GSC Haber - Hakim Ziyech'in Sözleşmesindeki +1 Yıl Opsiyonu Devreye Girdi İddiası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Hakim Ziyech'in Sözleşmesindeki +1 Yıl Opsiyonu Devreye Girdi İddiası!

Kalirsa onumuzdeki sezon cok baska bir seviye cikartabilir. Hem sagligi acisindan hem oyun ritmi acisindan yuzde 50si ile bile oynamiyor.

Gitsede kalsada ben ok derim.

Zaha icin benim halen beklentim var ve onumuzdeki sezon bu sezona gore cok daha buyuk beklentilerim var. Ama biryerden soyle 10-15 milyonluk teklif gelirse yok diyecek durumda degilim.

Tete icin su anki hali ile hic olmaz diyorum diger yandan onumuzdeki sezon belki birseyler katarak kendini gelistirebilir belki. Ayrilirsa arti yazarim, kalirsa eksi yazmam.

Maas kendisinin gözünde bence baya düsüktür. Yazin +10 milyon maasla araplara giderse sasirmam. Bizede ordan adam gibi bonservis verirlerse zaten teklifi hemen kabul ederiz.

Yeteneği müthiş ama senede 10-12 maç oynayacak (onuda seçecek CL+Derbiler) diye bu herife sabredilmesi taraftarı değilim ben. Armaya aidiyeti olmayan kim varsa gitmeli bu kulüpten.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı GALATASARAY

Gelirken bayağı istekliydim, sevinmiştim ama ben bu adamın duruşuna, tavrına bakarak düzenli oynadığı bir sezon göremiyorum. Mertens gibi her maç canıyla başıyla oynadığı bir senaryo hiç göremiyorum.

Yaz'ın bizden Araplara giderse şaşırmam.

adam saf kalite iyi topçu ama mental olarak burada değil. mental olarak kulübü sahiplense 1 maç oynayıp 3 maç oynamaması kimseyi rahatsız etmez zaten.

haberin doğruluğunu bilemem ama sene sonu sanki arap yarımadasına gidecekmiş gibi bir his var bende.

Kendisinden beklentim bu seneki yatışına karşın bir vicdan hissederek sene sonu 15 milyonluk bonservis getirmesi.

Üst Alt