GSC Tenis Başlığı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Tenis Başlığı

Yalnız hem yere düşmüşken kalkıp sol eli ile forehandi yapıştırması hem de monfils-federe-isner gibi isimleri elemesiyle Kevin Anderson tarih yazıyor sol elle winnerı alırken endoğan adili'nin de defolup gittiğini eş zamanlı öğrenmem manidar oldu :) Teşekkürler Anderson !!! Gerçek bir krem şantiye çilek banan soluk benizli bir servis voleci asilzade centilmensin...Sana da hürmetler...

Novak Djokovic'in donusudur bu umarim

Kendisini ozlemistik

Acikcasi asiri dominant oldugu periyotta Federer'in de Nadal'in da kariyer zirvesinin cok ustunde bir oyun oynuyordu

Spikerle eş zamanlı 2015 Djokovic i kortta dedik. :) Gerçekten öyle, gerçekten özlemişiz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Isin komik yani ben o zamanlar nefret ederdim keza oyununu robotik bulurdum, ayrica Federer ve Nadal kahraman gibiydi gozumde

Federer'in de facto emeklilik yasadigi, Nadal'in dizleriyle bogustugu, Djokovic'inse birden ortadan kayboldugu periyot cok cirkindi

Ucunun de degerini bilmeyi ogrendim bu sayede

Isin komik yani ben o zamanlar nefret ederdim keza oyununu robotik bulurdum, ayrica Federer ve Nadal kahraman gibiydi gozumde

Federer'in de facto emeklilik yasadigi, Nadal'in dizleriyle bogustugu, Djokovic'inse birden ortadan kayboldugu periyot cok cirkindi

Ucunun de degerini bilmeyi ogrendim bu sayede

Kesinlikle doğru yolu bulmuşsun. Çünkü hepsi birbirinden çok değerli ve çok başarılı. Rekabet keyifli, kazanmaya yönelik zeminde olması gerekir. Yani iyi oynayanın desteklendiği maçlar oynuyorlar.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arkadaşlar en fazla son set oynanıyor zira wimbledon geleneklerine göre mahalli saatle 23:00'da kort boşaltılmak zorunda...Yani bizim saatimize göre son 34 dakika...Mahalli saat dediğimiz de Greencwich'in ta kendisi...Ulan wimbledon sen ne asil bir organizasyonsun ...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aristokratlar gece yarısından önce yatar :) Şaka bir yana Djokovic-Anderson finali geldi zira 2-1 öne geçti setlerde pis çetnik...Şimdi bir de dinlenip gelecek yarına 3-1 ile alır gibi...Anderson inşallah dinlemeye geçer ve çetnik noleyi diker...Hürmetler...

Nadal böyle nemli ortamları sevmez.Çatının kapanması alehine olmasına rağmen iyi oynadı.Yarın çatı açılırsa temiz havada temiz temiz işlem yapacaktır elbet :cigara::cigara:

Şu an oturdum ekran başına çim bakımını izliyorum keyifle bu wimbledon ne menem bir şey yahu...Eskiden premier leguede bir de wimbledon futbol takımı vardı...Siyahileri canavar gibiydi...Sanki premier league eskiden daha bir asil miydi ne???

Çok ballı bu djokovic. İlk maçın sayesinde galip gelecek.

Alakası yok Cem Bey. Djokovic eski ritmini yakalamış durumda. Ayrıca tarihi hatırlamıyorum ama Fransa Açık'ta Novak Djokovic önde giderken yağan yağmur sebebiyle ertesi güne kalan maçta yenilmişti. Aralar sanılanın aksine Djokovic'e hiç yaramıyor. Özellikle dün gece ritmini bulmuşken ara verilmesi hiç iyi olmadı. Bugün yerel saatle 13.00'da başlayacak karşılaşma. O sıcakta Djokovic'in çok zorlanacağını düşünüyorum.

Üst Alt