Haldun Üstünel Nöbeti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Nöbeti

Şardan i desteklediğini 15 gün önce yazmıştım.
Hatta Yiğit başkan olursa kimse üzülmesin Haldun reis transferin başına geçer gözümüz transfer nasıl yapılırmış görür biter bu 15 yıllık çile.
Burak reis seçilirse ekibi projeleri muazzam tek sıkıntı miadını dolduran Fatih hoca ile devam edecek olması.
Kısaca
Yiğit seçilirse; Haldun reis dönüyor+Terim gidiyor.
Elmas seçilirse ; Proje plan program kazanıyor.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yigit kötünün kötünün kötüsüdür. Nedeni de belli ve asikar. Anlamadiysan arastir

bugün neden katilmadi diye belli. Bi plani neden aday oldugunu bilmiyor. Atandi

Araştırmama gerek yok kimseyi desteklemiyorum çoğu popülist söylem yapıyor burada mesele birini desteklemek niye hainlik oluyor Üstünel Elmas'ı desteklese sihirbaz kral Şardan'ı destekleyince hain damgası gerçi ülkenin sorunu bu herkes özgür istediğini destekler.

Araştırmama gerek yok kimseyi desteklemiyorum çoğu popülist söylem yapıyor burada mesele birini desteklemek niye hainlik oluyor Üstünel Elmas'ı desteklese sihirbaz kral Şardan'ı destekleyince hain damgası gerçi ülkenin sorunu bu herkes özgür istediğini destekler.
Şardan Elmasın kankisi zaten, geçmişte yönetim listesine almiş bir adam.

Cenk Ergün'e bu kadar laf edilip bu adamın yüceltilmesi şaka gibi. İkisi de parasını verip oyuncuyu ikna etti, biri kahraman olarak anılıyor diğeri ise dolandırıcı.

Üstünelin ne basarisi var? cenk ergün gibi hayvan gibi para önerip oyuncu almak. Wow

insan arastirip birisini destekler. Vitamin b den dolayi degil

Üstünelin ne basarisi var? cenk ergün gibi hayvan gibi para önerip oyuncu almak. Wow

insan arastirip birisini destekler. Vitamin b den dolayi degil

Yahu Üstünelin başarı başarısızlığını tartışan mı var insanlar birini desteklediği diye niye hain olsun nasıl sen Elmas grubunu destekliyorsan başkalarında başkalarını destekleyince sırf sizin gibi düşünmedi diye niye hain olsun ben kimseyi desteklemiyorum çoğu popülist söylem yapıyor Demirel vari vaadler söylemler yapıyor inandırıcı bulmuyorum.

Bu Haldun Üstünel başlıkları niye hortladı ya bir gelişme mi var benim haberim yok? Bilen biri bilgilendirirse sevinirim.

Desteklese nolur ya Metin Öztürk'ün dediği gibi koskoca futbolun sadece Abdurrahim Albayrak'a emanet edileceğini söyleyen bir yönetimden ne hayır gelir. Yönetime girer futbol sorumlularından biri olur o zaman etkisi olur da desteklemesi bişeyi değiştirmez. Orada A.A. gibi bir felaket duruyor.

Yahu Üstünelin başarı başarısızlığını tartışan mı var insanlar birini desteklediği diye niye hain olsun nasıl sen Elmas grubunu destekliyorsan başkalarında başkalarını destekleyince sırf sizin gibi düşünmedi diye niye hain olsun ben kimseyi desteklemiyorum çoğu popülist söylem yapıyor Demirel vari vaadler söylemler yapıyor inandırıcı bulmuyorum.
Mesele kimi destekleyip desteklememesi degil dedigimi halen anlamamissin

GSC gibi bir platformda "Haldun Üstünel Nöbeti" diye bir şey görmek beni son derece üzüyor.

Lütfen kapatılsın bu başlık.

Cenk Ergün'e bu kadar laf edilip bu adamın yüceltilmesi şaka gibi. İkisi de parasını verip oyuncuyu ikna etti, biri kahraman olarak anılıyor diğeri ise dolandırıcı.
Tamamen doğum gününle ilgili bir yanılgı bu.haldun reis sadece bizim değil tüm zamanların en iyi transfer profesörü dur.cenk Ergün filan tırnağı olamaz kıyas yapacak bir yönetici yok bu dünyada hiç isim arama yok.tranfer diyince haldun reis ve diğerleri diye ikiye ayrılır dünya.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt