GSCimbom Mobile - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Mobile

Cevap: GSCimbom Mobile | vB Yazılımı Üyelerimiz Tarafından Sponse Edilmiştir

Android tabanli telefonlar icin tapatalk (Android market'te 1.99€) uygulamasini yüklememiz gerekiyor. Tapatalk hakkinda bilgi isteyen lütfen mesaj atsin. Uygulamayi yükledikten sonra calistiriyorsunuz, search'e basip gscimbom'u arattiriyorsunuz. Adinizi ve sifrenizi yazip baglaniyorsunuz. Ufak bir bilgi olsun.

Ayni sekilide iOS tabanli telefonlar ve cihazlar icin (iPhone,iPod Touch,iPad) Tapatalk uygulamasini 2.99 dolara indirip kurduktan sonra uygulamadan gscimbom diye search yapip kullanici adi sifrenizi yaziyorsunuz.Belki kirilmis iOS ve Android tabanli telefonlar icin uygulama bedava olabilir :)

Ben blackberry ile kullanamıyorum.

Bi ara samsung wave ile girebiliyordum ama ne olduysa son bir aydir mobile yok.

Android tapatalk uygulamasiyla foruma giriyorum. Dünden beri yeni konulari görebiliyorum,ama yorumlari okuyamiyorum. Konu acilmiyor. Bir bakarsaniz sevinirim. Tesekkürler.

bir ay önce rahat kullanıyordum şimdi çok yavaş...

Anroid tabanlı telefonlar Dolphin HD veya Opera ile mobile mod kapalıyken açın, bağlanın bende hiçbir sorun yok. Zaten android telefonların hepsinde parmakla zoom özelliği var kullanımda da sıkıntı yaşayacağınızı zannetmiyorum.

Ben i phone ile giriyorum.. Ama mobile temasini kullanmadan.. Suan otomatikmen beni mobile temasina yönlendirdi ama geri normal temayandönemiyorum.. Yardimci olabilen varmi..??

Mobil temamız'a normal temaya dönüş butonu eklendi.

Portal'a geçiş için buton konuldu.

Ben i phone ile giriyorum.. Ama mobile temasini kullanmadan.. Suan otomatikmen beni mobile temasina yönlendirdi ama geri normal temayandönemiyorum.. Yardimci olabilen varmi..??

İbrahim Iphone için farklı bir yazılım kullanıyoruz. Otomatik olarak seçim yapıyor ve tamamen iphone yazılımına göre uygulanıyor. Normal temaya dönmek istiyorsan eğer. https://www.gscimbom.com/forum/index.php?styleid=-1 buna tıklaman yeterli olacaktır. ;)

Mobile temamızla ilgili sorun ve problemleri buradan dile getirebilirsiniz.

Bu sadece iphone'da falan mı çalışıyor ? 5800'dan giremiyormuyuz :D

Üst Alt