GSCimbom Resmi "Rijkaard'a Destek" Başlığı - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Resmi "Rijkaard'a Destek" Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom Resmi "Rijkaard'a Destek" Başlığı

Şuan 5 yıllık sözleşme imzalandığını duyursa klüp öyle çok sevinirim ki.Bir daha gelmez böylesi.

Sonuna kadar FRANK RİJKAARD.

Insallah arkasinda durub sözlesmeyi uzatirlar.

Elindeki malzeme bu kadar, total futbol veya rijkardin istedigi gibi top oynamak icin onun istedigi oyuncular alinmali, yoksa bu isler zor.

Insallah aslantepede elimiz düzelirde adamin istedigi gibi oyuncular gelir :)

eminim ozaman toparlar ve gs bir daha assaya inmez

saygilar sevgiler

bu arada türklerle tartismak hic güzel olmuyor, hep herkes hakli, herkes herseyin ustasi, kimse yanilmaz....

almanyada yine karsi tarafin düsüncesine saygi var ....

saygilar

bu arada türklerle tartismak hic güzel olmuyor, hep herkes hakli, herkes herseyin ustasi, kimse yanilmaz....

almanyada yine karsi tarafin düsüncesine saygi var ....

Senin gibiler yuzunden biz Türkiyede yabanci olarak görüluyoruz.

Yok Almanyada soyle boyle yok Türkler soyle boyle. E ozaman yazma Türk forumuna. Ne cins adamlar varya harbi sinir oluyorum

yaw sanane kardesim, bak ayni bunu diyorum, sanane benim yorumumdan, ben sana simdi bisy dedimmi?

sadece fikrimi sordum,

benim gibilerin yüzünden bize gicik oluyorlarmis, hay Allahim yaw, sen ne demek istedimin farkina bile varmissin.

niye ne sormak istedigimi bilmeden hemen isiriyorsun?

Hakkı herkes istediği düşünceyi paylaşabilir saygı duymalısın.

Umarım Rjkaard ve Neeskens ikilisi ile uzun soluklu bir anlaşma yapılır.

Geleceğe dönük oynamak istiyorsak böyle yapmalıyız.

Artık bam-güm futbolu oynamamalıyız.

Bunun için Servet-Aykut-Gökhan-Ali-Serdar-Aydın-Ayhan-Barış-Mustafa gibi adamların gitmesi gerek.

Gelişini öğrendiğimde sevinenlerdendim,inanamadım hatta,en çokta futbolculuk dönemine ait hayranlığımdan dolayı...

Ancak bizde geçirdiği süre önemli artık,geçmişte yaptıklarından çok daha fazla...Ve ortada hiçte iç açıcı bir tablo yok;sistem filan denmesin,sistem adına ufak bir kırıntı dahi göremediğim gibi oynanan futbolu izlemekten azap duyuyorum.

Mevcutlar,gelenler,gidenler gözönünde bulundurulduğunda görüntü bu kadar kötü olmamalıydı.Performansını artırabilmiş tek bir oyuncu yoksa,oyuncuların fizik gücü,futbol oynama iştahı ligin en kötülerinden ise,kadro tercihleri ve oyuncu değişiklikleri ''tombala'' yı çağrıştırıyorsa,takım ruhu adına bir şey göremiyorsak,doğru mevkilere kaliteli oyuncular transfer edilemiyorsa (Haldun ile arası çok iyi idi ve devre arasında alınacak Ernst gibi bir adamla şampiyon bile olabilirdik) nasıl bir teknik direktörlük başarısından sözedilebilirde desteği hakeder ''total hazret''.

beşiktaşın fenerin yaptığı gibi biz de gerçek TD göndermeyeceğiz, meyvesini 2-3 sene sonra toplamaya başlayacağız.. Kıvırcık saçlarına....

Sonuna kadar Rjkaard herşeye rağmen tüm olumsuzluklara rağmen inadına Rjkaard

Rijkaard'a tek şartla destek olurum

tabi bu sözüm yönetime

takımda yerli reformu olmalı , köklü değişim yapılmalı

Rijkaard'a tek şartla destek olurum

tabi bu sözüm yönetime

takımda yerli reformu olmalı , köklü değişim yapılmalı

aynen katiliyorum arkadasa, takimi bozan bazi yerli oyuncularin fisini cekmeleri lazim artik. biraz profesyonellessin oyuncular.

tugay emre asik gibi oyuncular olsa keske...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt