# Halil Altıntop - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Halil Altıntop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Halil Altıntop

Bana birisi neden bu adam için ısrar ettiğimizi açıklayabilir mi?Ben hiç mi hiç istemiyorum gelmesini.İkna olmaya ihtiyacım var,bir arkadaş yardım etsin.

Bana birisi neden bu adam için ısrar ettiğimizi açıklayabilir mi?Ben hiç mi hiç istemiyorum gelmesini.İkna olmaya ihtiyacım var,bir arkadaş yardım etsin.

Halil Altıntop , yerli statüde alınabilecek en iyi oyuncudur an itibariyle.Baros'un sakatlanası veya çok önemli bir maç öncesinde kart cezası görmesi bizi Mehmet Batdal'la oynamak zorunda bırakır.

Yabancı bir forvet alınırsa buda çok kaliteli bir isim olur oda yedek kalmaz sorun çıkarır vb vb.

Şuan için alternatif olarak iyidir. Bende pek istemem ama hiç yoktan iyidir. gecen sene çok sıkıntı çektik.

Hemen cevap Vereyim; Onur.Şahsi fikirlerimdir,alıntı değildir:D:):)

1:Oynamak istediğimiz sistem 4-3-3.Yani genel babda tek forvetle çıkıyoruz, first forvetimiz de Baros.Bu adam bunu biliyordur,yani gelirse alternatif olacağını biliyordur.

2:Hiç mi hiç gelmek istemediğini gördük basında.Geliyoprsa ya oynama garantisi istemiştir,ya da yüksek para sonucu gelmiştir.Aksi takdirde her sene Hamitle beraber paket yapıp getiriyoruz,ama ikisi de ''Kariyerlerimizi Avrupa'da sürdürmek istiyoruz.'' diyorlar.

3:Batdal'ı aldık,3.bir forvet geldiği zaman tamamen şans bulamayıp sönecektir.Bu durumda bence en ihtiyaçsız bölge forvet.Belki genç bir yabancı düşünülebilir maliyeti az olduktan sonra.Ama senelik 2 milyon alıp da adamı sezon boyunca oturtmak gibi bir lüksümüz var mı? Yok.Doğal olarak ben bunlardan dolayı istemiyorum gelmesini.

Baroş sakatlansa ne olur mesela?

M.Batdal'la bu takım ilerleyemez kendini ispatlamadı çünkü.

Parada sorun olmazsa Halil'in 11 garantisi isteyeceğini düşünmüyorum.

Gelmek istemiyorsa İstanbul'da işi neydi geçen gün reis :D

Baroş sakatlansa ne olur mesela?

M.Batdal'la bu takım ilerleyemez kendini ispatlamadı çünkü.

Parada sorun olmazsa Halil'in 11 garantisi isteyeceğini düşünmüyorum.

Gelmek istemiyorsa İstanbul'da işi neydi geçen gün reis :D

1)Halimiz yaman olur.

2)Haklısın,henüz kendisini ispatlamış değil.

3)2milyon euro alan bir yedeğimiz olmamalı.

4)Dediğinden haberim yok Onur.Ayrıca, İstanbul'da olması Galatasarayla ilişkilendirilmemeli hemen.

Aslında verdiğim cevaplarla seni bir nevi destekliyorum,lakin 3. madde tek savunmam.:)ama genç bir yabancı golcü alınacaksa sorun yoktur.

Hemen cevap Vereyim; Onur.Şahsi fikirlerimdir,alıntı değildir:D:):)

1:Oynamak istediğimiz sistem 4-3-3.Yani genel babda tek forvetle çıkıyoruz, first forvetimiz de Baros.Bu adam bunu biliyordur,yani gelirse alternatif olacağını biliyordur.

2:Hiç mi hiç gelmek istemediğini gördük basında.Geliyoprsa ya oynama garantisi istemiştir,ya da yüksek para sonucu gelmiştir.Aksi takdirde her sene Hamitle beraber paket yapıp getiriyoruz,ama ikisi de ''Kariyerlerimizi Avrupa'da sürdürmek istiyoruz.'' diyorlar.

3:Batdal'ı aldık,3.bir forvet geldiği zaman tamamen şans bulamayıp sönecektir.Bu durumda bence en ihtiyaçsız bölge forvet.Belki genç bir yabancı düşünülebilir maliyeti az olduktan sonra.Ama senelik 2 milyon alıp da adamı sezon boyunca oturtmak gibi bir lüksümüz var mı? Yok.Doğal olarak ben bunlardan dolayı istemiyorum gelmesini.

ya aldığımız iyi oyuncuysa eğer kesinlikle oturmaz bi sene boyunca .. herkes forma şansı buldu bulur daum değil sonuçta bu rijkaard

çok iyi bi oyun kurucu ne demek ya.forvette oynayıp asistör olmak gibi bişey mi forvette olup da paslaşmaları gol pozisyonu oluşturması iyi mi demek :D

Aga kendin diyosun halimiz duman olur diye.Öyle bi durumda bu açığı Halil kapatır.

Birşey olmaz bir senede Halil'e verelim 2 milyon.Her yerde alternatif varken Baroş alternatifsiz olmuyor.

Ah orta sahaya lazım olan iki oyuncudan birisini Türk oyuncu olarak bulabilsek çok iyi olacaktı. O zaman Baros oynadıgında sol forvet olarak oynayabilecek, oynamadıgında Barosun yerini doldurabilecek birisini alabilirdik hemde atıl durumda kalacak oyuncuya dünyanın parasını dökmezdik..

Bencede 2 milyon euro halil için çok fazla 1 milyon euro garanti + maç başına anlaşılması daha mantıklı.

Eğer gözü paradaysa fener ona senelik 3'ten aşağı vermez oraya gitsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt