GSC Haber - Hakim Ziyech'in Sözleşmesindeki +1 Yıl Opsiyonu Devreye Girdi İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Hakim Ziyech'in Sözleşmesindeki +1 Yıl Opsiyonu Devreye Girdi İddiası!

2,85m CL'de 1 mac kazanma odulu. O maci da her turlu kazandirir. Hepimizin aklinda "ulan aslinda oynasa" var ama yok abi oynamaz bu adam.

Büyük topcu ama Ziyech‘e güvenip yola cikilmaz. 2 mac var 5 mac yok. Bu kadar mac kaciran bir oyuncuya bu paralari veremeyiz.

2,85m CL'de 1 mac kazanma odulu. O maci da her turlu kazandirir. Hepimizin aklinda "ulan aslinda oynasa" var ama yok abi oynamaz bu adam.
2.85' e kendisi de gitmek isteyecektir ki devre arası o gitme haberleri hep maaşını az bulduğu içindi. Sezon sonu kendisine Araplardan kulüp bulur ve gider ha bir ihtimal bizde aldığı paraya Ajax'a da gidebilir Hollanda'yı seviyor zira ve oraya aidiyet duygusu olabilir.

2.85' e kendisi de gitmek isteyecektir ki devre arası o gitme haberleri hep maaşını az bulduğu içindi. Sezon sonu kendisine Araplardan kulüp bulur ve gider ha bir ihtimal bizde aldığı paraya Ajax'a da gidebilir Hollanda'yı seviyor zira ve oraya aidiyet duygusu olabilir.
Evet o da ayri mesele. Ben karalar baglayacak bir durum olmadigini soylemek icin yazdim. Ziyech bu, gercekten kalirsa gelir konusunda o kadarlik fark yaratir. Tabi gitmek isterse de bonservis kazandirma ihtimali var.

Yeni bir sözleşme verilme durumu değil bir de seneye olan sözleşmesi bu sezondan düşük maaş olarak ki kendisi yüksek maaş istediği konuşuluyordu o yüzden yazın her türlü gitmek isteecektir.
Sözleşme şartlarından kimse tam olarak emin değil. Ciddi ciddi bu sezon için maç başı ücretle oynadığını iddia edenler de var mesela. Benim bildiğim, 3 milyon civarı garanti ücreti vardı ki o durumda seneye daha fazlasını istemeye yüzünün olması için varını yoğunu vermesi gerekirdi. O bakımdan, ille kalsın ya da gitsin demiyorum zaten...

Uzaktan bilinen adamla takım bünyesinde bir sezon geçirmiş adam aynı şey değil. Hocanın oyuncu hakkındaki kanaati önemlidir. Bu durumda Erden Bey de hata yapmayacaktır. Onların en doğru kararı alacağına inanıyorum...

Sözleşme şartlarından kimse tam olarak emin değil. Ciddi ciddi bu sezon için maç başı ücretle oynadığını iddia edenler de var mesela. Benim bildiğim, 3 milyon civarı garanti ücreti vardı ki o durumda seneye daha fazlasını istemeye yüzünün olması için varını yoğunu vermesi gerekirdi. O bakımdan, ille kalsın ya da gitsin demiyorum zaten...

Uzaktan bilinen adamla takım bünyesinde bir sezon geçirmiş adam aynı şey değil. Hocanın oyuncu hakkındaki kanaati önemlidir. Bu durumda Erden Bey de hata yapmayacaktır. Onların en doğru kararı alacağına inanıyorum...
Aldığı yıllık belli yahu maç başı ücreti söyleyen kişi saçmalamış maç başı ücrete gelir mi Ziyech? Bu sene 3.350 milyon seneye 2.85 milyon net maaşı var. Kap açıklamalarında detaylarına kadar şeffaf olunan döne Aysal dönemiydi. Ondan sonra ki dönemlerde net ücretleri açıkladık ama detay, şart ve bonusları açıkladığımız bir dönem olmadı. Elmas dönemi hiç bir şey açıklanmamaya başlamıştı Kap'ta.

Yalniz herifin attigi sutlari Turkiye'de kopyalayabilecek biri yok. Mertens ile Oli'nin kiz gibi dutlsrindan Ziyech'in bazukalarina gecis yaparsk evrim atladik. KDB ondan sinra ki en iyi sutorumuz. Baya iyi kadromuz var aslinda.

Aldığı yıllık belli yahu maç başı ücreti söyleyen kişi saçmalamış maç başı ücrete gelir mi Ziyech? Bu sene 3.350 milyon seneye 2.85 milyon net maaşı var. Kap açıklamalarında detaylarına kadar şeffaf olunan döne Aysal dönemiydi. Ondan sonra ki dönemlerde net ücretleri açıkladık ama detay, şart ve bonusları açıkladığımız bir dönem olmadı. Elmas dönemi hiç bir şey açıklanmamaya başlamıştı Kap'ta.
Benim hatırladığım da KAP açıklamasıydı. Youtube da itibar gören birden fazla kişi bu maç başı işini iddia ettiği için öyle dedim.

Hülasa; garanti kısmı düşük, ulaşılması çok zor olmayan bonusları yüksek bir sözleşme evladır. Garantisi 2 olsun da aldığı süreye ve takımın ulaştığı hedeflere göre, toplamda 4-5 e kadar yolu var mesela. Onun bonuslara tam ulaştığı bir senaryoyu gerçekleştirebilecek başka birini bulup getirmek imkansız gibi bir şey...

Kendisinin 8-10 gibi garanti ücret beklentisi varsa da ne yapalım? Allah yolunu açık etsin...

Erden timur için neden sesler yükseliyor belli oluyor. Şeffaflık diye yola çıkıp bu kadar belirsizlikler yaşanan bir dönem var mi hatırlamıyorum. Kafamda deli sorular?

Bizim muhabirler gündem boş kalınca oyuncuların kontratlarına dadanmış. Adamı aldık zaten muhtemelen Araplardan daha iyi maaş bulur ufak bir al sat ile herkes yoluna bakar.

Üst Alt