# Halil Altıntop - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Halil Altıntop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Halil Altıntop

Konu Halil'in golcülüğü değil, o kadar parayı hakedip etmeyeceği.Kesinlikle etmez. Baros o kadar para almıyor.

yedek için fena olmaz ama para çok . hiç beğenmeyenlerede katılmıyorum bazı artıları mevcut......

Halil'in 3.5 milyon euro istedigine hic bir sekilde ihtimal vermiyorum. Song ve Diarra gibi oyuncularin degerini 3 kurus yapan cakallarin Halil'i Maradona yapmasi pek de anormal bir olay olmasa gerek.

Halil'i bonservisi ile alsak en az bir 2 milyon verirdik. Normal sartlarda senelik maksimum 1.5 milyona oynasa 3 seneden yapar 4.5 miyon euro. Simdi 2 milyon versek seneligine 3 seneden yapar 6 milyon euro. Aradaki fark 1.5 milyon euro, e onuda bonservisine verdik sayalim. Benzer stillerde olan Sercan'dan da, Mevlut'ten de daha iyidir Halil. Hic olmazsa olasi bir eksikte sistemi zerre bozmadan Baros stilinde bir santrafor alternatifimiz olur.

Bonservissiz + yerli + topu biliyor = $$$

Halil'in 3.5 milyon euro istedigine hic bir sekilde ihtimal vermiyorum. Song ve Diarra gibi oyuncularin degerini 3 kurus yapan cakallarin Halil'i Maradona yapmasi pek de anormal bir olay olmasa gerek.

Mete senin gibi birine şu Halil'în istediği rakamı verelim önerisini yakıştıramadım.Halil Almanya'da kendisine 1.5Milyon Euro veren bir takım bulsa havada imza atacak.Hemde vergiler dahil.Ama kimse vermiyor.Türkiye'de vergisiz 1.5Milyon Euro bile fazla ama milli oyuncu diye ve Türk olduğundan verilsin diyorum.

Mete senin gibi birine şu Halil'în istediği rakamı verelim önerisini yakıştıramadım.Halil Almanya'da kendisine 1.5Milyon Euro veren bir takım bulsa havada imza atacak.Hemde vergiler dahil.Ama kimse vermiyor.Türkiye'de vergisiz 1.5Milyon Euro bile fazla ama milli oyuncu diye ve Türk olduğundan verilsin diyorum.

Turk oyuncu olmasi, iste bende bunu diyorum. Milli oyuncu olup olmamasi beni pek ilgilendirmesede dedigim gibi, bonservissiz + yerli + "topu biliyor". Bu sartlarda 2 milyon eder bana gore.

halile ne gerek var anlamıyorum o kadar parayla halil gibi vasat bir oyuncu alacagımıza cem sultan ozgurcan gıbı ısımlerı cıkaralım paftan cok daha ıyı olur

halile ne gerek var anlamıyorum o kadar parayla halil gibi vasat bir oyuncu alacagımıza cem sultan ozgurcan gıbı ısımlerı cıkaralım paftan cok daha ıyı olur

Demesi kolay da çikmiyorlar iste, oynamiyorlar veya oynayamiyorlar herkes Arda olamiyor. Hele Özgürcan'dan hiçbir ümidim yok : her sezon basi kampta görüyoruz en az 150 kilo hiç kosamiyor ve hemen bir takima kiralaniyor. Büyük ihtimalle de bu sezon bonservisi ile yollanir veya takasta kullanilir.

Halil'e gelince, bence fiyat/performans açisindan su an alabilecegimiz en iyi türk oyuncu. Nedenlerine gelince, ilk olarak tabi ki bonservisi olmamasi : Sercan'a Mustafa'ya falan talip olsak hemen dünya yildiziymis gibi olmayacak fiyat çekiyorlar, bu yüzden yillik alacagi parada biraz fedakarlik yapabiliriz ve Türkiye'ye gelmesi için fazladan bir neden olur. Ayrica Halil çok yönlü bir oyuncu; bizim sistemimizde ofans bölgesinin her yerinde is yapar : Baros sakat veya cezali olursa koy forvete, gerektigi zamanda çek kanatlarda, olmadi yedekte bekler kulübemiz güçlesir.

Bencede Halil iyi olur. Baroş'un yokluğunda tecrubeli bir forvete ihtiyaç var. Seneyede Hamit'i almamızda etkilide olabilr... :)

Halilim Aslanım

Alman gazetesi, gurbetçi yıldızın Adnan Sezgin'le yıllık 2 milyon euro'ya el sıkıştığını belirterek, "Eintracht'ın ümitleri bitti" dedi.

G.Saray'da Fotomaç'ın dün bittiğini duyurduğu Halil Altıntop transferini, Almanya'nın Bild gazetesi de doğruladı. Bild, Michael Skibbe'nin çalıştırdığı Eintracht Frankfurt'un gurbetçi yıldızı G.Saray'a kaptırdığını yazdı. İstanbul'da Adnan Sezgin ile görüşen Halil Altıntop'un yıllık 2 milyon euro karşılığında 3 senelik anlaşmaya vardığını yazan gazete, "Eintracht'ın umutları tükendi" ifadesini kullandı.

YERİNE GEKAS ALINACAK

Eintracht Frankfurt Kulübü Başkanı Heribert Bruchhagen ise, "Halil'in sözleşmesi 31 Ağustos'a kadar devam ediyor. O güne kadar onu ikna etmeye çalışacağız. Belki bizi tercih edebilir" açıklamasını yaptı. Skibbe'nin, Halil'in yerine bonservisi elinde olan Yunan golcü Gekas'ı istediği öğrenildi. G.Saray'ın önümüzdeki hafta Halil Altıntop'u İstanbul'a getirerek, ön sözleşme imzalaması bekleniyor.

:eek:

1- Gekas'in Frankfurt'a transferi 2 hafta önce gerçeklesti.

2- Bild'de öyle bir sey yazmiyor. Tamam bizimle ilgili bir haber var ama Totomaç abartmis.

Bu adamın bir artısını söyleyebilir misiniz ? Bence çok belirgin bir özelliği yok.

Halil'e gelince, bence fiyat/performans açisindan su an alabilecegimiz en iyi türk oyuncu. Nedenlerine gelince, ilk olarak tabi ki bonservisi olmamasi : Sercan'a Mustafa'ya falan talip olsak hemen dünya yildiziymis gibi olmayacak fiyat çekiyorlar, bu yüzden yillik alacagi parada biraz fedakarlik yapabiliriz ve Türkiye'ye gelmesi için fazladan bir neden olur. Ayrica Halil çok yönlü bir oyuncu; bizim sistemimizde ofans bölgesinin her yerinde is yapar : Baros sakat veya cezali olursa koy forvete, gerektigi zamanda çek kanatlarda, olmadi yedekte bekler kulübemiz güçlesir.

Sayfanin üst kismina bakmak yeterli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt