GSCimbom Resmi "Rijkaard'a Destek" Başlığı - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Resmi "Rijkaard'a Destek" Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom Resmi "Rijkaard'a Destek" Başlığı

Rijkaard ömrü yeterse 30 yıl bizde kalsın. Amatöre düşsekte Rijkaardla devam edilsin.:D

ertemsenr Ertem Sener

SON DAKİKA fatih hoca ile konuştum..ertem:hocam galatasaray hayırlı olsun.terim cevap:şimdilik öyle birşey yok.gerektiğinde konuşurum sana.

İki yıldır henüz hiç birşey yapılamamış olması varolan güvenimi iyice azalttı. Bu kadar kötü oynuyor olmamızın sebebi nedir ?Bilen varsa anlatsın. Bırakın sistem düsturu ile oynamak şöyle dursun herkes bildiği gibi oynasın diye talimat alsa futbolcular inanın bundan daha iyi oynarlar. Evet katılıyorum sakatlık belası var başımızda. Bu, istikrar yakalamamızı engelliyor. Sağlık kuruluda değiştiğine göre sakatlıkların sebebinin antreman eksikliği olmadığını kim söyleyebilir ? Son 1-2 yılda yaşanılan sakatlık vakalarının daha önceki yıllarda yaşandığına tanıklık eden varmıdır bilemiyorum.

Bu takımın en büyük sorunu sakatlıklardır.

Son maçta takımda olmayan oyunculara bakıyorum.

Arda, Baros, Çağlar, Sabri...

Bu 4 oyuncudan 3 ü Misimovic ile birlikte bu takımın en değerli adamları.

Bir de Servet var ki onun da sakatlığı kafadan. Durup dururken sorun çıkarıp takımını yanlız bıraktı. Sezon başından beri her maçta oynarken atarlanmaya ne gerek vardı bilmiyorum. Hoca isterse A takımda oynatır isterse yedek.

Velhasıl takımın temel 4 oyuncusu forma giyemeyince yenilgi bence normal.

Onun dışında orta saha eksikliğimiz giderilmedikçe ve artık istikrarlı kadrolarla devam etmedikçe teknik direktör tartışmaya gerek yok. Hiç bir teknik adam bu şartlar altında başarılı olamaz.

Rijkaard'ın gram suçu yok Galatasaray'ın başarısızlığında bence. 4 büyükler içinde en kötü kadro Galatasaray'da. O yüzden bu kadroyla bu kadar olur, fazlasını beklemeyin.

Mesela bir tarafa Galatasaray 11'ini yazın, diğer tarafa Fenerbahçe. Arda dışında Galatasaray'dan kimi alıp Fenerbahçe 11'ine koyarsınız?

Hadi bu sene kurduğumuz kadro UEFA şampiyonu Galatasaray'ın ardından bir Türk takımının kurduğu en iyi kadro, o yüzden çok uç örnek oldu diyelim. Peki Beşiktaş 11'ine Arda ve Baroş dışında kimi koyarsınız?

Beşiktaş'ı da geçelim, Trabzon'dan Onur, Ceyhun, Selçuk, Colman, Yattara şu an Galatasaray'da doğrudan 11 oynar mı?

Rijkaard yerine kadroyu bu kadar zayıf bırakanları sorgulayın bence. 3 senedir orta sahaya 1 değil 2 tane box to box adam ihtiyacınız olduğu halde 1 tane hücumu olmayan, 1 tane savunması olmayan adamı kim aldırdıysa suçlu o'dur. Rijkaard ise Rijkaard, yönetim ise yönetim.

Fenerbahçeli gözüyle bir Galatasaray değerlendirmesi...

Rijkaard'ın gram suçu yok Galatasaray'ın başarısızlığında bence. 4 büyükler içinde en kötü kadro Galatasaray'da. O yüzden bu kadroyla bu kadar olur, fazlasını beklemeyin.

Mesela bir tarafa Galatasaray 11'ini yazın, diğer tarafa Fenerbahçe. Arda dışında Galatasaray'dan kimi alıp Fenerbahçe 11'ine koyarsınız?

Hadi bu sene kurduğumuz kadro UEFA şampiyonu Galatasaray'ın ardından bir Türk takımının kurduğu en iyi kadro, o yüzden çok uç örnek oldu diyelim. Peki Beşiktaş 11'ine Arda ve Baroş dışında kimi koyarsınız?

Beşiktaş'ı da geçelim, Trabzon'dan Onur, Ceyhun, Selçuk, Colman, Yattara şu an Galatasaray'da doğrudan 11 oynar mı?

Rijkaard yerine kadroyu bu kadar zayıf bırakanları sorgulayın bence. 3 senedir orta sahaya 1 değil 2 tane box to box adam ihtiyacınız olduğu halde 1 tane hücumu olmayan, 1 tane savunması olmayan adamı kim aldırdıysa suçlu o'dur. Rijkaard ise Rijkaard, yönetim ise yönetim.

Samimiyetinden emin olamadığım için cevap verme gereği duymuyorum.

Ya Allah aşkına sen kimi koyuyosun Dia yı mı ?. Bilica yı mı Baroni'ymi.

UEFA şampiyonu Galatasarayın ardından kurulan en iyi kadroymuş.. Bi git ya ..

Dia'yı fazla küçümsemişsiniz, doğru düzgün izlemediğiniz belli. Bilica ve Baroni de zaten yedek. Aşağıdaki 11'den daha iyisini biliyorsanız buyrun yazın madem...

Volkan

Gökhan Lugano Yobo Santos

Mehmet Emre

Dia Alex Stoch

Niang​

Dia'yı fazla küçümsemişsiniz, doğru düzgün izlemediğiniz belli. Bilica ve Baroni de zaten yedek. Aşağıdaki 11'den daha iyisini biliyorsanız buyrun yazın madem...

Volkan

Mehmet Emre

Dia Alex Stoch

Niang​

Asil sen Diayi fazla abartiyorsun, hiziyla adam gecmeye calisan biri, bunu da pek beceremiyor, sadece kasimpasaya karsi az cok etkili oldu. Stoch Dia dan daha iyi.

Ayrica böyle bir kadro hayatta cikmaz. Birincisi kadroda 7 yabanci var, ikincisi Aykut bu orta sahayla Sivasa karsi bile cikmaz.

İbrahim sana kalite olarak bir karşılaştırma yapayım;

Sabri=Gökhan

Neill=Lugano, Yobo

Insua, Hakan= Santos

Cana>Mehmet

Ayhan<Emre

Elano>Emre

Kewell>Dia

Misi>Alex

Arda>Stoch

Baros=Niang

Volkan

Mehmet Emre

Dia Alex Stoch

Niang​

Konunun Başlığı ne? Burda ne tartışıyorsun? uzatma istersen artık

Volkan

Mehmet Emre

Dia Alex Stoch

Niang​

Gökhan-Lugano-Emre-Alex-Stoch-Niang

Sabri-Neill-Arda-Kewell-Misi-Baros..

Bana şimdi Barosu-Kewell-Misimovic i istemediğini söylemezsin heralde. Dia'yı bence ben küçümsemedim de siz abarttınız gibi .

Şu kadroya o kadar kaliteli demek en büyük abartı zaten. Benim yazdıklarıma sakatlık + formsuzluğu söyleyeceksen eğer .. Yazdığın kadroda da ALex-Stoch-Yobo-Lugano da var bir takım sorunlar sakatlıklar maç stresi kaldıramama durumu.

Kim demiş onu?Ben göremedim bir türlü o en iyi ikinci kadroyu.Takımda dengesizlik var bir kere.Geçiceksin o en iyi 2. kadro yalanlarını.Yabancı futbolcular açısından söyleyebilirsin o "en iyi kadrolardan fikrini".Yabancılarımız ne kadar kaliteliyse yerlilerimizin çoğu o kadar rezil.Barış,Ayhan,Mustafa,Ali,Servet.Serdar'ın olduğu kadromuymuş o kaliteli denilen şey.Matematik filozofuyla ilkokul 3. sınıf öğrencisini bir araya getirip ne gibi bir sonuç elde edebilirsen Kewell,Baros,Misi'yle Barış,Mustafa'yı bir araya getirip aynı sonucu elde edersin.

Kim demiş onu?Ben göremedim bir türlü o en iyi ikinci kadroyu.Takımda dengesizlik var bir kere.Geçiceksin o en iyi 2. kadro yalanlarını.Yabancı futbolcular açısından söyleyebilirsin o "en iyi kadrolardan fikrini".Yabancılarımız ne kadar kaliteliyse yerlilerimizin çoğu o kadar rezil.Barış,Ayhan,Mustafa,Ali,Servet.Serdar'ın olduğu kadromuymuş o kaliteli denilen şey.Matematik filozofuyla ilkokul 3. sınıf öğrencisini bir araya getirip ne gibi bir sonuç elde edebilirsen Kewell,Baros,Misi'yle Barış,Mustafa'yı bir araya getirip aynı sonucu elde edersin.

Sen konuyu yanlış anlamışsın birisi Fenerbahçe'nin bu yılki kadrosu için dedi onu Galatasaray için denilmedi.

Konunun Başlığı ne? Burda ne tartışıyorsun? uzatma istersen artık

Yazdığım mesaj tam da konunun başlığına %100 oturuyor, buyrun tekrar okuyun.

Sonrasında alıntı yaptığınız mesajı da tekrar değerlendirirseniz çıkan anlam yine konunun başlığına tamamen oturuyor: Galatasaray'ın kadrosu kötü, bu kadroyla bu kadar olur. Rijkaard'a boşuna suç buluyorsunuz.

İbrahim sana kalite olarak bir karşılaştırma yapayım;

Sabri=Gökhan

Neill=Lugano, Yobo

Insua, Hakan= Santos

Cana>Mehmet

Ayhan<Emre

Elano>Emre

Kewell>Dia

Misi>Alex

Arda>Stoch

Baros=Niang

İbrahim sen değil. Siz. 9 yaş fark var aramızda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt