Haldun Üstünel: 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel: 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık

Öncelikle selamlar arkadaşlar bu konuda fikrimi belirtmek istiyorum.

Bence Galatasaray transfer politikasını şu an tamamen Servet in transferine endeksli olarak yürütmekte,eğer oyuncumuz Marsilya ya transfer olsaydı geçen hafta,bizler şu an yabancı bir stoper transferini kesinlikle bitirmiş olacaktık;ancak maalesef bu transer çıkmaza girince(ki bana göre %90 yattı)olayın rengi değişti.Görüşülen toplamda 6-7 yabancı oyuncu olduğunu biliyorum ve bunlar içerisinde 2-3 tanesi gerçekten Avrupada ismi çok duyulmuş isimler;fakat maliyetleri de o oranda fazla.Servet gitseydi bu maliyetleri göze alabilirdik ancak şimdi nispeten bonservisi az(hatta mümkünse hiç olmayan :) )ve Rijkaard ın sistemine uyum sağlayacak oyuncular ile son görüşmeler yapılıyor.Eğer Servet satılamazsa(dediğim gibi büyük ihtimal öyle olacak)o halde Formamızın hakkını verecek iş ahlakı yüksek ve İspanya,İngiltere Liglerinden birinde forma giymiş oyuncuları kadromuzda göreceğiz yüksek ihtimal.

Kim alınırsa alınsın kazanan Galatasaray ımız olsun..

Saygılarımla.

bu haber ve haldun üstadın yapmış olduğu açıklama iyiye işaret...bence bu transferler Lucas Neill ve Pablo Hernandez :D bu arada Tobol çıkacağını ben de bilmiştim :D

Biri Lucas Neill diğeri de Gudjohnsen yada basında hiç çıkmamış bir winger.

Bence birisi Kim Kalsstrom diğeri de Ryan Babel.(Temennim de bu açıkçası)

Sabri ve Lincoln takımdan uygun bonservis değerleriyle satılmış işte yılın 2 transferi ! :D

1.Neill ( Sağ bek )

2. Owen

Bu iki isimde doğru. İkisinin de sözleşmeleri yarın bitiyor. Bu yüzden Leo Franco gibi bu iki isimde medyaya açıklanmadı. Ancak Çarşamba günü bu isimler resmen duyurulacaktır muhtemelen. Üçü de önce İstanbul' a gelip basın önünde sözleşme imzalarlar ve aynı gün uçakla Hollanda' ya geçip takıma katılırlar.;)

Medyada o kadar isim dolaşıyor ki her gün bir başka oyuncuyu transfer ediyoruz hiç bıkmadan usanmadan yalanlarla dolu haberleri geçiyorlar.Benden tavsiye çok fazla kafaya takmayalım bu transfer mevzusunu;çünkü elbette yeni ve iyi oyuncularımız olacak o halde sadece sabretmek beklemek gerekli.Asıl yapmamız gereken kim gelirse gelsin Galatasaray ın başarıya ulaşması için neler yapılmalı onlar için kafa yormak gerek..

Saygılarımla.

beyler çok büyük düşünüyoruz bu transfer konusunda.gerçi hepimizin temennisi kalite bir transfer ancak taraftar olarak vites değiştirmeliyiz ki hep birlikte hüsrana uğramayalım ama inşallah haldun üstünel iyi işler yapar döner.

servet takımda kalacaksa eğer tek temennim %100 rijkaard'ın isteği doğrultusunda, sisteme uygun, aranılan nitelikleri taşıyan bir forvet ve orta saha transfer edilmesi. isimler gerçekten hiç önemli değil, sadece bu mevkilere ve aranılan özelliklerde oyuncular olsun transferden bütün beklentim karşılanmış olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt