Hagi Basın Toplantısı Düzenledi | 25 Şubat - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi Basın Toplantısı Düzenledi | 25 Şubat

Cevap: Hagi Basın Toplantısı Düzenledi | 25 Şubat

Ben şunları söyleyeyim. 3.madde için istenirse yararlı oyuncu bulunur. Örnek basit : Culio.

Kadrom yetersiz dedi bunu inkar eden yalancıdır zaten. Ama, böylesi kariyerli bir isim neden çekip gitmedi ya da "olmazsa olmaz" demedi kuzu gibi işine baktı ? Ortasahaya transfer istemediğini birçok kişi biliyor. İstediği isimler Van der Vaart ve o ayarda isimlerdi. Böylesi isimleri getirmek oldukça zordur. Ayrıntıları kimse bilmiyor sende bende. Bu konuda tartışmak yetersiz sadece bu ismi istediğini biliyorum bunu az çok söyledi zaten. Ama şu var Misimoviç alındı. Konu yine buraya geldi sonuçta ortada. Hocamız Hagi ve sebebleri kendi söylemek üzere nedenleri vardırki istemiyor. Nedense hala tartışılıyor. 8 maç oynadı ve ben bir olumlu iş yaptığını görmedim. Bu konuyuda yetersiz kadroya bağlarsınız benim en başta söylediğim işe dönüyoruz yine.

Misimovic konusunda Hagi'ye hala hak veren zihniyete ben bişey diyemiyorum artık. Madem acıklaması var cıksın acıklasın o zaman her Misimovic sorusunda bu konu kapanmıstır demesin mantıklı acıklamasını yapsın ona göre bizde hak verelim yada vermeyelim.Adamın arkasına BAM'ı koyarsan bu adam olumlu iş zor gösterir zaten ama ona ramen son maclarda performansı gayette artmıstı ve kadro dısı kalmasaydı eminim su anda Misimovic takımın yıldızı bizim baş tacımız olcaktı ama adama sans verildi mi ? Resmen göz göre göre hakkı yenildi. O kadar karakterli profesyonel ki adam cıkıp hala GS forması giymek kendimi göstermek istiyorum diyo. Yazık cok yazık...

Maç izlemediğin apaçık ortada. İşte nedenleri.

Riijkard'ı eleştirerek Hagi'yi savunuyosun ama aynı hataları Hagi'de yapıyor.

1-) Riijkard'ı Hakan Balta'yı oynatıyor diye eleştiriyosun. Adam oynatmamak için 2 sol bek transfer etti. Ama Hagi her maç oynatıyor Hakan'ı.

2-) BAM'ı oynattığı için eleştirmişsin ama bunları Hagi'de oynatıyor. Sarp sakatlandıktan sonra 11'e almadı ama 1 farkla öne geçtiğimiz her maç Sarp'ı alır. Ayhan kırmızı görene kadar her maç oynadı. Barış sakatlanana kadar oynadı. Açıkla o zaman nasıl eleştiriyosun Riijkard'ı ve savunuyosun Hagi'yi.

3-) Musa'yı Semih'i kaç kez oynattı diye eleştirdin Riijkard'ı. Sen söyle Hagi kaç kez oynattı bunları? Gazozuna yapılan hazırlık maçları dahil.

4-)En komik olanıda bu seneki Hakan Balta kısmen daha iyi diyosun. Bu adamın her hali kötü ama bu sene kötü den de öte. Nasıl olur da bu adama toparlanmış diyebiliyosun hayret.

Bu saydığım 4 madde ile Riijkard'ı eleştirerek Hagi'yi savunuyosan istersen haftada 40 maç izle ama yorum yapma mümkünse.

Maçları izlemediğimi söylüyorsunda sana 3.kez söylüyorum yaklaşık 5 yıldır evimde liftv var. Bugün sen Bursa maçını izledin mi ? eğer ligtv yoksa hayır lakin ben izledim. Yarında enaz 3 maç izleyeceğim. Kısacası bu laf ebeliğini lütfen bir kenara bırak artık. Hakan Balta şuan Insua ile mevkidaş. Çağlar ise bir süredir sakattı. Hakan Balta'yı Hagi oynattı evet neden peki ? Insua'da bir yetenek ve gelecek göremedi (bizde kalmasını gerektirecek kadar!). Bence haklı. Bu adam ne yapmaya çalışıyor oyuncuları görmeye çalışıyor. Siz bir oyuncuyu 1-2 maç ile test edemezsiniz. Balta kötü ve yetersiz bir isim. Ama Insua'da efsane değil. Bence Balta'dan aman aman fazlası yok zaten Insua ile kasybettiğimiz maçlarda hatalarını görürsünüz.

