GSCimbom Mobile - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Mobile

Deneme 1 2 :)

Evet gençler, Android surumunden ilk mesajımı yazıyorum. Vatana millete hayırlı olsun. Gerçekten çok güzel iş çıkartmışlar.

Cevap: GSCimbom Mobile | vB Yazılımı Üyelerimiz Tarafından Sponse Edilmiştir

Sorunlar yuzunden kaybedilen bir iki aylik zaman icin Vbulletin mobile suite lisansi Agustos 22, 2012 suresine kadar uzatilmistir ;)

Arkadaslar mobile uygulama ne durumda acaba? Birisi aciklama yaparsa sevinirim.

Cevap: GSCimbom Mobile İçin El Ele | Resmi Yardım Toplama Başlığı

En son doların 1,80 olduğu dönemde 109usd daha ödedim. Sanırım benlik kısım bitti.

@Mehmet söz sende.

Ben Android linkini isteyeli bir kaç ay geçti, nasıl is anlamadım.

Edit: (Şerafettin 2nci cümleni çıkarttım, tembellik olabilir ama artniyet olamaz.)

iPhone olayı ne oldu acaba? Tam bir bilgisi olan. Anlayan birisi bu işe bir el atsa.

iPhone uygulaması hakkında bilgisi olan varmı?

Bu işin parası toplanalı baya oldu. Ticket açıldı falan deniyordu. Niye hiç bir ilerleme yada cevap gelmiyor? Anlayan birisi umarım bu işe el atar.

Parayla rezillik bu olsa gerek.

Forum üyeleri sanırım 240 TL topladılar, 320 TL gerekiyordu farkı ben verdim. Sonradan öğrendik ki bu ödeme sadece android içinmiş ve IPhone için yeterli değilmiş, 200TL de IPhone için bizzat ben verdim. Bu sizlerin bağışlarıyla olmadı. Kurulum için machintosh bilgisayar üzerinden bir işlem gerekiyormuş, machintosh user bulamadık, ilgilenen arkadaş forumdan ayrıldı vs.

Yine de bu işlem yapılacak. Ama önceliklerimiz farklı. Portal şu an herşeyden önemli. Sonrasında buna da bakılır.

Ha şunu yapabilirim, 240TL yi ödeyenlere parasını geri öderim. Böylelikle "parasını verdik neden olmuyor?" eleştirisi kalmaz.

Gercekten parayla rezillik olmuş. Fakat bence paradan çok kişi seciminde de hata olmuş. Keske bu işi bilen birisi yapmaya çalışsaydı. Enazindan bize durumu daha iyi aktarabilir ve bizde takipte olurduk. Maddi konuda bende yardımcı olabilirim. Yada forum olarak gerektiğinde tekrar toplanabilir. Bence asıl sorun bu işden anlayan birini bulmak.
Parayla rezillik bu olsa gerek.

Forum üyeleri sanırım 240 TL topladılar, 320 TL gerekiyordu farkı ben verdim. Sonradan öğrendik ki bu ödeme sadece android içinmiş ve IPhone için yeterli değilmiş, 200TL de IPhone için bizzat ben verdim. Bu sizlerin bağışlarıyla olmadı. Kurulum için machintosh bilgisayar üzerinden bir işlem gerekiyormuş, machintosh user bulamadık, ilgilenen arkadaş forumdan ayrıldı vs.

Yine de bu işlem yapılacak. Ama önceliklerimiz farklı. Portal şu an herşeyden önemli. Sonrasında buna da bakılır.

Ha şunu yapabilirim, 240TL yi ödeyenlere parasını geri öderim. Böylelikle "parasını verdik neden olmuyor?" eleştirisi kalmaz.

GSC Android'da sorun var galiba. Bu sadece bende mi bilmiyorum ama yeni yazilan mesajlar en uste gelmiyor ve hata veriyor.

Bugün kendi iPhone'umdan siteye girerken bu forum için bir iPhone uygulaması olduğunu söyledi,AppStore'a yönlendirdi ancak uygulama 2,99dolara satılıyor.

Satın alacaktım ama önce sorayım dedim,bir bilginiz var mı?Ücretsiz olacak diye hatırlıyordum.

Evet cevabı beklemeden 2.99 dolar ödeyip indirerek foruma erişebiliyorum,uygulama çok güzel.

Üst Alt