Haşhaş: "Teşekkürü bile çok gördüler" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haşhaş: "Teşekkürü bile çok gördüler"

Cevap: Haşhaş: "Teşekkürü bile çok gördüler"

Ali haşhaş bundan yemiş

hashaslisimit_1239077897.jpg

G.Saray’ın 5 kuruşu için yeri geldi, dünya ile kavga ettik, düşman edindik.

Açılış maçında 40bin Galatasaray taraftarının arkasında da müthiş durdunuz, bırakın dünyayı çevrenizle kavga edemediniz, bırakın düşman edinmeyi düşmanlarımızdan dostlar yarattınız.

Sercan Üstün isimli şahıs, bu konuda ve başka diğer konularda başka bold yazılı mesajlar olmasına rağmen benim mesajımı "uygunsuz yazı tipi" gerekçesiyle düzeltmenin açıklamasını bekliyorum?

Raporlarsınız ondan sonra onlar da düzeltilir ! Bu şekilde bir yaklaşım yapmaktaki amacınız nedir merak ediyorum ?

Öyle bir karar alınmış olsa başkan kongrede bir hafta süre verin demezdi, Haşhaş da kolpa.

Orda linc edilmediginize dua edin.

Arkadaş Galatasaray genel kurulundan bahsediyosun.

Dikkatli konuş. Senin çevrende olabilir, ama orda öyle kalitesiz insanlar yok.

Bir laf etmeden oturup düşünmek lazım ben ne diyorum acaba saçmalıyo olabilir miyim diye. Linç etmek ne demek yahu? Galatasaray genel kurulunda bir Galatasaray başkanı linç edilebilir mi?

Hayır bir de moderatörsün. Nerde sorumluluk. İmam .... cemaat ..... Kimse bu forumda bence kalite beklemesin.

Galatasay futbol takımını bu rezil hale getirdiğiniz için çok teşekkür ederiz. ( kelekbahce spor klübü )

bu ülkede 30 milyon galatasaraylı var.45 milyon başka takımları tutan var.45 milyon size hergün teşekkür ediyordur.

Önce camiadan efendi gibi özür dileyin. İçerideki operasyonunuz bitmemiş imajı veriyorsunuz. İstifa etmekten bu kadar korkulmaz yahu.

Bir laf etmeden oturup düşünmek lazım ben ne diyorum acaba saçmalıyo olabilir miyim diye. Linç etmek ne demek yahu? Galatasaray genel kurulunda bir Galatasaray başkanı linç edilebilir mi?

Hayır bir de moderatörsün. Nerde sorumluluk. İmam .... cemaat ..... Kimse bu forumda bence kalite beklemesin.

Takımın başkanı yalan söylerken kalite var, arkadaş başkanı eleştrince ''kalite beklemeyin siteden'' gibi hızlı düşünce yazıları. Yönetim yanlısı görüşlerinizi belirtmenizde sorun yok, ama başka insanları ve site üzerinden karalama kampanyası yaparak, yorum yaparsanız hoş olmaz. Adnan Polat bu kulübün artık vekil başkanıdır. Vekil başkana da, kimse saygı duymak zorunda değil. Ayrıca yine ortam da bir hakaret olursa, zaten gerekli işlemler yapılıyor. Ve kaldı ki, canlı yayında tüm Türkiye'ye açık kanalda 2 defa yalan söylemiş bir adamdan bahsediyoruz, eğer Galatasaray başkanlığı çok elit, laf kaldıramaz bir makamsa, öncelikle o koltuğun yayları Adnan Polat'ı fırlatmalıdır. Adnan Polat gider, ondan sonra kalite, elitden bahsederiz. Özellikle Ali Haşhaş gibi kebapçı insanları savunmanız ve savunurken, kaliteyi, mevkiyi, makamı korumanız çok ironik bir durumdur. Galatasaray'da makama her zaman saygı vardır ama, makamın taşıdığı adam, makamı taşıyamıyorsa, o kişi saygı fln hak etmez.

Kendi görüsünü belirtmek bile yasak mi burda ?? :eek:

Ben öyle düsünüyorum. Bu benim görüsüm. Orda o adama saldiran bile olabilirdi o gün.

Birde ikide bir moderatör olduguma dair mesajlar yaziyorsunuz. Nedir sorununuz benimle anlamadim vallah.

adnan polat gibi bariz yalan soylemis koltuk sevdalisi insanlari barindirmadigimiz icin o koltugun bir degeri var oyle kutsal falan diyebiliyorsunuz

onun orada kalmasina izin verseydik asil koltugun makamin degeri kalmazdi

ayrica o koltugun makamin degerine zarar vermistir bu arkadas

siz saygi duyun ben duymuyorum

gokmen var orda

oguz altay var

yalcin dumer var

su var bu var

adammi onlar

benim fikrim onlarin hepsini topla 5 kati degerlidir en az

Teşekkür ederim küme düşme hattından 11 puan yukarda bir takım yarattığınız için...

Kendi görüsünü belirtmek bile yasak mi burda ?? :eek:

Ben öyle düsünüyorum. Bu benim görüsüm. Orda o adama saldiran bile olabilirdi o gün.

Birde ikide bir moderatör olduguma dair mesajlar yaziyorsunuz. Nedir sorununuz benimle anlamadim vallah.

elbetteki herkes görüşünü söyleyecek ama mahkemeye götüreceğim türü bişey yokken ortada medyaşörlerin dolduruşuna gelmek ve galatasaray başkanına demediğini bırakmamak ayıptır bakın futbolda başarısızlıkta vardır koca liverpoolun haline bakın alın bakın schalke ne durumda küme düşmenin 5 puan üzerinde bunlar olur futbolda doğaldır adnan polatın gitmeside doğaldır ama tutupta galatasarayda (HALA) yöneticilik yapan bir adamı kebabçı diye aşağlamak yakışmaz buda benim fikrim

bu zamana kadar ki yönetimlerin icraatleri üzerine ne koydunuz ki teşekkür bekliyorsunuz? diye sorarlar adama.

bu adnan polat yönetiminin kafası cidden iyi. kulübü babalarının malı gibi sahiplendiler.

rahmetli canaydın'ın yarısı kadar onur sahibi olsaydınız tarih sizi de iyi hatırlamasını bilirdi.

bu zamana kadar ki yönetimlerin icraatleri üzerine ne koydunuz ki teşekkür bekliyorsunuz? diye sorarlar adama.

bu adnan polat yönetiminin kafası cidden iyi. kulübü babalarının malı gibi sahiplendiler.

rahmetli canaydın'ın yarısı kadar onur sahibi olsaydınız tarih sizi de iyi hatırlamasını bilirdi.

al işte bi tane daha arkadaşım millet hangi onursuzluğu yapmışki burada milleti onursuz ilan ediyorsun ? adnan polat ne yaptı diye soruyorsan zaten ya kötü niyetlisin yada haybeye konuşuyorsun

al işte bi tane daha arkadaşım millet hangi onursuzluğu yapmışki burada milleti onursuz ilan ediyorsun ? adnan polat ne yaptı diye soruyorsan zaten ya kötü niyetlisin yada haybeye konuşuyorsun

muhtar mısın birader?

adnan polat'ın başarısızlığı ortada. şampiyon takımı devralıp düşme potasına getirdi. taraftarını sattı.

bütün bunlar üzerine "20 yıl başkan kalmak istiyorum" diyen adam galatasaray'ı umursamıyordur. aklı fikri koltuktur.

öyle ya da böyle, canaydın'ın yarısı kadar onurlu değildir.

Üst Alt