Çağlar gelir gelmez (sakatlık sonrası) neden Insua yerine onu oynattı buda diğer cevap.

@Burak Canaslan arkadaşım; diye tanımladığın Jo arkadaşımızı, geldiğinde eminim sende sevinerek karşıladın. Ayrıca Rijkaard döneminde hatırlatmak isterim ki, tercüme sorunu yani adamın konuştuklarının doğru çevrilmediği gündemdeydi. Kusura bakma ama özellikle Adnan Polat gibi bir isim Galatasaray başkanıyken kimseye güvenemezsin, çünkü son 2 yıldır yapılan herşey yalan dolan, taraftarı kandırmak ve birbirine düşürmek üzere planlanmış.

Geçen sene devre arasında en büyük ve belki de tek eksik Emre veya Ernst tarzında 2 tane orta saha oyuncusu idi,kontrolü oyunun hiç bölümünde ele alamayan bir orta saha ile hedeflere varılamayacağı 3-4 atarkende barizdi,burda da yazdım,çok kişi de böyle düşünüyordu...O yüzden orta sahaya adam almadan Drogba bile gelse mutlu olmazdım...Jo ve Gio alındığı sıralar basın toplantısı mı neydi,gayet net söyledi ''Orta saha için transfere gerek yok'' diye,izlerken kanımın donduğunu hissettim adeta,tercüme hatasıyla filan alakası yok.Giderken Sarp ı hala futbolcu sandığından da hiç kuşkum yok...

Rijkaard ın bir daha teknik direktörlük yapmayı deneyeceğini bile sanmıyorum.Hırs yok,heves yok,konsantrasyon yok,paraya ihtiyacı zaten yok,büyük servet sahibi...Çok büyük beklentilerim vardı geldiğinde;saçma demeçleri,saha kenarındaki şaşkın ve aciz halleri kaldı hafızamda yadigar...

Misimovic konusunda Hagi'ye hala hak veren zihniyete ben bişey diyemiyorum artık. Madem acıklaması var cıksın acıklasın o zaman her Misimovic sorusunda bu konu kapanmıstır demesin mantıklı acıklamasını yapsın ona göre bizde hak verelim yada vermeyelim.Adamın arkasına BAM'ı koyarsan bu adam olumlu iş zor gösterir zaten ama ona ramen son maclarda performansı gayette artmıstı ve kadro dısı kalmasaydı eminim su anda Misimovic takımın yıldızı bizim baş tacımız olcaktı ama adama sans verildi mi ? Resmen göz göre göre hakkı yenildi. O kadar karakterli profesyonel ki adam cıkıp hala GS forması giymek kendimi göstermek istiyorum diyo. Yazık cok yazık...

Ypatı bugün okudun mu basın açıklamasını ?

"Antrenman sonrası formasını terletmeyen,.... " diye söylüyor.

o zaman şöyle sorayım: Rijkard nerede oynatacaktı misi yi?

Misimovic Riijkard'ın isteyerek aldırdığı bi oyuncu olmadığını herkez biliyor. Kendisi zaten 4-3-3 sistemine uygun bi oyuncu değil. Karpaty yenilgisinden sonra yönetimin taraftara hoş gözükmek için yaptığı bir transfer. 4-2-3-1 sistemi ile oynarsan Misi kral gibi oynar. Misi'nin kalitesi hakkında yorum yapma. Ayhan'ın ilk 11 oynadığı yerde Misi bal gibi oynar.

En azından 4-5 milyon euro zarar ettik. 2. bi zararda Yekta'dan. E be kardeşim adama demezler mi madem orta saha da Yekte'yı oynatmamak için Sabri'yi bile oynatıyorsun neden bu adama 4 milyon verdin. Yedek kulubesi transferi lüksümüz var mı şu zaman da? Etti sana 10 milyon euro ya yakın zarar.

Culio-Stancu transferleri yerinde transferler. Ben Hagi'yi eleştirmek için eleştirmiyorum doğrularını söylüyorum. Stancu iyi ama o mevkide maç iöinde çok pasif kalıyor orası ayrı. Ama siz Hagi'yi övmek için çok saçma şeyler söylüyosun Riijkard'ı eleştirerek. Ama aynı hataları Hagi'de yapıyor.

