GSC Tenis Başlığı - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Tenis Başlığı

Senden korkan senin gibi olsun diyeceğim de seni adam yerine koymuş olurum. Mustafa dahil çetnik işaretine sahip olan çıkmadı spora spor olarak bak dedi herkes sana ama sende bunu anlayacak ve algılayacak beyin gerçekten Yok. Okudukların ve antisosyal yapın mı seni böyle yaptı?
Yoksa küçükken seni 3 sefer havaya atıp 2 sefer mi tuttular bilmem ama cidden sana acıyorum. Bu kafayla iyi yaşamışsın bu zamana kadar. İyiki gerçek hayatta tanışmamışız. Çünkü böyle sığ ve kalitesiz arkadaşlıklarım olmaz. Ben şikayete değmez lütfen bu adama mağduriyet yaratmayın yazmıştım pm atıp. Ama sen bu kafa ile bu foruma hatta dünyaya bile yakışmıyorsun.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ya okumadan bodoslama dalan sensin djokovic hakkında yakışıksız ifadeler kullandığımı söyledi mustafa daha sonra tipik türk tepkisiyle kalabalıklaşınca bana sardınız olay bu...Yakışıksız ifade dediği de pis çetnik...Başka ne varmış çık bak djokovic hakkında söylediğim...Bilip bilmeden yorum yapma çünkü postlar orada...Mustafaya cevap verdikten sonra müdahil oldunuz yalan mı...Belli post saatleri...

Ha bu arada işte böyle alıntılayacaksın birisi hakkında konuşuyorsan... :)

Ya okumadan bodoslama dalan sensin djokovic hakkında yakışıksız ifadeler kullandığımı söyledi mustafa daha sonra tipik türk tepkisiyle kalabalıklaşınca bana sardınız olay bu...Yakışıksız ifade dediği de pis çetnik...Başka ne varmış çık bak djokovic hakkında söylediğim...Bilip bilmeden yorum yapma çünkü postlar orada...Mustafaya cevap verdikten sonra müdahil oldunuz yalan mı...Belli post saatleri...

Ha bu arada işte böyle alıntılayacaksın birisi hakkında konuşuyorsan... :)

Sen harbi hastasın. Bak bırakın savaş gibi bakmaya dedim mal gibi cevap verdin. Sen kafanda yaşadığın neyse git onu yaşa bir daha adımı pis ve hastalıklı yapına alet etme. Engellisin emin ol ama karşımdaki adam olmasa dahi cevap veriyorum. Buda benim hatam...

Uğur Güzel gerçekten midemi bulandırıyorsun. Senin bu saçmalıklarına cevap vermeyeceğime dair kendime söz verdim ama sen artık haddini aşmaya başladın.

Kimse senin o hasta fikirlerini yaşatmak zorunda değil. Ya da bu tip konulara girmemek o şeyleri desteklediğimiz anlamına da gelmez. Destekliyor da olabiliriz de bu kesinlikle seni ilgilendirmez.

Burada tenis gibi naif bir sporun konuşulduğu konularda açtığın konulara bak. Seninle bu konuşmaları tartışmaları yapmıyor oluşumuz o bölgede neler olduğunu bilmediğimiz anlamı mı taşır! Bu konuların yeri burası değil. Her başlıkta bu konuları açıyorsun. Şu foruma üye olduğun ilk gün tehlikeli olduğunu mütemadiyen propaganda yaptığını söylediğimde kimse umursamadı. Ama attığın her post neyi amaçladığını açıkça göstermektedir.

Sevgili GSC yönetimi Uğur Güzel’in her konuyu devamlı aynı yöne çekmesine karşı bir önlem almanızı önemle rica ediyorum. Bu işin sonu kötü olacak. Benim bu konuyla ilgili son yazım. O yüzden benlik bir durum kesinlikle yok. Ama burada yüzlerce üye var ve her tartışma büyük olayların yaşanma ihtimalini güçlü kılıyor.

İyi forumlar.

Sen bana demedin mi çirkin ifadeler kullanıyorsun diye? Bak bakalım senin attığın posttan önce djokovicin çetnik sempatizanlığı dışında ne söylemişim...

Konuyu çarpıtma...Adam çetnik olmaktan gurur duyuyorsa ben de çetnik olduğunu dile getiririm beğenmiyorsan da okuma, görmezden gelmek istiyorsan da engelle...Bana ne...Faşistlik yapma sadece...Bırak kim ne yazmak istiyorsa yazsın sanki sana mı dedim çetnik diye??? En fazla rapor edebilirsin ama çetniğin neyini rapor edeceksin :) küfür değil ki...Konuyla alakasız deme zira adamın tüm grand slam zaferlerinden sonra yapıp selam gönderdiği bir suç örgütü lahey adalet divanına göre hüküm giydi bunlar...Neyse fazla ağır konuları algılayamayabilip konuyu değiştiriyorsun...Dediğim gibi beğenmiyorsan muhatap olma...

Sen harbi hastasın. Bak bırakın savaş gibi bakmaya dedim mal gibi cevap verdin. Sen kafanda yaşadığın neyse git onu yaşa bir daha adımı pis ve hastalıklı yapına alet etme. Engellisin emin ol ama karşımdaki adam olmasa dahi cevap veriyorum. Buda benim hatam...

Tüm kötü sözlerini sana iade ediyorum muhatap olmayacağım deyip attığın kaçıncı post oldu bu??? Bırak peşimi forumdaş...

çetnik hakaret değil adam gurur duyuyor çetnik olmakla bunu dile getirmem rahatsız etti seni yok rahatsız olmadıysan neyin rahatsızlığı bu?

Olmayan beynine ettiğim. Sende çetnikmisin dedin ya olsaydım ilk senin kafana sıkardım. Müslümansın yada katoliksin diye değil. Beyinsiz olduğun için. Sende çetnikmisin deme nedenin ne hastamısın arkadaş spora savaş gibi bakma demiş olmam. İşte sen kafanda kuruyorsun ya bak ben sana diyorum. Bu kafa ile çok ileri gidemezsin.
Seni son alıntıladığım mesaj olacak bu. Ve seninle son dialog çünkü sen ciddiye alacağım biri değilsin. Sana sadece acıyabilirim. Boşa nefes israfısın ve bir daha sana laf etmem. Çünkü o boş beyninde farklı yorumlar katıp farklı hayaller kurup cevap veriyorsun. Şimdi dilediğini yaz okuyan Erdem’i cümle alem öpsün. Hadi başka kapıya git.

mudahil olmak gibi olmasin da harbiden adamdan nem kapmissiniz
pis cetnik demis agir bisey dememis
cetnik hareketini de macta yapmis
bunu dile getirmesi abes birsey degil
bazen deyyus meyyus diye biseyler salliyor olabilir ama bunda bir sikinti goremiyorum
ltf konuyu uzatmayalim

Olmayan beynine ettiğim. Sende çetnikmisin dedin ya olsaydım ilk senin kafana sıkardım. Müslümansın yada katoliksin diye değil. Beyinsiz olduğun için. Sende çetnikmisin deme nedenin ne hastamısın arkadaş spora savaş gibi bakma demiş olmam. İşte sen kafanda kuruyorsun ya bak ben sana diyorum. Bu kafa ile çok ileri gidemezsin.
Seni son alıntıladığım mesaj olacak bu. Ve seninle son dialog çünkü sen ciddiye alacağım biri değilsin. Sana sadece acıyabilirim. Boşa nefes israfısın ve bir daha sana laf etmem. Çünkü o boş beyninde farklı yorumlar katıp farklı hayaller kurup cevap veriyorsun. Şimdi dilediğini yaz okuyan Erdem’i cümle alem öpsün. Hadi başka kapıya git.

Birikim tükenince hakaret :) saatlerdir peşimi bırak diyen benim hani engelliyordun beni??? Alıntılama yapmayıp hakkımda yazarsan tabii ki karşılığını forum kuralları dahilinde alırsın ki ben seni hiç rapor etmedim...Haydi sana mutluluklar...

bazen deyyus meyyus diye biseyler salliyor olabilir ama bunda bir sikinti goremiyorum
ltf konuyu uzatmayalim
Burada yapılacak şey en fazla o da en fazla "pis" lafzını raporlamak olur onu da moderatör isterse siler...Ama çetnik lafı hakaret değil ama belgrad şehir merkezinde 1 milyon sırpı çetnik selamıyla karşılarsa elinde kupayla derim bu hem sportif olur hem de apolitik...

Ha yok ama mesele bana muhalefet etmek yahut nadalın kaybetmesini isteyip bunun üzerinden konuyu çarpıtmaksa karışamam tabii :) ki ben djokovice oynadım yazdım da zira ben objektif adamım...Nadalın kazanmasını tamamen duygusal sebeplerden yazdım ama sette oyuna başlayan taraf olduğundan çetnik djokovic zaten galibiyete yakındı son set...Özetle budur ben kaçar hürmetler...

ltf konuyu uzatmayalim

Çetnik lafından değil herşeye savaş olarak bakmasına cevap verdim. Oradan itibaren bir baksana saçmalamalarına. Adamdan nem kapan Yok. Herşeye savaş gibi bakmasından hatta saçmalamasından nem kapıyoruz. Arkadaş tenis gibi bir sporda bile olay çıkarır. Ve söylenmeyen şeyi söylenmiş sayar. Bu beyni olmayan kişi ile muhattap oldum ceza yesem yeridir aslında çünkü bendeki saçmalık neden adam yerine koyup cevap verdim buna harbi ceza hakediyorum.

Çetnik lafından değil herşeye savaş olarak bakmasına cevap verdim. Oradan itibaren bir baksana saçmalamalarına. Adamdan nem kapan Yok. Herşeye savaş gibi bakmasından hatta saçmalamasından nem kapıyoruz. Arkadaş tenis gibi bir sporda bile olay çıkarır. Ve söylenmeyen şeyi söylenmiş sayar. Bu beyni olmayan kişi ile muhattap oldum ceza yesem yeridir aslında çünkü bendeki saçmalık neden adam yerine koyup cevap verdim buna harbi ceza hakediyorum.

Hala cevap veriyorsun :) Çok uzattın hayat böyle bir şey kendinizi cam fanusa koymuşsun sadece kendi hoşuna gidenlerle muhatap oluyorsun da hayat bu :) farklı görüştekilere de saygı duymayı öğreneceksin yok saygı duyamayacaksan da karşılığını alınca dünyan yıkılmayacak :) Ben alışığım her görüşten insanın fikirini beyan etmesine...Engelle beni engelle yoksay butonu boşuna yok orada...

Hacılar, dostlar kıymetli romalılar ve özellikle Ferit, cevap vermeyin abi şuna, muhatap olmayın azalarak bitsin işte kendi kendine cevap vererek istediğini veriyorsunuz.

Hacılar, dostlar kıymetli romalılar ve özellikle Ferit, cevap vermeyin abi şuan, muhatap olmayın azalarak bitsin işte kendi kendine cevap vererek istediğini veriyorsunuz.
Hayır tam tersi sıkıntı değil 72 saat yazarım ama fikir teatisi kalmadı birikimler tükendi goygoya döndü bana cevap verilmezse yazmam hatta iyi olur işim var ben de takiyye yok ama geri adım da atmam...Yazma meraklısı değilim belki seni dinlerler :)

ltf konuyu uzatmayalim

Kendi adıma konuşayım heis. Nadal 3-0 öne geçince Mustafa bunu yazdı. Ki 8 dakikada 3-3 oldu set.

Dördüncü sette Nadal 3-0 öne geçti. Djokovic’in dün geceki halinden eser yok.

Ama

Djokovic’i tanıyanlar sakatlığı yoksa biraz sonra neler yapacağını çok iyi biliyor olmalılar

Sonra Nadal seti kazanınca Uğur geldi Mustafa'ya tenis de bilmiyormuşsun dedi. Djokovic bitmiş dün de şansa bala kazandı falan dedi. Ben de genel tavrı üzerine kendisiyle tartıştım. Çetnik meselesine hiç girmedim. Ona gelene kadar baya zırvaladı zaten..

Kendi adıma konuşayım heis. Nadal 3-0 öne geçince Mustafa bunu yazdı. Ki 8 dakikada 3-3 oldu set.

Sonra Nadal seti kazanınca Uğur geldi Mustafa'ya tenis de bilmiyormuşsun dedi. Djokovic bitmiş dün de şansa bala kazandı falan dedi. Ben de genel tavrı üzerine kendisiyle tartıştım. Çetnik meselesine hiç girmedim. Ona gelene kadar baya zırvaladı zaten..
Üçüncü kez yazıyorum çetnik muhabbeti mustafayla aramda geçti...Sana diyen oldu mu?

Üçüncü kez yazıyorum çetnik muhabbeti mustafayla aramda geçti...Sana diyen oldu mu?

Ben bu postu sana mı attım peki? Cund renktaş bu başlıkta seninle tartışanlara bir şey söylemiş ortaya. Ben de senle tartışanlardan birisi olarak sebebini açıkladım. Sana da bir şey demedim.

Çetnik olayına dahil olmuyorum ki istediğin kişiye yaz banane. Ha diyelim ki ben de girdim çetnik meselesine, ne var bunda? Bi ifadeyi yanlış görüp dahil olabilirim.

Diyaloglara başkası dahil olunca sana ne oluyor diye çıkışıyorsun sürekli. Bu da yine bugün hakkında söylediklerimi kanıtlıyor. Her bir tartışma, her bir diyalog senin hayal dünyanda bir mücadele, bir cihat. Başkası ikinizin arasındaki meseleye giremez. Hastalıklı bi kafa yapısı gerçekten.

Son bir tavsiye verip seni bu fantezilerinle baş başa bırakacağım. Sana tepki verenleri sana cephe almış bir düşman olarak görme. Bu kadar tepki görüyorum acaba bende bi problem var mı diye sorgula kendini. Takiyye mi yapayım diyorsun da kimse takiyye yap demiyor. Olmadığın gibi davran, aslında karşı olduğun fikirlere katılıyormuş gibi yap demiyoruz sana. Kendini, fikirlerini gözden geçir. Bakış açını gözden geçir. Algılarını gözden geçir. Bunlardaki yanlışları gör ve değiştir. Çok fazla yanlış var çünkü.

Sense bunu yapmak yerine bu yanlışlardan dolayı sana laf edenlerle inadına mücadele ediyorsun kendi kafanda. Bu ruh halindeki biriyle muhatap olmak yoruyor insanı gerçekten.

Üst Alt