Hangi Teknik Direktörü istersiniz? - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Teknik Direktörü istersiniz?

Cevap: Hangi Teknik Direktörü istersiniz?

Le Guen ismide sık geçiyor.Bazı tv programındada söylediler..Gelirse iyi olur mu??Kararsızım..Daha iyi tanıyan varsa yorum bekliyorum.

Anlaşılan transferde fransız ekolüne yönelecez bu iyi olur gibime geliyor.

kamerun milli takiminda elinde cok iyi oyuncular olmasina ragmen hic birsey yapamadi dunya kupasinda.

Twitter

En son aldigim bilgiye gore Bulent Tulun-Gerets ikilisi Fatih Terim'in onunde.

Yahu Bülent Tulun Adnan Polat´a Zapata´yi sakin kacirmayin, müthis kaleci dedi ya :) Birakin Bülent Tulun´u filan. Fatih Terim´in gelme ihtimali varsa baskasiyla görüsmek dangalakliktir. Bu Gerets olsa bile. Fatih Terim kensinlikle gelmek istemiyorsa Gerets olabilir. Le Guen´den iyidir.

Yahu Bülent Tulun Adnan Polat´a Zapata´yi sakin kacirmayin, müthis kaleci dedi ya :) Birakin Bülent Tulun´u filan. Fatih Terim´in gelme ihtimali varsa baskasiyla görüsmek dangalakliktir. Bu Gerets olsa bile. Fatih Terim kensinlikle gelmek istemiyorsa Gerets olabilir. Le Guen´den iyidir.

le guen den daha iyileri var turkiye de.

aynan katiliyorum ilk tercih terim olmali.

bu takimi adam edebilecek bir kisi var oda fatih terim.

le guen den daha iyileri var turkiye de.

aynan katiliyorum ilk tercih terim olmali.

bu takimi adam edebilecek bir kisi var oda fatih terim.

Le Guen´e cok karsiyim ben. Lyon´dan sonra gittigi her takimda rezil oldu, hicbir basarisi yok. Gerets en azindan Marsilya´yi küme düsme hattindan alip 2. ya da 3. yapmisti kisa süre icerisinde. Gelen gideni yeniyordu. Ama bu cökmüs Galatasaray´i Gerets bile kurtaramaz. Yeni bir havayi sadece Fatih Terim´le yakalayabiliriz. Iddiali olmasi bize güven verecektir. Oyuncular üstündeki etkisi cok fazla Terim´in. Gelince de 10 yil kalmali

Mehmet Demirkol Le Guen için;Çok yumuşak başlı,basın toplantısında soru sorulunca bile yüzü kızarıyor,Türkiye'de yapamaz demişti.Eğer söylediği gibiyse Türkiye'de biraz zor iş yapar..

Le Guen´e cok karsiyim ben. Lyon´dan sonra gittigi her takimda rezil oldu, hicbir basarisi yok. Gerets en azindan Marsilya´yi küme düsme hattindan alip 2. ya da 3. yapmisti kisa süre icerisinde. Gelen gideni yeniyordu. Ama bu cökmüs Galatasaray´i Gerets bile kurtaramaz. Yeni bir havayi sadece Fatih Terim´le yakalayabiliriz. Iddiali olmasi bize güven verecektir. Oyuncular üstündeki etkisi cok fazla Terim´in. Gelince de 10 yil kalmali

terim e hic kimse karsi cikamaz,takimda bir futbolcuya seni istemiyorum der ve gonderir,bunu baska bi TD nin yapmasi cok zor.

fatih terim zamaninda hakan unsal i felan kadro disi birakmisti.

Yahu Fatih Terim kabak gibi duruyor orda, hala macera peşindeler. Yazık yahu. Tam zamanıdır Fatih Terim'in. Adam 2 yıldır bizi bekliyor. Ne paralar verdiler gitmedi. Yapmayın getirin Fatih Terim'i

bende terimi severim ama nesine güveniyorsunuz arkadaslar?

2. dönemi ne cabuk unuttunuz...

Terim diyenler , 2 . dönemin nasıl geçtiğini hatırlamıyor sanırım

Terim mi? Allah korusun

Hay Fatih Terim'in ikinci dönemi kadar taş düşsün başınıza. Birinci dönem zaten ne yapmıştı dimi? Bırakın allah aşkına yaa

Basarili olacaksa su durumda basarili olur. Ama oyle bir egosu var ki masallah 2. donemindeki gibi tikir tikir isleyen takimi 2 senede tanimayacak hale getirir 7. sirada birakir.

Basarili olacaksa su durumda basarili olur. Ama oyle bir egosu var ki masallah 2. donemindeki gibi tikir tikir isleyen takimi 2 senede tanimayacak hale getirir 7. sirada birakir.

Evet tikir tikir isliyor takimimiz masallah :) Önümüzde kimse duramiyor bu sene :) Terim icin tam zamani aslinda. Kimse Terim´i elestirmez seneye. Biz gelecek sezon 3. filan olursak basarili sayarlar. Terim icin ideal ortam aslinda. Cünkü herkes Terim´den hep sampiyonluk bekliyor. 2. olsun da yerden yere vuralim diye bekleyen o kadar cok insan var ki. Ama su anda ortam Terim icin cok müsait.

Terim de olabilirrrrr gibi ama Avcı'da hala ısrarlıyım. Gerçi bunlardan alakasız birini bulur getirirler de neyse.....

Anketi başından beri önde götüren Abdullah Avcı tahtını Fatih Terim'e kaptırmak üzere.

Adnan Polat'ın seçim tarihini açıklamasından sonra gözler Başkan Adayı Ünal Aysal'a çevrildi. Bu haberle birlikte Galatasaray'ın başına geçecek muhtemel Teknik Direktör adaylarından Fatih Terim için kullanılan oylarda hızlı bir artış gözleniyor. Sanıyorum ki bugün yarın Fatih Terim anketlerde başa geçecek ve İmparatorluk tahtına oturacaktır.

:):):)

Üst Alt