GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru.. - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..

Cevap: GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..

Mesele Flores değil de duyum vermek bu siteye hiçbirşey katmaz. Kesinleşmiş transfer verirseniz o zaman bir problem olmaz, taraftarı bilgilendirmek olur. Ama bu şekilde duyum üzerinden yürüyen siteler etrafta bolca var, bu sitenin buna ihtiyacı yok. Ben yine işin içinde başka bir iş olduğunu düşünüyorum, o ayrı.

Aynen gerçekten gerek yok antu gibi olmayalım.

Evet böyle bir adama 4 verilmez kimse kusura bakmasın.O paraya gider orta saha alırsın 2-2 bucuk aralığı kafidir.Üstü verilirse büyük skandal olur

Mesele Flores değil de duyum vermek bu siteye hiçbirşey katmaz. Kesinleşmiş transfer verirseniz o zaman bir problem olmaz, taraftarı bilgilendirmek olur. Ama bu şekilde duyum üzerinden yürüyen siteler etrafta bolca var, bu sitenin buna ihtiyacı yok. Ben yine işin içinde başka bir iş olduğunu düşünüyorum, o ayrı.

Bende

şimdi durum biraz karışık galiba

forumdaki bazı kişiler bu oyuncuyu yönetime önerdi

bunun üzerine de burada yazdığı gibi Rijkaardın isteğiyle çabucak anlaşma durumuna gelindi bu oyuncuyla

kafam karıştı ?!?!

Ayrica forumumuzun böyle transfer haberlerine girmesini pek dogru bulmuyorum. Bizi diger forumlardan ayiran buydu zaten. Böyle islere girmezdik. Bu kadar insan transfer haberleri icin burayi tercih etmedi. Muhabbetimiz ve seviyemiz sayesinde sevildik diye düsünüyorum. Simdi Flores olayi olmaz, yanlis bilgi gelmistir filan, kendi forumumuzun ciddiyetine zarar vermis oluruz. Kendi üyelerimiz baslar sallamaya. Kralfutbol filan vardi, De Jong dediler, Kallström her an aciklanir dediler, hicbirsey cikmadi. Bence böyle olaylara girmemiz yanlis.

ben site yonetimini kutluyorum sahsen, saglam kaynaklara ulastiklarina eminim, her gun boyle haberler veren insanlar degiller. yada ben ilk defa gormus olabilirim, yanlissam duzeltin.

Rijkaard istemisse de zaten sorun yok, diger renkdasin dedigi gibi muhasebesi beni ilgilendirmiyor:)

Ayrica forumumuzun böyle transfer haberlerine girmesini pek dogru bulmuyorum. Bizi diger forumlardan ayiran buydu zaten. Böyle islere girmezdik. Bu kadar insan transfer haberleri icin burayi tercih etmedi. Muhabbetimiz ve seviyemiz sayesinde sevildik diye düsünüyorum. Simdi Flores olayi olmaz, yanlis bilgi gelmistir filan, kendi forumumuzun ciddiyetine zarar vermis oluruz. Kendi üyelerimiz baslar sallamaya. Kralfutbol filan vardi, De Jong dediler, Kallström her an aciklanir dediler, hicbirsey cikmadi. Bence böyle olaylara girmemiz yanlis.

Mesele bu neyse ben halen bu olayın şaka olduğunu umuyorum ve istiyorum yoksa böyle bir sitenin adına gerçekten yazık olacak.Çok salladığımız Yalçın Dümer'den,Fotospordan farkımız kalmayacak.Harakiri yapıyor site şu anda açık ve net.

Herkes muhasebeci kesilmiş adamın parası cebinizden mi çıkacak arkadaşlar, ne bu telaş?

Günlerdir Fanatik'in, Fotogol'ün, Fotospor'un ve bilimum gerizekalı gazetenin imkansız ötesi transfer haberlerini tartışmakta bir beis görmediniz de GSC'nin sağlam bir kaynağından gelen haberi mi tartışmak zorunuza gitti anlamış değilim.

Ne bu şiddet?

Abicim dedikleriniz çelişkili bir defa.

Diyorsunuz ki yönetime oyuncu önerelim Flores alınsın kampanya başlatıyor olumsuz yorumları siliyorsunuz.

Sonra da diyorsunuz ki Rijkaard'ın özel isteği ile bu transfer yapılıyot.

E kendinizi her mesajınızda inkar ediyorsunuz.Nedir bu aradaki boşluk burayı doldurun önce.

ben site yonetimini kutluyorum sahsen, saglam kaynaklara ulastiklarina eminim, her gun boyle haberler veren insanlar degiller. yada ben ilk defa gormus olabilirim, yanlissam duzeltin.

Rijkaard istemisse de zaten sorun yok, diger renkdasin dedigi gibi muhasebesi beni ilgilendirmiyor:)

edit

Mantıklı yorumlar görmek güzel. Bu tarz bir haber ilk kez veriliyor burada, kaynağımız sağlam olmasa vermezdik zaten, neden böyle bir işe girişelim? İlk mesajda belirtildiği gibi bu oyuncuyla ciddi şekilde transfer görüşmeleri yapıldığı bilgisini edindik ve paylaştık. Transfer bitti demedik, bu transferi GSC yaptırdı demedik, insanlar neden tepki gösteriyor anlamış değilim. Transfer nöbetinde hatun resmi paylaşmak, bel altı sohbetler etmek, ona buna sövmek, alay etmek sizi bu konuda daha az rahatsız ediyorsa diyecek bir şey bulamıyorum.

bizim bu tarz adamlara ihtiyacımız var 2 gun once ronaldinho'ya gelsin vs.. derken kimse bonservisini dusunmuyordu . Adam bize gelse ne fayda saglıcaktı orası dusundurur ama show amaclı transferleri bırakmalıyız artık. Basarıya ve kupaya ac bu tip oyuncular lazım ki B sınıfı oyuncular A sınıfına yukselsin. Elano'yu ve daha nicelerini gorduk.. Sadece karakterli ve takıma sonuna kadar destek saglayan bi oyuncu olsun gerisi yalan

GS i dedikleri gibi cok seviyorlarsa klubun gizlemek icin 10 takla attigi olaylari insanlara aciklarken yuzleri kizarmali.

sirf o da degil, onlara bu bilgiyi veren insanda hatali,artik yoneticimi, caycimi onuda bilmeden soyluyorum, hic farketmez. Bilgiyi Adnan Polat tan aliyorlarsa bile yanlis, hic sanmiyorum Adnan Polatin bu arkadaslara hadi gidin simdi forumunuzda anlatin dedigini.

kendimi gordum sende renkdas:)

Sen gündüz aynı sebeplerden ScoutGS'ye bir ton laf ettin şimdi site yönetimini kutluyorsun..İlginç adamsın..

[video=youtube;YgR2ho859Ss]https://www.youtube.com/watch?v=YgR2ho859Ss&feature=related[/video]

[video=youtube;FHjHR1bbj-s]https://www.youtube.com/watch?v=FHjHR1bbj-s&feature=related[/video]

[video=youtube;K5eIokKagEA]https://www.youtube.com/watch?v=K5eIokKagEA&feature=related[/video]

[video=youtube;ds6d-YLJxD0]https://www.youtube.com/watch?v=ds6d-YLJxD0&feature=related[/video]

[video=youtube;cdlodaY5c8k]https://www.youtube.com/watch?v=cdlodaY5c8k&feature=related[/video]

[video=youtube;l3oM41X0ZmM]https://www.youtube.com/watch?v=l3oM41X0ZmM&feature=related[/video]

''GS i dedikleri gibi cok seviyorlarsa klubun gizlemek icin 10 takla attigi olaylari insanlara aciklarken yuzleri kizarmali.

sirf o da degil, onlara bu bilgiyi veren insanda hatali,artik yoneticimi, caycimi onuda bilmeden soyluyorum, hic farketmez. Bilgiyi Adnan Polat tan aliyorlarsa bile yanlis, hic sanmiyorum Adnan Polatin bu arkadaslara hadi gidin simdi forumunuzda anlatin dedigini.''

Bu laflar sana aitti arkadaşım ve gerçek düşüncelerinin bunlar olduğunu sanıyorum.

orta sahaya bence en az 3-4 transfer daha lazımken,ve para yok diye keita gibi bi oyuncumuzun bile satıldığı bi dönemde,flores i almak çok mantıklı gelmiyor bana.

Üst Alt