Yok evlerindeki oturma planı.

Hocam gerçekten kötü bir ortasaha. Eleştirmek için demiyorum ama öyle. Kağıt üstünde iyi ama gerçekte yok oğlu yok.

Senin verdiğin orta sahaya göre;

Bjk : Ernst-Necip(Fernandes)-Guti

Fb: Emre(Selçuk)-Topuz-Alex

ile oynuyor. Gerisini siz düşünün.

TS : Ceyhun-Selçuk-Alanzinho

Her türlü rakipler daha baskın oluyor. Cana mücadele dışında ortasaha özelliği taşımayan biri en başta. Milli Takımda ve Marsilya 1.5 sezon stoper oynatılmış bu sebeb ile. 4-4-2 de Cana harika olur. Yani 4 lü ortasahanız olur. Ama bunun dışında o bölgede imkanı yok.

Maçları izlemediğimi söylüyorsunda sana 3.kez söylüyorum yaklaşık 5 yıldır evimde liftv var. Bugün sen Bursa maçını izledin mi ? eğer ligtv yoksa hayır lakin ben izledim. Yarında enaz 3 maç izleyeceğim. Kısacası bu laf ebeliğini lütfen bir kenara bırak artık. Hakan Balta şuan Insua ile mevkidaş. Çağlar ise bir süredir sakattı. Hakan Balta'yı Hagi oynattı evet neden peki ? Insua'da bir yetenek ve gelecek göremedi (bizde kalmasını gerektirecek kadar!). Bence haklı. Bu adam ne yapmaya çalışıyor oyuncuları görmeye çalışıyor. Siz bir oyuncuyu 1-2 maç ile test edemezsiniz. Balta kötü ve yetersiz bir isim. Ama Insua'da efsane değil. Bence Balta'dan aman aman fazlası yok zaten Insua ile kasybettiğimiz maçlarda hatalarını görürsünüz.

Çağlar gelir gelmez (sakatlık sonrası) neden Insua yerine onu oynattı buda diğer cevap.

Taktı Lig Tv Lig Tv. Anladım var evinde tamam :) O zaman boşa maç izliyosun sen.

Yazsana Insua yüzünden kaybettiğimiz maçları. Bende sana Hakan Balta yüzünden kaybettiğimiz maçları yazcam. Hadi lütfen yaz Insua'nın bariz hatası ile kaybettiğimiz maçları.

Çağları oynattı çünkü Hagi takıntılı bi adam. Insua Misi Yekta'ya taktı. Bu takıntıları Galatasaray'a zarar veriyor.

Ayrıca tek bi maddeye takılmışsın. Heğsini açıkla lütfen tek tek. Neden Riijkard haksız ama aynı hataları yapan Hagi haklı. Yada boşver sen Lig Tv de maç izle:D

Takımdaki BAM'da formasını terletiyordu zaten evet haklısın

Bunu o isimleri alana ve Rijkaard'a söyle. Tekrar söylüyorum, Misi meselesi kapalı bir kutu. Hagi disiplini söylüyor yönetimde Hagi'ye atıyor lafı. Bence 2side değil. Yönetimin işleri. Ama Hagi disiplin konusunda şikateçi ise ve bu adam hocamız ise tartışmak bile yersiz.

Taktı Lig Tv Lig Tv. Anladım var evinde tamam :) O zaman boşa maç izliyosun sen.

Yazsana Insua yüzünden kaybettiğimiz maçları. Bende sana Hakan Balta yüzünden kaybettiğimiz maçları yazcam. Hadi lütfen yaz Insua'nın bariz hatası ile kaybettiğimiz maçları.

Çağları oynattı çünkü Hagi takıntılı bi adam. Insua Misi Yekta'ya taktı. Bu takıntıları Galatasaray'a zarar veriyor.

Ayrıca tek bi maddeye takılmışsın. Heğsini açıkla lütfen tek tek. Neden Riijkard haksız ama aynı hataları yapan Hagi haklı. Yada boşver sen Lig Tv de maç izle:D

Sen anlamadın o bakımdan. Sen istiyorsun bu cevebaı bende mecburen yazıyorum. "Maçlarımızı izlemediğinden eminim" dedikçe sana bu lafı söylemek durumunda bırakıyorsun beni. Evimde olup olmaması değil senin atıp tutman meselesi burdaki.

Üst Alt