Hagi: "Hayat Devam Ediyor" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "Hayat Devam Ediyor"

Cevap: Hagi: "Hayat Devam Ediyor"

Sonuna kadar arkandayım Hagi. 96-2000 yıllarında sokakta bir mahalle maçında başımız dik dolaştıysak iyi biliyorumki senin ve senin yarattığın etki sayesinde oldu bunlar. Sen bu kalplerin birtanesisin. Seni bu yeni bitme sonradan görme taraftara yem etmeyeceğiz. Heleki böylesi kalitesiz kadro-yönetime asla. Sonuna kadar arkandayız, seni birtanesin Hagi. İsterse bu takım küme düşsün isterse kaleci yerine forvet sok yinede sen Hasgi'sin, efsanemizsin. Biz o günleri "canlı" yaşadık. O günleri gördük. Hakemlerle bu arma için yaptığın kavgaları, hırsınız ve sevigni gördük. Sonuna kadar arkandayım.

Sabırsız, yeni bitme taraftara burdayız !

Aynen be hocam. Onu solda oynattı, bunu erken çıkardı diye ben Hagi'me hakaret edemem. Hagi ulan hagi...

Futbolculuk başka, t.direktörlük başka. Halen bu ikisini ayıramayan taraftarlar görüyorum.

Başka değil. Sana bunu empoze eden zihniyete yazıklar olsun sizlere bile kızamıyorum. 2si farklı değil. 2si aynı emek ve hoşgörü ister. Emek v ar, hoşgörü yok. Saygı ise yok. Bu takım kötü, kalite yok, yönetim desen yok. 3 aylık adamı suçlayan taraftarların oluşuna da ben üzülüyorum. 1.5yıl kalıpta Ş.Ligine götüremeyenler utansın.

Gecen sene kupada Antalya'ya elendigimizde de kendinizden gectiniz mi boyle :)

Orkun birseyler saymis, aferin, sanki ben bilmiyorum onlari. Ama biraz sansimiz olsa turu gecmistik ve bunlarin hicbirini demeyecektiniz bunu da kabul edin

Doğru. Ufuğu almalıydı belki bu sefer 60mt den yerdi bir gol. Ya da Aykut'u belki sektirip rakibe atardı topu. Eleştirinde mantık olsun bir zahmet. Ayhan bu takımda alternatifi olmayan bir isim. Culio yoruldu ve etkisizleşti. Dikkat ettşysen oyuna Pino'yu aldı. Golü istedi ama olmadı. Stancu - Baroş birlikte oynatılabilir lakin bu takıma 4-3-3 aşılanıyor. Dolayısıyla Stancu'yu solda da olsa oynatması normal (Baroş varken hele).

Insua'dan cacık olmaz, Çağlar = 3*Insua 'dır.

Savunmak için element uydurma.

Hagi, İnsua'yı oynatsa bu sefer de "İnsua gelecek vaad ediyor" dersin.

Senin kendine has fikirlerin yok. Hagi ne yaparsa yapsın "savunuyorsun". Sorgulamıyorsun veya ince düşünmüyorsun. Hagi yaptıysa doğrudur.

Gaziantep'le oynadığımız Hagi ile beraber 3. maç. Aslantepe'de oynuyoruz ve RÖVANŞ maçı. Ama Hagi o kadar kötü bir T.D ki, bu maçta gol bile atamıyoruz. Zaten maçın ilk yarısı hakim olan gene Antep'di.

Başka değil. Sana bunu empoze eden zihniyete yazıklar olsun sizlere bile kızamıyorum. 2si farklı değil. 2si aynı emek ve hoşgörü ister. Emek v ar, hoşgörü yok. Saygı ise yok. Bu takım kötü, kalite yok, yönetim desen yok. 3 aylık adamı suçlayan taraftarların oluşuna da ben üzülüyorum. 1.5yıl kalıpta Ş.Ligine götüremeyenler utansın.

Ben adamı suçlamıyorum.

Gelecek için hiçbir ışık vermiyor Hagi başarılı bir t.direktör olacağına dair. Bu benim görüşüm.

Sonuna kadar arkandayım Hagi. 96-2000 yıllarında sokakta bir mahalle maçında başımız dik dolaştıysak iyi biliyorumki senin ve senin yarattığın etki sayesinde oldu bunlar. Sen bu kalplerin birtanesisin. Seni bu yeni bitme sonradan görme taraftara yem etmeyeceğiz. Heleki böylesi kalitesiz kadro-yönetime asla. Sonuna kadar arkandayız, seni birtanesin Hagi. İsterse bu takım küme düşsün isterse kaleci yerine forvet sok yinede sen Hasgi'sin, efsanemizsin. Biz o günleri "canlı" yaşadık. O günleri gördük. Hakemlerle bu arma için yaptığın kavgaları, hırsınız ve sevigni gördük. Sonuna kadar arkandayım.

Sabırsız, yeni bitme taraftara burdayız !

tabiki hagi efsanemiz ve destekleriz sonuna kadar.. ben hiç hagi istifa demedim suana kadar , suan da demek istemiyorum.. ama her iyi ogrenciden de iyi hoca olcak diye bi sart yok maalesef.. hagiye bu yonetimin destek vermeyeceginden de eminim..

Inanamiyorum hala Hagi'yi Destekleyenler var tamam Super Futbolcu'ydu ama Her iyi futbolcu iyi Teknik Direktor olsaydi Maradona Dunyanin en iyi teknik direktoru olurdu. Hagi Futbol olarak efsanemizsin oylede kalacaksin, ama Lutfen Galatasaray'i seviyoran istifa et.

isyan başlatalım sesimizi çıkaralım tepki gösterelim zaman birlik olma zamanı

Bu işte herkesin suçu var taraftarın bile ama kendi aldığı futbolcuları bile kendi mevkilerinde oynatmayan Hagi nin suçsuz olduğunu kimse anlatmasın..

'' Ben bu akşam sahaya çıkan takımı ve oyuncuları beğendim'' HAGİ. sanırım antepi biz sandı :D

parasını alıyor ve hayatını bi şekilde sürdürüyor işte,taraftarın kahrolmasının ve takımın rezalet olmsının haginin umrunda olacağını sanmıyorum

Doğru demiş gica. Hayat onun için yönetim için ve birkaç kahrolan isim hariç tüm futbolcular için devam ediyor, sinirleri yıpranan 30 milyon kişi sadece ne olacak, yarın bir balıkçıda moral yemeği yerler, medyaya yem olsun diye 2-3 yıldız asparagas transfer haberi atarlar (avrupada oynamayacak takıma yıldız isimi de zor getirirsin , pardon zaten sezgincik yapacak transferlerin alayını , cl de oynasakta getiremez), erken seçim falan da hikaye yepıştılar bir etik kelimesine ondan da yırtarlar, eee bütün bunları düşününce tek suçlu taraftar galiba, bir tek taraftar üzülüdüğüne göre suçlu biziz.

Savunmak için element uydurma.

Hagi, İnsua'yı oynatsa bu sefer de "İnsua gelecek vaad ediyor" dersin.

Senin kendine has fikirlerin yok. Hagi ne yaparsa yapsın "savunuyorsun". Sorgulamıyorsun veya ince düşünmüyorsun. Hagi yaptıysa doğrudur.

Gaziantep'le oynadığımız Hagi ile beraber 3. maç. Aslantepe'de oynuyoruz ve RÖVANŞ maçı. Ama Hagi o kadar kötü bir T.D ki, bu maçta gol bile atamıyoruz. Zaten maçın ilk yarısı hakim olan gene Antep'di.

Demem. Rijkaarda zamanında 2.maçında söyledim "bu adam 2m euro'dan fazla etmez. Olsa da olur olmasada."

Insua bize güç atacak isim değil ama Çağlar bilakis öyle. Element uydurduğum yok. Felsefe yapma gözünü seveyim hiç çekilmiyor net yaz kafi.

Sana öyle geliyor. Kendimce fikrim olmasa ne insan olurdum ne de başka birşey.Asıl sen medyanın etkisinde kalmış kimliği olmayan ve Hagi'yi tanımayan birisin. Herkes hata yapar. Pep yapıyor, Mourinho'da (Son maçta DiMaria neden geç aldı diye). Bunlar hocanın kendi seçimidir. Sen bir insanı bu yüzden karalama hakkını kendinde nasıl bulursun bana bunun cevabını ver. Bugün, tarih bizi 2000 UEFA şampiyonu, +4 yıl Lig şampiyonu ve Türkiye kupası sahibi yazmışsa, Süper Kupayo bu ülkeye getirmişse bunda Hagi'nin payını "bir tarafı kırık ZTK Kupasında ya da 4 mağlubiyet üstüne gelmişl dandik kadroyla başarılı olamadı diye" bir kenara itiyorsan sana söyleyeceğim tek şey : Ya veletsin, ya medya insanısın ya da kendine fikri olmayan "asıl" sensin.

Demem. Rijkaarda zamanında 2.maçında söyledim "bu adam 2m euro'dan fazla etmez. Olsa da olur olmasada."

Insua bize güç atacak isim değil ama Çağlar bilakis öyle. Element uydurduğum yok. Felsefe yapma gözünü seveyim hiç çekilmiyor net yaz kafi.

Sana öyle geliyor. Kendimce fikrim olmasa ne insan olurdum ne de başka birşey.Asıl sen medyanın etkisinde kalmış kimliği olmayan ve Hagi'yi tanımayan birisin. Herkes hata yapar. Pep yapıyor, Mourinho'da (Son maçta DiMaria neden geç aldı diye). Bunlar hocanın kendi seçimidir. Sen bir insanı bu yüzden karalama hakkını kendinde nasıl bulursun bana bunun cevabını ver. Bugün, tarih bizi 2000 UEFA şampiyonu, +4 yıl Lig şampiyonu ve Türkiye kupası sahibi yazmışsa, Süper Kupayo bu ülkeye getirmişse bunda Hagi'nin payını "bir tarafı kırık ZTK Kupasında ya da 4 mağlubiyet üstüne gelmişl dandik kadroyla başarılı olamadı diye" bir kenara itiyorsan sana söyleyeceğim tek şey : Ya veletsin, ya medya insanısın ya da kendine fikri olmayan "asıl" sensin.

Sadece duygusal bir insan değilim. Olaylara daha realist bakıyorum.

Hagi bunları T.D olarak değil, futbolculuk döneminde başardı.

Şimdi T.D olarak takımı çok kötü yönetiyor. Kısacası başarısız. Ve kendisine sabretmemiz için elde somut bir sebep yok. Efsanemiz olması sadece manevi bir destek.

Ben Hagi'nin T.D'liğine neden güvenip, destek vereyim ki? Kariyeri boyunca elde tutulur bir tane başarısı yok.

Geçmişe saygı duyulur ama geçmişle yaşanmaz.

Üst Alt