Hagi Basın Toplantısı Düzenledi | 25 Şubat - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi Basın Toplantısı Düzenledi | 25 Şubat

Cevap: Hagi Basın Toplantısı Düzenledi | 25 Şubat

Çağları oynattı çünkü Hagi takıntılı bi adam. Insua Misi Yekta'ya taktı. Bu takıntıları Galatasaray'a zarar veriyor.

Aynen öyle. Ve Hagi bu takımın basında olmaya devam ettiği sürece takım oldukca zarar görcek.

Teknik direktör dediğin oyuncu kazanır harcamaz. Hagi hangi oyuncuyu kazandı acaba da basarılı oldu? Buda onun teknik kapasitesini gösteriyor ne yazık ki

Misimovic Riijkard'ın isteyerek aldırdığı bi oyuncu olmadığını herkez biliyor. Kendisi zaten 4-3-3 sistemine uygun bi oyuncu değil. Karpaty yenilgisinden sonra yönetimin taraftara hoş gözükmek için yaptığı bir transfer. 4-2-3-1 sistemi ile oynarsan Misi kral gibi oynar. Misi'nin kalitesi hakkında yorum yapma. Ayhan'ın ilk 11 oynadığı yerde Misi bal gibi oynar.

En azından 4-5 milyon euro zarar ettik. 2. bi zararda Yekta'dan. E be kardeşim adama demezler mi madem orta saha da Yekte'yı oynatmamak için Sabri'yi bile oynatıyorsun neden bu adama 4 milyon verdin. Yedek kulubesi transferi lüksümüz var mı şu zaman da? Etti sana 10 milyon euro ya yakın zarar.

Culio-Stancu transferleri yerinde transferler. Ben Hagi'yi eleştirmek için eleştirmiyorum doğrularını söylüyorum. Stancu iyi ama o mevkide maç iöinde çok pasif kalıyor orası ayrı. Ama siz Hagi'yi övmek için çok saçma şeyler söylüyosun Riijkard'ı eleştirerek. Ama aynı hataları Hagi'de yapıyor.

Bırak şimdi az önce Rijkaard'ı savunmuyorum diyordun. Ddaha ergensin ne anlatıyoruzki burda.

Rijkaard giderken bile dedi : "İstediğim oyuncular alındı" diye.

Aynen öyle. Ve Hagi bu takımın basında olmaya devam ettiği sürece takım oldukca zarar görcek.

Teknik direktör dediğin oyuncu kazanır harcamaz. Hagi hangi oyuncuyu kazandı acaba da basarılı oldu? Buda onun teknik kapasitesini gösteriyor ne yazık ki

Bakış açısı süper yalnız.

T.Direktör olmak için :

1- Oyuncu kazanacaksın...

bu nedir yahu :)

Sen anlamadın o bakımdan. Sen istiyorsun bu cevebaı bende mecburen yazıyorum. "Maçlarımızı izlemediğinden eminim" dedikçe sana bu lafı söylemek durumunda bırakıyorsun beni. Evimde olup olmaması değil senin atıp tutman meselesi burdaki.

Arkadaşım lafı uzatma. Sana yazdığım maddelere tek tek cevap ver ki neden o konularda Riijkard haksız Hagi haklı bileyim.

Riijkard'ı eleştirerek Hagi'yi savunuyosun ama aynı hataları Hagi'de yapıyor.

1-) Riijkard'ı Hakan Balta'yı oynatıyor diye eleştiriyosun. Adam oynatmamak için 2 sol bek transfer etti. Ama Hagi her maç oynatıyor Hakan'ı.

2-) BAM'ı oynattığı için eleştirmişsin ama bunları Hagi'de oynatıyor. Sarp sakatlandıktan sonra 11'e almadı ama 1 farkla öne geçtiğimiz her maç Sarp'ı alır. Ayhan kırmızı görene kadar her maç oynadı. Barış sakatlanana kadar oynadı. Açıkla o zaman nasıl eleştiriyosun Riijkard'ı ve savunuyosun Hagi'yi.

3-) Musa'yı Semih'i kaç kez oynattı diye eleştirdin Riijkard'ı. Sen söyle Hagi kaç kez oynattı bunları? Gazozuna yapılan hazırlık maçları dahil.

4-)En komik olanıda bu seneki Hakan Balta kısmen daha iyi diyosun. Bu adamın her hali kötü ama bu sene kötü den de öte. Nasıl olur da bu adama toparlanmış diyebiliyosun hayret.

Bu saydığım 4 madde ile Riijkard'ı eleştirerek Hagi'yi savunuyosan istersen haftada 40 maç izle ama yorum yapma mümkünse.

Bırak şimdi az önce Rijkaard'ı savunmuyorum diyordun. Ddaha ergensin ne anlatıyoruzki burda.

Rijkaard giderken bile dedi : "İstediğim oyuncular alındı" diye.

Bak adam gibi yorum yapcaksan yap. Yapmıycaksan konuşma. Daha ergensin miş. cevap ver diyorum veremiyosun. Emin ol hayatta senden öndeyim bırak bu ayakları. Futbol konuş sadece.

Misimovic Riijkard'ın isteyerek aldırdığı bi oyuncu olmadığını herkez biliyor. Kendisi zaten 4-3-3 sistemine uygun bi oyuncu değil. Karpaty yenilgisinden sonra yönetimin taraftara hoş gözükmek için yaptığı bir transfer. 4-2-3-1 sistemi ile oynarsan Misi kral gibi oynar. Misi'nin kalitesi hakkında yorum yapma. Ayhan'ın ilk 11 oynadığı yerde Misi bal gibi oynar.

En azından 4-5 milyon euro zarar ettik. 2. bi zararda Yekta'dan. E be kardeşim adama demezler mi madem orta saha da Yekte'yı oynatmamak için Sabri'yi bile oynatıyorsun neden bu adama 4 milyon verdin. Yedek kulubesi transferi lüksümüz var mı şu zaman da? Etti sana 10 milyon euro ya yakın zarar.

Culio-Stancu transferleri yerinde transferler. Ben Hagi'yi eleştirmek için eleştirmiyorum doğrularını söylüyorum. Stancu iyi ama o mevkide maç iöinde çok pasif kalıyor orası ayrı. Ama siz Hagi'yi övmek için çok saçma şeyler söylüyosun Riijkard'ı eleştirerek. Ama aynı hataları Hagi'de yapıyor.

Bn Misi kalitesi hakkında nerede yorum yapmışım göster bana. Sen hayalindeki birine mi cevap yazıyorsun.

Bunu o isimleri alana ve Rijkaard'a söyle. Tekrar söylüyorum, Misi meselesi kapalı bir kutu. Hagi disiplini söylüyor yönetimde Hagi'ye atıyor lafı. Bence 2side değil. Yönetimin işleri. Ama Hagi disiplin konusunda şikateçi ise ve bu adam hocamız ise tartışmak bile yersiz.

Rijkaard ne alaka şimdi burda ? Ayhan Rijkaard zamanında mı geldi takıma yada diğerleri ?

Hagi'nin acıklamaları dogrultusunda kadro dısı kalması gereken Misi'den önce cok oyuncu var. Hagi sırf egoları takıntıları yüzünden harcadı Misi'yi bu yuzden bi acıklaması bile yok atıp tutuyor işte. Disiplin konusuna girmicem Misimovic'ten bahsediyoruz adamın bi kariyerine bak istersen kimlerle calısmıs nerelerde oynamıs ne basarıları var ondan sonra konus

Bn Misi kalitesi hakkında nerede yorum yapmışım göster bana. Sen hayalindeki birine mi cevap yazıyorsun.

Sizi anlayamıyoru. Tek bi cümleye takılıyosun. Madem kalitesine lafın yok o zaman bu adam için neden oynatılcak bi sistem bulamıyoruz diye Hagi'yi eleştirmek yerine Misi bu sistemde nasıl oynasın diyosun.

Bak Fenere. Alex'i sene başında kesmeye çalıştı ama gerek yönetim gerek taraftar baskısı yüzünden yeni transferleri oynatmadı Alex'e göre sistem kurdu adamın performansı ortada.

anlaşıldı sen biriyle dalaşmadan bir şey yazamıyorsun. kolay gelsin sana.

levent sende git yat dostum beyhude yoruyorsun kendini, sinir yapacaksın gece gece. boşver gitsin.

Sen yazılarında pisi pisi yazarken iyi biz yazınca mı kötü? Ben sadece sorularıma cevap almak istiyorum düzeyli bi şekilde.

Sen yazılarında pisi pisi yazarken iyi biz yazınca mı kötü? Ben sadece sorularıma cevap almak istiyorum düzeyli bi şekilde.

Burada üyeler arası tarzdan konuşuyoruz.

Hadi diyelim Hagi baktı ki kadroda Misimoviç var kullanayım dedi ve oldu ya geldiği gün radikal değişiklik yapmaya karar verdi. Rijkaard yapmamış ama ben Misi için 4-4-1-1 yada 4-1-3-2 yapayım dedi.... AAA ne görsün..... ne iki forveti bir tane bile yok elinde.. Kewel yok, Baros yok, Batdal yok...acep bu durarak oynayan misi kime ara pası atacak.... Ayrıca hatırla erdinç, Misi ceza yayı cıvarında neler yapıyordu o oynadığı dönemde.. imkanın olsa da tekrar izlesen o maçları ...adamın dili dışarda nasıl yerlerde süründüğünü görürdün... Hagi antremenlarda adamda ciddiyet görse, sabreder, kondisyon yükler sistem denemeleri yapardı, başarılı olursa da devam ederdi emin ol. (bknz:Elano) Neden durup dururken kendine zarar vermeye kalksın adam Misi yüzünden. Biraz mantık...

Hadi diyelim Hagi baktı ki kadroda Misimoviç var kullanayım dedi ve oldu ya geldiği gün radikal değişiklik yapmaya karar verdi. Rijkaard yapmamış ama ben Misi için 4-4-1-1 yada 4-1-3-2 yapayım dedi.... AAA ne görsün..... ne iki forveti bir tane bile yok elinde.. Kewel yok, Baros yok, Batdal yok...acep bu durarak oynayan misi kime ara pası atacak.... Ayrıca hatırla erdinç, Misi ceza yayı cıvarında neler yapıyordu o oynadığı dönemde.. imkanın olsa da tekrar izlesen o maçları ...adamın dili dışarda nasıl yerlerde süründüğünü görürdün... Hagi antremenlarda adamda ciddiyet görse, sabreder, kondisyon yükler sistem denemeleri yapardı, başarılı olursa da devam ederdi emin ol. (bknz:Elano) Neden durup dururken kendine zarar vermeye kalksın adam Misi yüzünden. Biraz mantık...

Hala konuşuyo musun sen?

eminmisin?bide hakan yakın olayını araştır bakalım

eminmisin?bide hakan yakın olayını araştır bakalım

Hagi:

"HAKAN YAKIN HİÇ BİR ZAMAN HAZIR OLMADI!..

Herkes ara transferde getirilen Hakan Yakın'ı neden oynatmadığımı konuştu durdu.. Benim Hakan ile aramda sorun olduğunu yazanlar çizenler oldu.. Ama hiç bir zaman hiç bir futbolcumla sorunum olmaz.. Ben Galatasaray'a hizmet için ordayım.. Hakan Yakın 1 yıldan uzun bir süredir oynamıyordu.. Dolayısıyla hazır değildi.. Kendisini bir iki maçta denedim ancak, o %70 kapasiteye bile ulaşamamıştı.. Tabi normal şartlar altında takım içi rekabette yer alabilmesi için hazır olması gerekiyordu.. Kim daha hazır olursa formayı o alacaktır.."

https://www.turkforum.gen.tr/vforum/gheorghe-hagiden-olay-yaratacak-aciklamalar-istifa-etmedim-ettirildim-t29519.html

Üst Alt