Haldun Üstünel: 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel: 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık

Evet Owen olma ihtimali yüksek gibi görülüyor fakat dediğim gibi, sakatlık durumu çok önemli..

Owen sakat makat degil kafanızdan çıkartın bunu ama ben Owen'ın sisteme uymayacagını düşünüyorum

Fikret abi merak etme. 2 senedir 30'ar maç oynamış adam. Sakatlık falan kalmadı.

Sakatlık konusunda değil çekincem ancak iki senede dece lig maçlarını sayarsak minumum 16 maç kaçırmış Owen.Diğer resmi rakamları saymadım ama bu rakam da hiç yabana atılcak cinsten değil.Acaba ne gibi bir durum sözkonusu olmuş.

Owen ismi beni pek heyecanlandırmadı ama burada benim değil Rijkaard 'ın görüşleri önemli.

Babel 'in çok daha iyi bir tercih olacağını düşünüyorum.

Ama bu ve geçen yıl yaptığımız transferler tercihlerine bakınca, bize gelecek olan kişi Babel değil de Owen olur gibi geliyor.

Bosuna adam almaz Haldun Üstünel merak etmeyin..

Owen´i istiyorsa vardir bi bildigi.

Lincoln´e en cok karsi olan yöneticilerin basinda Haldun Üstünel geliyordu.

Adnan Sezgin ve Canaydin cok istiyordu Lincoln´ü.

Haldun ÜStünel bos adam almaz..Takmayin kafaniza.

Owen kadromuzdaki her futbolcudan daha saglam.Bunu acikca söylemek istiyorum.Gelen giden 5 mac arka arkaya oynayamazken takimda, Owen´e sakat adam demek haksizlik.

O zaman kadromudaki her futbolcunun kariyeri bitmis.Sakatlanmayan adam kalmadi.Emre Güngör bitik o zaman, Servet bitik o zaman, Serkan Calik bitik o zaman, Semih bitik o zaman ( genc yasina ragmen kac kere sakatlandi )..

Owen bize yararli olacaktir.Bunu herkes görecek. Owen´de taraftarin yeni sevgilisi olacak eger gelirse..Bundan eminim

4-3-3 sağında oynayamaz owen unutun gitsin.Babel'den başkası zor.Ama bence owen'i aldık.

Ama bu adam yaşlandı , fizik olarak da zayıf bizde iş yapamaz bence,hem eski formu yok.

İki senede 20 gol atmış. Ortalamaya vurursan 3 maçta 1 gol atmış demek oluyor bu. Üstelik Premier Lig'de, üstelik Newcastle gibi rezil bir takımda.

Bunlara bakınca formsuzluk falan görmüyorum. Ayrıca senede 30 EPL maçı oynayan birinin fizik olarak zayıf olma gibi bir durumu yoktur.

Bu ligtv Haldun Üstünel'i bir keresinde ''Oliviera listemizdeki bir oyuncu,onu transfer etmek için girişimlerde bulunuyoruz'' diye konuşturmuştu.:D

Bence ne owen ne babel ne neill..

Basının ve bizim hiç tahmin etmediğimiz 2 futbolcu olacak.

EPL'de 32 maç oynamış 10 gol atmış,sakat düşüncesini kafanızdan çıkartın

Babel,Dos Santos derken bir zamanlar çok beğendiğim Owen'ın transferi beni pek etkilemiyor şahsen. Ayrıca Owen stilinde bir oyuncuya öncelikli olarak ihtiyacımız olmadığını düşünüyorum. Büyüklerimiz en iyisini bilir deyip susuyorum.

kewell ve baros başarılı örnekler ama bu kumarın her zaman tutacapı anlamına gelmez. bu iki örneğin tutması takımın transfer politikasını pek hayırlı etkilemedi anlaşılan. benim owen'a sıcak bakmamamın nedenleri ise şu;

1- 4 senedir yeniden parlamaya çok uğraştı ama ancak eski performansının %50'sine ulaşabildi. bize gelse dahi daha fazla performans göstereceğini düşünmüyorum.

2- sisteme uygun niteliklerde bir oyuncu değil. owen kanat-forvet'ten çok baros'un yerine oynayabilecek bitiriciliği yüksek bir striker.

3- owen türkiye'ye ancak yüksek bir yıllık ücret karşılığı gelir (yıllık 4-5M gibi), bu da takımda dengeleri bozabilir.

kewell ve baros başarılı örnekler ama bu kumarın her zaman tutacapı anlamına gelmez. bu iki örneğin tutması takımın transfer politikasını pek hayırlı etkilemedi anlaşılan. benim owen'a sıcak bakmamamın nedenleri ise şu;

1- 4 senedir yeniden parlamaya çok uğraştı ama ancak eski performansının %50'sine ulaşabildi. bize gelse dahi daha fazla performans göstereceğini düşünmüyorum.

2- sisteme uygun niteliklerde bir oyuncu değil. owen kanat-forvet'ten çok baros'un yerine oynayabilecek bitiriciliği yüksek bir striker.

3- owen türkiye'ye ancak yüksek bir yıllık ücret karşılığı gelir (yıllık 4-5M gibi), bu da takımda dengeleri bozabilir.

Aynen.Özellikle 3.madde önemli.

stoper dediği neill büyük olasılıkla diğeri owen değildir büyük ihtimalle ama owen gelsede hiç hiç fena olmaz baros sola geçer şu şekilde: baros owen kewell muhteşem 3lü olurla bnce demedi demeyin :D 3üde eski liverpoollu:D

Bu maddeleri yönetim hocayla oturup tartismistir zaten. Sisteme uymayan oyuncu da alinmaz. Ama bu hocanin düsünüp karar verecegi bir sey. Taraftar neden bu kadar kafasina takar sistemi, alacagi ücreti anlamiyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt