Hamza Hamzaoğlu (ARŞİV) - Sayfa 334 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sahanın en iyisi rodrigez en kötüsü snejder ile umut iken rodrigez ile burakı çıkarmanın umarım mantıklı açıklaması vardır hamza bey

Hamza bir haindir ,,
geçen sene şampiyonluğu vermek için elinden geleni yapmıştır ama başarılı olamamıştır Galatasaray bu canlıya rağmen şampiyon olmuştur ,,

Hamza teknik direktör değilsin Galatasaraylı değilsin ama insanlığında tartışılır ,
sen bir hainsin seni destekleyen ise daha büyük haindir !

Hamza bir haindir ,,
geçen sene şampiyonluğu vermek için elinden geleni yapmıştır ama başarılı olamamıştır Galatasaray bu canlıya rağmen şampiyon olmuştur ,,

Hamza teknik direktör değilsin Galatasaraylı değilsin ama insanlığında tartışılır ,
sen bir hainsin seni destekleyen ise daha büyük haindir !

Dur oglum sende zaten ortalik karisik

artik okadar nefret ediyorum ki bu adamdan, bisey bile söylemek gelmiyor icimden. Iki mac, bir puan. Evinde yeni lige cikmisa karsi futbol oynuyamiyorsun. Simdiden neler dicek merak ediyorum

Burasını hala Akhisar falan zannediyor. Al Umut Bulut'unu da git Akhisar'a istemiyoruz seni artık burada çünkü burada kalman bize hayır getirmeyecektir.

Hocam,sadece bir ik sorui soracağım.
Dünyanın hangi takımında teknik direktörler ilk 11 santraforunu her maç 60. dakikada çıkarıyor?
Birinci satraforundan 60. dakikada çıkaracak kadar memnun değilsen neden tüm yaz transfere ihtiyaç yok dedin?

Allah'tan net pozisyonlar kaçtı da şans yanımızda oldu bu gece. Bir takıma bu kadar zarar verilmez. Değil 90 dk sahada tutmak Umut'u kadroda tutmak bile mantıklı bir insanın yapacağı iş değil. Benim gibi maçı sadece izledin, çıkardığın kadro da değişikliklerin de yanlış. Taktik, oyun anlayışı hak getire. Listeyi verip oyunculara çıkın oynayın desen anca bu sahadaki rezil futbol çıkardı karşımıza. Bizim öncelikli transfer ihtiyaçlarımızdan biri antrenör bulmak galiba, içinden de çıkartamayacağına göre...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt