GSC Haber - Hakim Ziyech'in Sözleşmesindeki +1 Yıl Opsiyonu Devreye Girdi İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Hakim Ziyech'in Sözleşmesindeki +1 Yıl Opsiyonu Devreye Girdi İddiası!

mac-sonucu-kasimpasa-3-galatasaray-4-6.jpg

Kaya Temel: “Hakim Ziyech, önümüzdeki sezon da Galatasaray’da olacak. Sözleşmesinde 15 maç oynarsa aktif olacak madde, Ziyech 16. maçına çıktığı için 0 bonservis ile gerçekleşti.”

Daha önce de demiştim; verilecek yeni sözleşme ile kafası rahat edip kendisini tümüyle takıma odaklama ihtimali varsa, kolay vazgeçilebilecek bir oyuncu değil asla. Kadrodaki diğer hiçbir kanat oyuncusunda, hatta hiçbir oyuncuda olmayan meziyetler bu adamda mevcut...

Sakatlık konusu bir tarafa, takıma aidiyet adına hiç olumlu görüntü sergilemeyen böyle futbolculara hiç prim vermediğimi de söylemiştim. Ancak sözleşme şartlarından hoşnut olmadığına yönelik haberler kafa karıştırıyor...

Şimdiden başka bir yerle anlaşmış, hatta imza atmış bile olabilir; bunlar lafı güzaftır belki de. Okan Hoca ve Erden Beyin bu konuda doğru karar vereceklerine güveniyorum. Verilecek sözleşmede garanti kısmı düşük, şu kadar süre alırsa gibi bonusların yüksek tutulmasını da motivasyon faktörü anlamında elzem görüyorum. Hayırlısı olsun...

Daha önce de demiştim; verilecek yeni sözleşme ile kafası rahat edip kendisini tümüyle takıma odaklama ihtimali varsa, kolay vazgeçilebilecek bir oyuncu değil asla. Kadrodaki diğer hiçbir kanat oyuncusunda, hatta hiçbir oyuncuda olmayan meziyetler bu adamda mevcut...

Sakatlık konusu bir tarafa, takıma aidiyet adına hiç olumlu görüntü sergilemeyen böyle futbolculara hiç prim vermediğimi de söylemiştim. Ancak sözleşme şartlarından hoşnut olmadığına yönelik haberler kafa karıştırıyor...

Şimdiden başka bir yerle anlaşmış, hatta imza atmış bile olabilir; bunlar lafı güzaftır belki de. Okan Hoca ve Erden Beyin bu konuda doğru karar vereceklerine güveniyorum. Verilecek sözleşmede garanti kısmı düşük, şu kadar süre alırsa gibi bonusların yüksek tutulmasını da motivasyon faktörü anlamında elzem görüyorum. Hayırlısı olsun...
Yeni bir sözleşme verilme durumu değil bir de seneye olan sözleşmesi bu sezondan düşük maaş olarak ki kendisi yüksek maaş istediği konuşuluyordu o yüzden yazın her türlü gitmek isteecektir.

O kadar transfer yapıldı hepsiyle ilgili bir detay öğreniyoruz aradan aylar geçtikten sonra. Kendi taraftarınızı kandırmaya çalışıyorsunuz.

"Futbolcuya ise 2023-2024 sezonundan için net 3.587.500 Euro sezonluk ücret ödenecek olup transferinin gerçekleşmesi durumunda 2024-2025 sezonu için net 2.850.000 EUR sezonluk ücret ödenecektir. Ayrıca yapılan anlaşma gereği şarta bağlı uzama opsiyonunun gerçekleşmesi halinde futbolcuya 2025-2026 sezonu için net 2.850.000 EUR sezonluk ücret ödenecektir."

Sezon sonu Suudi piyasasına bakmama ihtimali yok. Bonservisi bizde olacak gibi. Belki para bile kazanabiliriz.

Üst Alt