Hamit Altintop Galatasaray'a .. - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamit Altintop Galatasaray'a ..

Cevap: Hamit Altintop Galatasaray'a ..

Herkezi kaptan yapmaktan vagecin artık. Hade Sabri olduda Bordeaux'ya gitti diyelim, ya Selcuk? Tamam belki egosu olan biri degil, ama Trabzon'dan kaptan olarak geldi bu adam sonucta. Hemde gelirken kaptan olmamayı yada Galatasaray'ın Avrupa'da olup olmadıgını zerre kadar önemsemedi. Siz zannediyo musunuz ki Galatasaray Avrupa'da oynayacak olsaydı Arda yine cekip giderdi? Hemde Galatasaray bu sezon Avrupa'da yoksa bunda Arda'nın payı oldukca fazladır. Onun icin eldeki hakiki degerlere biraz daha saygı diyorum.

kardeş güzel yazı yazmışsın da şöyle birşey de var, bizler 2007-08 sezonu sonuna kadar kaptanlığı hiç tartışmadık ki. neden? Hep kaptanlarımız vardı? bir tane iki tane değil hemde..

hakan şükür, bülent korkmaz, hasan,ergün, suat, hakan ünsal, arif erdem .... daha da eskisi cüneyt tanman, uğur tütüneker, erhan önal ( geçmiş olsun ), metin oktay, baba gündüz, metin oktay ve daha niceleri.. tabiki bunları biliyorsunuz..

2007 yılına kdar kimse kaptanları tartışmadı.kaptanlar hep belliydi.. kimse itiraz edemez kabullenirdi. bunlar saygılı, genelde efendi, iyi galatasaraylı sembollerdi.iyi futbolculardı.

ama şimdi ayhan,sabri,servet'E kalınca insanlar tartışıyor artık. eskiler gitti, onlar gibileri gelmedi. gelmeyecekte ve hep kaptanlık tartışılacak. çünkü kimse kaptanlığı taşıyacak yapıda değil. fatih terim neden hasan ve ümiti yardımcısı yaptı birazda abilik yapsınlar diye...

gs'lilerin kaptanlık mevkisine çok saygı var fakat o mevkiye malik olabilecek futbolcumuz yok.maalesef...

abi cidden ben pek tutmuyorum hamit'i.iyi topçudur da ısınamadım.hamit'in çok şeyinde sanki ama olsun :)))))))

hamitin şu an fizik gücü leş ötesi leş. gelsin ara dönemde iyi bir antremanla kendine gelir.

Hamit gelsin ya, ama ondan önce Alper gelsin. Daha acık olmak gerekirse, Hamit icin Alper'den vazgecilme söz konusu bile olmasın. Yani ikiside gelsin sonuc olarak.

Şu anki durumu iyi değil ama, bu aralar sakatlıklardan çok çekti. Biraz zaman tanımak lazım. Yaşı artık ilerliyor, yaşı ilerlemiş futbolcular sakatlıkları kolay kolay üstünden atlatamayabiliyor. Açıkcası gelmesini isterim. Tabiki fazla da abartmamak lazım. Yani kurtarıcı olarak vs. görülmemeli.

Şu anki durumu iyi değil ama, bu aralar sakatlıklardan çok çekti. Biraz zaman tanımak lazım. Yaşı artık ilerliyor, yaşı ilerlemiş futbolcular sakatlıkları kolay kolay üstünden atlatamayabiliyor. Açıkcası gelmesini isterim. Tabiki fazla da abartmamak lazım. Yani kurtarıcı olarak vs. görülmemeli.

Zaten yasli ve sakatliktan yeni cikmis birisi anca gelir Turkiyeye

Üst Alt