Hasan Şaş: "Sneijder ve listemizdeki oyuncular şunlardı" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş: "Sneijder ve listemizdeki oyuncular şunlardı"

liseliler başlamış gene terime sallamaya ya sevmezsin tamam da böyle saçmalamanın nankörleşmenin ne anlamı var?

2- 2 yıl oynamamıştı wesley onun yerine genç bir isim istemesi hocanın tercihidir doğru yanlış...o halde aynı mantıkla nani alınsaydı bruma alınana kadar...o da eleştirilsin

Burasi Türkiye... Biz kariyeri düsüte olan Yildizlari cok severiz. Acikcasi bende cok begenirim Wesley Sneijder´i... Ama burda beyler öyle bir bahsediyorki, sanki büyük isler basarmis gibi Sneijder Galatasaray´da. Sneijder ALLAH´A sükür bir kipirdamaya basladi, ama bana göre beklentilerden cok uzakta kaldi.

Acikcasi benim beklentilerim pek yüksek olmamisti...Futbol´a kendini vermiyor yeteri kadar, cok cabuk kaybetti vizyonunu.

4-amrabata gidip 8.6 veren aysal tarihin en kötü transferlerinden birine imza atmıştır..

Bu olayda bile Fatih Terim salliyorlar bu Konuda, gercekten üzülüyorum. Sanki Fatih Terim´di Kayserispor Hurma´sinin provokasyonlarina gelipte, bu Ego Transferini yapan. Biri Ego mu dedi aceba ?

liseliler başlamış gene terime sallamaya ya sevmezsin tamam da böyle saçmalamanın nankörleşmenin ne anlamı var?

1-KAKA başkan tarafından kesinlikle olmayacağı söylendikten sonra listeler verildi...,,,

2- 2 yıl oynamamıştı wesley onun yerine genç bir isim istemesi hocanın tercihidir doğru yanlış...o halde aynı mantıkla nani alınsaydı bruma alınana kadar...o da eleştirilsin

3-chedjou çöpünü de başımıza saran hem başkan hem terimmmiş yazık olmuş

4-amrabata gidip 8.6 veren aysal tarihin en kötü transferlerinden birine imza atmıştır..

2- 2 yıl mı oynamamış? :2aloh1: NERDE OKUDUN?

4- Amrabat'a 8m veren Aysal aslında Terim'e çok güzel bir jest yapıp, aynı zamanda Kayseri ile ilişkileri düzeltmek için bir adım atmıştır. Terim'in "en fazla 5 verin" demesini bilmesine rağmen, hocasının çok istediği bir oyuncu olduğunu bildiğinden 8'e kadar çıkmıştır. Hatalıdır, orası doğru ama ha 5 vermişsin ha 8. Aradaki fark Y.Gökoğlan, Sercan Yıldırım vs farkı kadar, alışkınız 3-4 milyonluk zararlara.

1-KAKA başkan tarafından kesinlikle olmayacağı söylendikten sonra listeler verildi...,,,

Amrabat'a en fazla 5m verilmesini talep etmişlerdi.

Bu paraya alınsaydı yıllık ücreti 1.6m olacaktı.(Nordin Amrabat Transferi Hakkında Açıklama - 19.07.2012 20:28 (GALATASARAY SPORTİF AŞ) / Galatasaray.org

Oynadığı 1.5 sezon içerisinde 8,6m bonservis + ilk sezon için 1m garanti ücret + bu sezon için ilk devrede 0,55m ödendi.

Teknik ekibin istediği gibi 5'e alınsaydı ; 1.5 sezon içerisinde 5m bonservis + kendisine 1,6m + 0,85m verilmiş olacaktı.

İkisinin arasında 2,7m euro fark var.Bu kadar daha ucuza gelmiş olsaydı iyi bir transfer mi olacaktı ?

Yine paralar çöpe gidecekti , değişen ne ?

Amrabat'a en fazla 5m verilmesini talep etmişlerdi.

Bu paraya alınsaydı yıllık ücreti 1.6m olacaktı.(Nordin Amrabat Transferi Hakkında Açıklama - 19.07.2012 20:28 (GALATASARAY SPORTİF AŞ) / Galatasaray.org

Oynadığı 1.5 sezon içerisinde 8,6m bonservis + ilk sezon için 1m garanti ücret + bu sezon için ilk devrede 0,55m ödendi.

Teknik ekibin istediği gibi 5'e alınsaydı ; 1.5 sezon içerisinde 5m bonservis + kendisine 1,6m + 0,85m verilmiş olacaktı.

İkisinin arasında 2,7m euro fark var.Bu kadar daha ucuza gelmiş olsaydı iyi bir transfer mi olacaktı ?

Yine paralar çöpe gidecekti , değişen ne ?

2.7

Eski futbolcularimizin Galatasaray'dan ayrilinca tvlere cikip salak salak konusmalarindan nefret ediyorum.Saygimiz var onu almayin bari bizden.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4- Amrabat'a 8m veren Aysal aslında Terim'e çok güzel bir jest yapıp, aynı zamanda Kayseri ile ilişkileri düzeltmek için bir adım atmıştır. Terim'in "en fazla 5 verin" demesini bilmesine rağmen, hocasının çok istediği bir oyuncu olduğunu bildiğinden 8'e kadar çıkmıştır. Hatalıdır, orası doğru ama ha 5 vermişsin ha 8. Aradaki fark Y.Gökoğlan, Sercan Yıldırım vs farkı kadar, alışkınız 3-4 milyonluk zararlara.

:hang:

Wesley bize gelmeden once hic futbol oynamadi deseydin bari ya? Nerden uyduruyorsunuz bu 2 yil oynamadi bize geldi diye cok merak ediyorum? Kulaktan duyma yaziyorsunuz. Adam bize gelmeden once 4 ay gibi bir sure oynamadi o kadar.

Terim milli takima giderek takimi yari yolda birakmistir ve 7 senelik 4.5 milyon euro gibi bir paraya imza atmistir ve dusman ilan ettigi TFF'ye ve baskanina kader arkadasim demistir. Her ne kadar hocayi cok sevsekde Galatasaray'in menfaatleri soz konusu oldugunda gereken yapilmalidir ve oylede yapilmistir . Sozde mayis ayina kadar kalacakmis milli takimin basinda peki dunya kupasini yapsaydik basinda olmuyacakmiydi? Kesin olacakti. O zaman bizim sezon kamp planini, antreman planini, transfer planini kim yurutecekti? Hasan Sas mi? Yonetim'de mantikli olarak bunlari dusunmustur ve en dogru karar verilmistir fazla gec olmadan.

Hasan çok güzel konuştu izlemeyen boş boş burada yorum yapıyor. Yok Amrabat kazığı felan adamlar her seferinde söylüyor 5 milyon avrodan fazla vermeyin diye 10 defa söylemiş yönetime gidip 8 milyona alıyorsa yönetim bu fatih terim ve ekibinin suçu değil. Hasanı görünce gerçektende çok iyi Galatasaraylı olduğunu birkez daha anladım. Öyle gönderildi diye kimseye felanda sallamadı. Boş boş yorumlar yapıyorsunuz burada yok başımızdan kim aldıysa bunları ellerini öperim felan. Ulan az saygnız olsun be 2 sene şampiyon yapmış öyle veya böyle bir takımın başındaki adamlara. Ünal Aysal nasıl başarılıysa bu adamlarda bir okadar başarılıydı.Vicdansızsınız utanıyorum buradaki yorumları görünce. Hayatınızda ki en büyük başarıları tattırmış adamlara azıcık saygnız olsun be. Tabi eminim o yorumları yapanlar 20 yaş altı olduğuna eminim çünkü o mutluluğu görmediler. Görenlerin bukadar vicdansız yorum yapacağını sanmıyorum. Fatih terim gitti milli takıma gitmiş olabilir kötü yaptı biz yarı yolda bıraktı ona hem fikrim ama bu kelimeleri haketmiyor ne fatih hoca nede yardımcıları!! Herkes haddini bilsin siz nekadar Galatasaraylısanız onlar daha çok Galatasaraylıdır çünkü senden benden daha çok hizmet vermiştir bu takıma!!!!

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pardon 2 yıl değil 1 yıl oynamadı kodlamadan kaynaklı oldu o 5 ay zaten kadro dışı idi ondan önceki sene yaz dönemini de kapsarsan zaten 6-7 ay oluyor aç kodisyonu farklıdır ayrıca zaten uluslararası alanda da sakatlanmış 2 ay gibide oynamamıştı performansı 2011-2012 senesinde düşük kalmıştı bu sakatlıklardan sebep

Bos konusuyor Hasan. Sneijder olmasaydi Matic bugün bizdeydi dedi.

Sonra birisi "Matic 25 Milyon Euro" dedi, Hasan da "Evet, alamadik zaten" dedi.

Iyi ki de Sneijder ve Drogba´yi almisiz ki, kadroyu baska Amrabat ve Dany´lerle doldurmaniza firsat vermemisiz.

zaten onlarin yandas seviyesiz siyasi programlarina bakicak degiliz erman:)

yok renkdaşım onu demek istemedim zaten :D özellikle bu forumda aklı başında gerçekleri gören insanlar çoğunlukta. o adamın yapacağı siyasi programları, ağzından salyalarak akarak izleyecek ve ne dese inanacak adamlar çok azınlıkta bu forumda ki azalarakta bitiyorlar zaten farkındayım. siyasi ideolojilerini Galatasaray'ın önünde tutuyorsan bu forumda takılmayacaksın.

Bize Sneijder onerildiginde 10 numaralar icin bir liste hazirlamistik. Liste soyleydi:

1- Dusan Tadic

2- Filip Djuricic

3- Hatem Ben Arfa

4- Wesley Sneijder.

Matic'i de istemistik fakat kabul görmedi. Acikcasi Sneijder'i pek istememistik onun yuzunden boyle bir liste hazirlamistik. Genc ve en az Sneijder kadad yetenekli oyunculardan yana kullanmak istedik tercihimizi..

Bizim ismimizin önüne geçen bir isim istemedik demiyor da genç istemişmiş. Sizde Sneijder'i oynatacak vizyon bile yoktu.

Üst Alt