arena'da tam 3-5-2 oynayacak seviyeye geldi aslında.

---------Muslera------------
---Luyindama---Fernando----Marcao
Mariano---Feg--Ndiaye--Belhanda--Onyekuru
---------Diagne----Mitroglou------

Mesela Arena'da oynanacak defansif yönü zayıf takımlara karşı averaj kasabiliriz şu kadroyla rahatça. Luyindama boyu ve hızı,Marcao hızı,Fernandoda geriden oyun kurma açısından çok faydalı bir sistem olabilir

Sezon sonu Diagne bu şekilde devam edip 10-15 daha gol atarsa 25-30 Milyon Euro gibi bir rakama satılırsa şaşırmam.
Belhanda'da zaten satılacak gibi duruyor (9 Milyon Euro)
Mariano yaş haddinden gider. (1.5-2 Milyon Euro)
Fernando da 3 Milyon Euro civarına gidebilir.

Oradan gelecek para ile takım kurabiliriz.

Bu durumda

2 Orta Saha (Savanier=7-8 Milyon Euro, Melo tipi Kiralık Bir Orta Saha)
1 Forvet (Benjamin Tetteh=10 Milyon Euro)
1 Sağ Bek (Kenny Tete=5-7 Milyon Euro)
1 Kanat Oyuncusu (Trezeguet=8-9 Milyon Euro+ %20 Kar Payı)

alınmalı. Takım gençleşip dönüşümün tamamlar bu şekilde.

Muslera-33
Tete-24
Luyindama-25
Marcao-22
Nagatomo-33
Transfer
Savanier-27
Feghouli-29
Trezeguet-25
Akbaba-27
Tetteh-22

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt