Haldun Üstünel: 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık ! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel: 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Haldun Üstünel'den müjde: 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık !

Owen zaten kanat/forvet oynamazki.Gelirse Baros'un yenie kaydırılır.Baros da sağ kanat/forvete geçer;)

Cevap: Haldun Üstünel'den Müjde 2 oyuncu ile büyük ölçüde anlaştık

Bu maddeleri yönetim hocayla oturup tartismistir zaten. Sisteme uymayan oyuncu da alinmaz. Ama bu hocanin düsünüp karar verecegi bir sey. Taraftar neden bu kadar kafasina takar sistemi, alacagi ücreti anlamiyorum..

benim tek temennim transferlerin %100 rijkaard'ın isteği doğrultusunda yapılması, yönetim'in bir oyuncuyla anlaşıp emri vaki şekilde "hocam bitirelim mi bu oyuncuyu?" şeklinde değil. yoksa tabii ki sistemi, takımı kuracak rijkaard'dır. ama benim görüşüme göre owen kanatta oynayamaz. dribling yeteneği çok yüksek olan bir oyuncu değil, çok hızlı bir oyuncu da değil. en büyük özelliği bitiriciliği. sağ kanatta da bunu yeterince gösteremez. baros sağ kanatta oynar derseniz, neden macera aramaya, geçen sezon iyi performans gösterdiği bir mevkiden kaydırılmaya gerek var derim. owen ve baros'un birlikte oynayabileceği sistem çift forvetlidir. çift forvet oynayacaksak bilemem ama hiç ihtimal vermiyorum buna.

taraftar neden takıyor bunları kafasına yönetim ve rijkaard daha iyi bilir diyorsun. yönetim ve rijkaard'a olan güvenim sonsuz, futbol bilgilerine güveniyorum ama sonuçta biz de futbol konusunda boş insanlar değiliz. kimin hangi mevkide daha verimli oynayabileceğini tahmin etmek için teknik direktör olmak şart değil. 5-6 ay sonra bu adam neden oynamıyor, bu adam orada oynar mı dememek için, yine takımda yerli-yabancı ayrımına yönelik gruplaşmalar yaşamamak için tabii ki de bir oyuncu gelmeden bunları düşüneceğiz. dediğim gibi yönetim ve rijkaard'a güveniyorum ama bu her zaman aynı fikirde olmak zorunda olduğum anlamına gelmez. yeri geldiğinde ben de fikrimi belirtmek isterim. sonuçta kim gelirse gelsin sonuna kadar destek olacağız ama gelecek oyuncuyu tartışmak da en doğal hakkımız.

ayrıca bana kalırsa rijkaard'ın onay vereceğini düşünmüyorum bu transfere.

Forumdan birisi diyo Hleb ve Babel Galatasaray'a çok yakınmış. :D transfer sezonu bitsede kurtulsak bu duyumculardan. :D

Kaynak? nerden çıkardın bunu,hem 4 milyon çok zarar verir klübe.

gelirse 4-5M gibi bir rakama gelecek tabii ki, owen'ın ingiltere'den aldığı ücretten daha düşük bir rakama türkiye'ye geleceğini mi düşündünüz. sadece bonservissiz diye bir oyuncuya bu kadar para verilmemeli, takımı olumsuz etkiler.

Neil gelsin,bir de gudi gelseydi ozaman kazakistanlilar bize dua ederdi , bunlari da mi gorecektik diye :D

Sıktı artık zart geliyo zurt geliyo.Hiç biri gelmeyecek.Aşırı şekilde ters köşe olacaz.

ya başlık neden değişti? önceki başlık sanki daha bi temkinli yanaşıyodu konuya, bunda sanki daha bi kesinlik kazanmış gibi olmuş kaçırdığım bi gelişme mi oldu renktaşlar??

3 oyuncu alınacak.Biri Biglia , biri forvet biride sağ bek oynayabilen stoper.Lincoln gidecek.

Tabi bunlar benim yorumum.

saol renktaşta bu bildiğin spor haberi. yani hergün bize onlarcasını transfer eden cinsinden. oyüzden pek güwenmiyorum. haldun üstünel in ağzından bir haber de değil. şimdi başlıkta değişince başka bir gelişme oldu sandım heyecanlandım:D:D

ilk defa herkese merhaba demek istiyorum...

her defasinda ters köse oldugumuz icin begendigim futbolcu ismi cikinca "tüh lan demek buda olmayacak" triplerine kapiliyorum

herkese saygilar

ilk defa herkese merhaba demek istiyorum...

her defasinda ters köse oldugumuz icin begendigim futbolcu ismi cikinca "tüh lan demek buda olmayacak" triplerine kapiliyorum

herkese saygilar

Hosgeldin,umarim forumda guzel vakit gecirirsin ve ugurlu gelirsin de Owen Gelir :p:ka05::ka05:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt