Hagi Basın Toplantısı Düzenledi | 25 Şubat - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi Basın Toplantısı Düzenledi | 25 Şubat

Cevap: Hagi Basın Toplantısı Düzenledi | 25 Şubat

@Burak Canaslan arkadaşım;
Avrupada oynama ihtimali olmayan alemci
diye tanımladığın Jo arkadaşımızı, geldiğinde eminim sende sevinerek karşıladın. Ayrıca Rijkaard döneminde hatırlatmak isterim ki, tercüme sorunu yani adamın konuştuklarının doğru çevrilmediği gündemdeydi. Kusura bakma ama özellikle Adnan Polat gibi bir isim Galatasaray başkanıyken kimseye güvenemezsin, çünkü son 2 yıldır yapılan herşey yalan dolan, taraftarı kandırmak ve birbirine düşürmek üzere planlanmış.

Komik oluyosun. Ben Riijkard'ı savunmuyorum. Ama sen aynı hataları yapan Hagi'yi savunuyosun Riijkard'ı eleştiriyosun. Riijkard ile Hagi'yi teknik direktör olarak kıyaslamam bile. Stoper de Servet'ten daha iyi oynadı. Geçen sene Servetin yaptığı hataları unuttun galiba sen.

Bu sene ki Balta geçen senekinden iyi öyle mi? Bu sene her maç 5 tane net hata yapıyor bu adam. Evet Sarp oynuyordu. Peki Hagi her maç Ayhan Barış'ı oynatmadı mı? Sen A2 takımının maçını mı izliyosun?

Ukala konuşma. Ayhan Başta Barış örneği veriyosun bu adamları Hagi'de oynatıyor. Bide Musa Semih demişsin. Çok saçmalıyosun. Hagi bu adamlara 5 dk şans verdi mi de Riijkard'ı eleştirip Hagi'yi savunuyosun?

Şaka mısın?

Bak söylediğimin bir kısmını alıp yorumlamışsın. Balta benim için hep kötü hem yanlış isim diyorum ama "nispeten" daha iyi diyorum geçen seneye göre. Sen nereyi yorumluyorsun.

Basketbol filan izlesene sen. Orda ki hatalarda da Riijkard'a suç atarsın. İnan daha inandırıcı olursun.

Konu Rijkaard ile buraya geldi. Ben kişisel konuşmuyorum. Evinde ligtv bile olduğunu düşünmüyorum bu arada bana maç izlemediğimi söylüyorsun. Halbuki 5 yıldır haftada enaz 4 maç izliyorum. Neyse, sana diyeceğim şu; sizler gibi düşünen yöneticimiz geldiği zaman ya felaket duruma geliriz ya da bu takımın ismide kalmaz cismide.

Bırak işine geldiği gibi senaryo yazmayı da Sarpı en çok süre alan oyuncu haline getirmişken ve tek iş yapan santrfor yerine Avrupada oynama ihtimali olmayan alemciyle bilmem kaçıncı açık oyuncusunu transfer ettirdikten sonra ''Orta sahamız yeterli'' diye yaptığı açıklamadan bahset istersen...

1-)Orta sahamız yeterli diye bi açıklamayı ne zaman yaptı?,kanıtla.

2-)Kadrom yetersiz,kalitesiz tarzında 92 açıklaması vardır.

3-)Aradığı kriterlerde bi oyuncu bulamadı ki demek ki Jo'yu kiraladılar.Devre arası kolay kolay iyi oyuncu alamazsın zaten.Ayrıca Kewell ve Baros'un çoooook daha erken dönmesinin beklendiğini hatırlatırım.Önde Kewell-Baros yeterli demiştir.Kanada Gio'yu aldırmıştır.Gayet mantıklı bi hamle.Ayrıca yine hakemin dengesizliği olmasa o turu geçeceğimizi de hatırlatırım.

@Burak Canaslan arkadaşım; diye tanımladığın Jo arkadaşımızı, geldiğinde eminim sende sevinerek karşıladın. Ayrıca Rijkaard döneminde hatırlatmak isterim ki, tercüme sorunu yani adamın konuştuklarının doğru çevrilmediği gündemdeydi. Kusura bakma ama özellikle Adnan Polat gibi bir isim Galatasaray başkanıyken kimseye güvenemezsin, çünkü son 2 yıldır yapılan herşey yalan dolan, taraftarı kandırmak ve birbirine düşürmek üzere planlanmış.

Face'de Jo'nun tüm videolarını paylaşmıştır kesin.

Bak söylediğimin bir kısmını alıp yorumlamışsın. Balta benim için hep kötü hem yanlış isim diyorum ama "nispeten" daha iyi diyorum geçen seneye göre. Sen nereyi yorumluyorsun.

Ben sadece orayı mı yorumladım iyi oku öyle cevap ver?

Bu sene ki Balta geçen seneden iyi öyle mi?

Arkadaşlar ikili tartışmalara girmeyelim, hakaret vb... davranışlarda bulunmayalım. Konuyu da amacından saptırmayalım. Gerekli mesajları raporlayın gereken yapılacaktır. Siz cevap vermeyin.

@Burak Canaslan arkadaşım; diye tanımladığın Jo arkadaşımızı, geldiğinde eminim sende sevinerek karşıladın. Ayrıca Rijkaard döneminde hatırlatmak isterim ki, tercüme sorunu yani adamın konuştuklarının doğru çevrilmediği gündemdeydi. Kusura bakma ama özellikle Adnan Polat gibi bir isim Galatasaray başkanıyken kimseye güvenemezsin, çünkü son 2 yıldır yapılan herşey yalan dolan, taraftarı kandırmak ve birbirine düşürmek üzere planlanmış.

Ne yapıyor şuan Jo ? Kaç maç kaç golü var. Avrupa ligi köy takımları dışında kaç gol atmış. Brezilya milli maçına mı davet edildi bu Jo ?

Konu Rijkaard ile buraya geldi. Ben kişisel konuşmuyorum. Evinde ligtv bile olduğunu düşünmüyorum bu arada bana maç izlemediğimi söylüyorsun. Halbuki 5 yıldır haftada enaz 4 maç izliyorum. Neyse, sana diyeceğim şu; sizler gibi düşünen yöneticimiz geldiği zaman ya felaket duruma geliriz ya da bu takımın ismide kalmaz cismide.

Maç izlemediğin apaçık ortada. İşte nedenleri.

Riijkard'ı eleştirerek Hagi'yi savunuyosun ama aynı hataları Hagi'de yapıyor.

1-) Riijkard'ı Hakan Balta'yı oynatıyor diye eleştiriyosun. Adam oynatmamak için 2 sol bek transfer etti. Ama Hagi her maç oynatıyor Hakan'ı.

2-) BAM'ı oynattığı için eleştirmişsin ama bunları Hagi'de oynatıyor. Sarp sakatlandıktan sonra 11'e almadı ama 1 farkla öne geçtiğimiz her maç Sarp'ı alır. Ayhan kırmızı görene kadar her maç oynadı. Barış sakatlanana kadar oynadı. Açıkla o zaman nasıl eleştiriyosun Riijkard'ı ve savunuyosun Hagi'yi.

3-) Musa'yı Semih'i kaç kez oynattı diye eleştirdin Riijkard'ı. Sen söyle Hagi kaç kez oynattı bunları? Gazozuna yapılan hazırlık maçları dahil.

4-)En komik olanıda bu seneki Hakan Balta kısmen daha iyi diyosun. Bu adamın her hali kötü ama bu sene kötü den de öte. Nasıl olur da bu adama toparlanmış diyebiliyosun hayret.

Bu saydığım 4 madde ile Riijkard'ı eleştirerek Hagi'yi savunuyosan istersen haftada 40 maç izle ama yorum yapma mümkünse.

Ne yapıyor şuan Jo ? Kaç maç kaç golü var. Avrupa ligi köy takımları dışında kaç gol atmış. Brezilya milli maçına mı davet edildi bu Jo ?

Jo iyi demedim. Sadece geldiği zaman takımda iş yapacağını umuyordu herkes. Ayrıca bu oğlan iş yapsaydı da, sen böyle konuşmayacaktın. Yani Rijkaard veya başka hocaların da yanılma payı var. Yani bugün büyük takımlarda bile olan birşey. Birde unutma ki, biz bu sene Avrupa ligi köy takımlarından birine elendik. ;)

1-)Orta sahamız yeterli diye bi açıklamayı ne zaman yaptı?,kanıtla.

2-)Kadrom yetersiz,kalitesiz tarzında 92 açıklaması vardır.

3-)Aradığı kriterlerde bi oyuncu bulamadı ki demek ki Jo'yu kiraladılar.Devre arası kolay kolay iyi oyuncu alamazsın zaten.Ayrıca Kewell ve Baros'un çoooook daha erken dönmesinin beklendiğini hatırlatırım.Önde Kewell-Baros yeterli demiştir.Kanada Gio'yu aldırmıştır.Gayet mantıklı bi hamle.Ayrıca yine hakemin dengesizliği olmasa o turu geçeceğimizi de hatırlatırım.

Ben şunları söyleyeyim. 3.madde için istenirse yararlı oyuncu bulunur. Örnek basit : Culio.

Kadrom yetersiz dedi bunu inkar eden yalancıdır zaten. Ama, böylesi kariyerli bir isim neden çekip gitmedi ya da "olmazsa olmaz" demedi kuzu gibi işine baktı ? Ortasahaya transfer istemediğini birçok kişi biliyor. İstediği isimler Van der Vaart ve o ayarda isimlerdi. Böylesi isimleri getirmek oldukça zordur. Ayrıntıları kimse bilmiyor sende bende. Bu konuda tartışmak yetersiz sadece bu ismi istediğini biliyorum bunu az çok söyledi zaten. Ama şu var Misimoviç alındı. Konu yine buraya geldi sonuçta ortada. Hocamız Hagi ve sebebleri kendi söylemek üzere nedenleri vardırki istemiyor. Nedense hala tartışılıyor. 8 maç oynadı ve ben bir olumlu iş yaptığını görmedim. Bu konuyuda yetersiz kadroya bağlarsınız benim en başta söylediğim işe dönüyoruz yine.

Ben şunları söyleyeyim. 3.madde için istenirse yararlı oyuncu bulunur. Örnek basit : Culio.

Kadrom yetersiz dedi bunu inkar eden yalancıdır zaten. Ama, böylesi kariyerli bir isim neden çekip gitmedi ya da "olmazsa olmaz" demedi kuzu gibi işine baktı ? Ortasahaya transfer istemediğini birçok kişi biliyor. İstediği isimler Van der Vaart ve o ayarda isimlerdi. Böylesi isimleri getirmek oldukça zordur. Ayrıntıları kimse bilmiyor sende bende. Bu konuda tartışmak yetersiz sadece bu ismi istediğini biliyorum bunu az çok söyledi zaten. Ama şu var Misimoviç alındı. Konu yine buraya geldi sonuçta ortada. Hocamız Hagi ve sebebleri kendi söylemek üzere nedenleri vardırki istemiyor. Nedense hala tartışılıyor. 8 maç oynadı ve ben bir olumlu iş yaptığını görmedim. Bu konuyuda yetersiz kadroya bağlarsınız benim en başta söylediğim işe dönüyoruz yine.

Sol açıkta oynatılan Misi olumlu iş yapmıyor ama onun oynaması yer olan oyun kurucu mevkisinde oynayan Sabri iş yapıyor değil mi?

Jo iyi demedim. Sadece geldiği zaman takımda iş yapacağını umuyordu herkes. Ayrıca bu oğlan iş yapsaydı da, sen böyle konuşmayacaktın. Yani Rijkaard veya başka hocaların da yanılma payı var. Yani bugün büyük takımlarda bile olan birşey. Birde unutma ki, biz bu sene Avrupa ligi köy takımlarından birine elendik. ;)

-caktın, caktı gibi söylemesek sevinirim. Yanlış anlamayın biraz irite ediyor. Yani zoraki gibiç Ben Jo'yu beğenmeyen biriydim geldiğinde "sevindim". Bunu inkar edemem. Sebebide malum, Nonda gitmiş ve forvette alternatif arıyorduk Baroş'a. Bu isime bu yüzden sevindim "ohaa lannn Jo geliyorrr" demedim yalnız. Sonuca gelirsek yararı olmadı zaten. Biz Avrupa'nın köy takımına elendik doğrudur. Ama Man.City kadar transfer bütçemiz olsaydı işler farklı olurdu buda olayın öteki yanı.

Üst Alt