GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru.. - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..

Cevap: GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..

Adminlerden birisi bilgisi varsa cevap yazabilirmi.

hafta sonu transfer açıklayabiliyormuyuz biz borsa olayı felan varya hani o bakımdan soruyorum

borsaya her zaman bildiri verebilirsin renkdas, email sistemi onlarin ne zmaan acikladigi onemli degil, senin o bildiriyi yollama saatin onemli

yani kap sitesinde gorunmese bile sen yollarsin bildirini, sonrada aciklarsin, kimse sana ceza veremez biri digerinden once ise.

Ben bu Flores olayını toptan anlamadım zaten..Önce destek topiği açıldı biz bu adamı istiyoruz diye..Sonra toplasan 25-30 kişi arasında döndü muhabbet iyi adam şöyle böyle diye..Sonra destek topiği amacına ulaştı denildi..YÖnetim bu 25-30 kişiye bakarak iş yapıyorsa yandık..Konu linki kulübe verilip de bu linke bakan adam hep olumlu yorum yazmışlar bir tuhaflık var demesi gerekir..Forumda 2 gündür niye böyle bir ''mission impossible'' fonu var arka planda anlamadım gitti..Altı üstü vasat bir adam.. Yönetime önerilmiştir belki hatta yönetim de eskiden beri transfer etmek istiyormuş bu adamı ama niye bu tavırlar garip..Kendimiz çalıyoruz kendimiz oynuyoruz..

orta sahaya 4 transfermi? istersen ismimizi de degistirelim hazir el atmisken:)

Cana Pino Flores..Kaldı 2 tane..Kewell inşallah onlardan biri değildir :D Elano'nun durumuna göre Başkanın dediği gibi 5 transferle kapatıcaz anlaşılan..Umarım ortasahaya gelecek 2 oyuncu da beklediğimize değen oyuncular olur..

Fiyat Cana'dan yüksek olmayacaktır diye tahmin ediyoruz.

Buna karşın şahsi fikrim fiyatın bir önemi yok. Benim için hiç yok hatta. Benim için Baros olmadığında ya da Baros'la beraber performansı önemli. Gerisi hiç umrumda değil. Kulübün muhasebesini tutanlar hesaplar onu.

neyse bu konu hakkinda daha fazla analiz yapmayacagim:)

kale piyonun ustunen atlayip hamleyi yapiyor ama piyon vezir olma yolunda ilerliyor, sonunu tahmin etmekte zorlaniyorum:)

beklemek en iyisi

Herkez alınırsa yedek olur yazmış ne biliyorsunuz ileri 3 lünün sol veya sağından bi tarafına koymuyacağını rijkaardın ? :)

Yahu 2 milyon eurodan fazlasını vermek skandal olur adamın bonservis bedeli 5 milyon yuro nereden baksan elinde kalıyor.Bu iş yalan olursa çok yazık olacak bu siteye güvenirliliğine.2 milyon yuro gibi bir fiyata bağlanırsa iyi olur anca

olayın iç yüzü ne söyleyin artık yeter yani tamam geliyor adam ciddi bi haber var ama ne bu floresi alın haberi falan çok değişik konular var açıklıcaz dediniz ne bunlar?

Ben bu Flores olayını toptan anlamadım zaten..Önce destek topiği açıldı biz bu adamı istiyoruz diye..Sonra toplasan 25-30 kişi arasında döndü muhabbet iyi adam şöyle böyle diye..Sonra destek topiği amacına ulaştı denildi..YÖnetim bu 25-30 kişiye bakarak iş yapıyorsa yandık..Konu linki kulübe verilip de bu linke bakan adam hep olumlu yorum yazmışlar bir tuhaflık var demesi gerekir..Forumda 2 gündür niye böyle bir ''mission impossible'' fonu var arka planda anlamadım gitti..Altı üstü vasat bir adam.. Yönetime önerilmiştir belki hatta yönetim de eskiden beri transfer etmek istiyormuş bu adamı ama niye bu tavırlar garip..Kendimiz çalıyoruz kendimiz oynuyoruz..

Bence de. Iyi diyenin niye iyi dedigi de belli degil. Udinese maclarini izleyenler var heralde.

Cana'Dan üyksek olmayacağı ne demek Cana'nın bonservisi 4 milyon küsur.Bu adama 4 milyon verilirmi akıl var mantık var

4-4-2 sistemde barosun biraz daha gerisinde serbest olarak oynatılacak oyuncu olur...4-3-3 te ise sağda oynar...hayırlısı diyelim.

27 yasinda, en verimli caginda Flores. Yani kesin konuscak kadar tanimiyorum bu adami, izleyip görmek lazim. Avantaji, Italya gibi defanslari cok siki olan bir ligde forvet olmasidir. Yani kazmalara alisiktir:) Bize de cabuk uyum saglayabilir diye düsünüyorum. Alternatif olarak kabul edebilirim ama 3 Milyon´dan fazla verecek olursak, Haldun Üstünel´in farki birdaha ortaya cikmis olacaktir. Haldun Üstünel 4 Milyon´a ne adamlar bulup getirirdi valla. Flores´in maliyeti 2.5 Milyon Euro´yu gecmemeli.

Açıkçası başka bir forumda olsa dikkate almam ama bu forumda olunca bunun içinde bir bit keniği olduğu fikri beynimden çıkmıyor :D:D

Neyse hayırlısı olsun. Herşey yakında belli olur zaten :D

Mesele Flores değil de duyum vermek bu siteye hiçbirşey katmaz. Kesinleşmiş transfer verirseniz o zaman bir problem olmaz, taraftarı bilgilendirmek olur. Ama bu şekilde duyum üzerinden yürüyen siteler etrafta bolca var, bu sitenin buna ihtiyacı yok. Ben yine işin içinde başka bir iş olduğunu düşünüyorum, o ayrı.

Üst Alt