GSCimbom Mobile - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Mobile

Cevap: GSCimbom Mobile | vB Yazılımı Üyelerimiz Tarafından Sponse Edilmiştir

Mobil temamız'a normal temaya dönüş butonu eklendi.

Portal'a geçiş için buton konuldu.

İbrahim Iphone için farklı bir yazılım kullanıyoruz. Otomatik olarak seçim yapıyor ve tamamen iphone yazılımına göre uygulanıyor. Normal temaya dönmek istiyorsan eğer. https://www.gscimbom.com/forum/index.php?styleid=-1 buna tıklaman yeterli olacaktır. ;)

Mobile temamızla ilgili sorun ve problemleri buradan dile getirebilirsiniz.

Yine ayni Tema. Mobile Temadan normal Temaya dönmüyor.. Link de ise yaramadi. Böyle bir Sorun Yaz aylarinda yine olmustu hep Mobile Temaya giriyordum direkt ama ne olduyas kendiliginden belli bir süre sonra normal temaya döndü..

Bu Olay dünden beri yine var ama ne yapsam ne etsem Normal Temaya dönemiyorum.. Asagida "Normal Görünüm" yaziyor ona tikliyorum ama hala Mobile Temaya yönlendiriyor.. Verdiginiz Link de Mobile Temaya yönlendiriyor..

Bu sadece iphone'da falan mı çalışıyor ? 5800'dan giremiyormuyuz :D

Bende 5800 kullanıyorum mobil tema çalışıyor. Telefonunuzun geçmişini temizleyiniz.

Yine ayni Tema. Mobile Temadan normal Temaya dönmüyor.. Link de ise yaramadi. Böyle bir Sorun Yaz aylarinda yine olmustu hep Mobile Temaya giriyordum direkt ama ne olduyas kendiliginden belli bir süre sonra normal temaya döndü..

Bu Olay dünden beri yine var ama ne yapsam ne etsem Normal Temaya dönemiyorum.. Asagida "Normal Görünüm" yaziyor ona tikliyorum ama hala Mobile Temaya yönlendiriyor.. Verdiginiz Link de Mobile Temaya yönlendiriyor..

İbrahim bey kullanıdığınız telefon modeli ne ? Şuan denermisiniz acaba ?

Foruma ilk girişte normal temamızla karşılaşacaksınız sitenin alt menüsünde Mobile Temaya tıklayarak mobil temamıza geçebilirsiniz.

Ben Android uygulamasını kullanıyordum. Sonra sorun çıkartmaya başladı. Şimdi çalışmıyor adam gibi.

Sorun düzelmiş ilgililere teşekkürler

Bende 5800 kullanıyorum mobil tema çalışıyor. Telefonunuzun geçmişini temizleyiniz.

İbrahim bey kullanıdığınız telefon modeli ne ? Şuan denermisiniz acaba ?

Foruma ilk girişte normal temamızla karşılaşacaksınız sitenin alt menüsünde Mobile Temaya tıklayarak mobil temamıza geçebilirsiniz.

Sorun düzelmiş ilgililere teşekkürler

Evet sorun düzelmis. Ilgililere çok tesekür ederim.!!

Emeği geçen herkese teşekkür ederim çok hızlı olmuş çok bgndm

Bende yine aynı sorun başladı sabahtan beri :(

iPhone'da Tapatalk uygulamasını indirince çok güzel çalışıyor.

Mehmet'in bana Android icin yolladigi uygulama cok güzel calisiyordu ama simdi yeni mesajlarda sadece Basketbol haberleri görünüyor, buna benzer sorun yasayan var mi?

Mobil temamız bir süreliğine pasif duruma alındı. Yeni güncelleme sebebiyle, kısa süre sonra tekrar aktif edeceğiz.

Forum ve Portal mobile temamız aktif durumdadır.

Light yani soft temamızda yayına girmiştir.

Android programı şimdi indirdim -bi kaç sorun dışında- gayet güzel çalışıyor, emeginize saglık.

Sanırım 400 TL civarı para ödemek zorunda kalmışsınız, yazık olmuş.

Arkadaşlar konu ne oldu halloldu mu ?

halolmadı ise bunu öneririm , bildiğim kadarı ile ücretsizdir . siteye üye oluyorsun ve kendi app ini düzenliyorsun. ben az önce GSCimbom için yaptım birtane , şahane oldu ama kayıt olmadığım için ve deneme amaclı yaptığım için kapattım sonra. tüm mobil telefonlar için App yapabiliyorsun . Site adresi varsa eklediğim linke yazın sonra bu sitenin facebook felan varsa otomatıkmen ekliyor tıkladığınızda GSCimbom Facebook sayfasını acıyor. Twitterda var ama Feed Adresi lazım direk bu sitenin Twitterine girmesi icin. ben misal Youtube felanda ekledim Galatasaray yazdım arama yerine o buttona basınca otomatikmen Galatasarayla ilgili Videolar Youtube Channel'de acılıyor hep tekrar yazmaya gerek yok. gelen ekranda (yukarda sağda hangi telefonlar için olmasını istiyorsanız seçin.

Android/ IPad/IPhone. Ek Sayfa/Button ekleyebilirsiniz yaklaşık 5 tane sanırım. Temasını yazı rengini arka planı kendiniz ayarlayın. Logoyu secin Logo ismini verin

Menü nasıl olsun yukardamı alta mı ortadamı . kendin ayarlıyorsun. Haberler resimlimi ufak mı nasıl olmasını istiyorsan kendin ayarla.

Acayip program ben cok sevdim boş vaktimde daha da incelicem.

Ek sayfalar için FEED adresi gerekli. Firefoxdan Feed areslerini bulabilirsiniz ( RSS )

Her değişiklikde yanda cep Telefon resmi var Anında değişikliği bilgisayarda görürsünüz.

deneyin , cok basit

link bu https://mobile.conduit.com/

Android uygulamasını nerden indiriyoruz.

Üst Alt