Hazırlık Maçı | ACF Fiorentina 4-1 Galatasaray | MS | 11 Ağustos | Spor Smart - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | ACF Fiorentina 4-1 Galatasaray | MS | 11 Ağustos | Spor Smart

çoğu zaman deplasmanda rakibin açılış maçı tarzındaki hazırlık maçlarına gidenler bu mağlubiyetleri alıyor dünyanın her yerinde. şu bomboş maçlar üzerinde büyük büyük makro tespitler okumak tam buzdolabı taşıma hissi veriyor insana

Yangın yapmamak, ama gerçekleri de görmek lazım.

İnşallah hoca takımın önüne bu maçı koyar teker teker hataları izlettirir, çalıştırır. İşi ciddiye almazlarsa CL deki rakiplerin forvetleri bu kadar salak goller kaçırmaz.

Bir de umarım Seri sadece formsuzdur, gamsız değildir. Daha agresif yırtıcı bi oyuncu bekliyordum

Dün Sivas'ı izledim taş gibi top oynadılar.Anadolu takımları özellikle deplasmanda kolay lokma değiller artık.Burun kıvırdığın Kasımpaşa 30m'lik satış yapıyo

Alakasi yok. Berbatlar onlar da.

Bizim lig temposuz. O yuzden kazanabiliyoruz. Avrupada her takim tempolu. Fio gibi gecen sene kumede zor kalan takim bizi pas pas etti. CL hayal. Defans kotu ama sebebi Donk ve Seri berbat, Naga, Linnes, Mariano daha da berbat.

Merkez savunmaya aşırı yük bindi

Donk
Nagatomo
Mariano
Diagne
Mitroglu
Linnes

Yani 6 yabancı yollanmali. Abdurrahim 2-3 kisi gidecek, 2-3 kisi gelecek dedi ama yetmez. Yukaridaki 6 kisi GS da oynayacak tempoya sahip degiller.

Aslında Seri de eklenebilir de herifi daha yeni kiraladik.

Sol bek varsin Omer Bayram la Emre oynasin.

Sağ bek Sener ile bir tane asil sag bek alinsin. 6 ve 8 alinsin. Seri yedek olsun.

Onyekuru kiralansin , Falcao gelsin. Bir de scout transferi olsun santrafora.

Yoksa isimiz cok zor.

Her sene 3-4t ane scout transferi yapilmadigi surece sampiyonlar liginde basari gelmez. Bunlardan 2 si tutsa ve enaz 15 milyon eurodan satsan kaynak yaratirsin. 10 tane transfer yaptik, toplasan hepsini 2 tane saglam topcu etmez. Ucuz etin yahnisi bu kadar.

Sene sonu yine sampiyon oluruz. Ancak tek amacimiz bu olmamali
iyi bir 6 numara alsak gerçi geç kaldık
forvette falcao diyelim

ligi kurtarırmıyız ? avrupa zaten imkansızda bence ligte zor hoca neden böyle rahat onuda anlamıyorum selcuktan umutlu olması vs

Şu hazırlık maçlarına bakın. Bizim forvetler hiç topla buluşamıyor değil mi? ilginç değil mi bu konu? hep santrafor suçlanıyor nedense..Falcao da gelse hep arkasındayım dediğimin hucüm oyucusunu besleyeceksin. Fiorentina bizden güçlü takım olabilir ama tüm hazırlık maçlarını izleyin. Orta sahaya bir bakın. Kaç kez adam akıllı kenar orta ya da sayıca çoğalabildiğimiz bir pozisyon. Fiorentina leblebi gibi pozisyon buluyor. Diğer takımlarda. Ben oyun sistemin de kusuru arıyorum açıkçası. Seri kaç faul yapmış kaç top kapmış.. Nagatomo ne iş yapar? Donk zaten benim oyun düşüncemde yok çünkü çok hantal.

kötü bir transfer sezonunun sonucunu hep birlikte görüyoruz. Ben beklerin değişeceğini düşünüyordum ama bu yapılmadı. Fernando gittikten sonra hemen ön libero gelir diyordum o da yapılmadı. Sövesim var ama sövmeyeceğim. Kısaca abv hepsinin
Abi 1 tane oyuncu icin 2 ay ugrasirsan diger taraflarin boyle kalir. Bu takimin gecen seneden beri belliydi luyindama marcao ile yeterli olmadigi. Her mac marianoya saydirmadik mi ? Fernandoya kotu dedik fernandoyu arar olduk.

Futbolcu olarak çok beğensem de Babel tercihi iyi olmadı gibi pek, 2 tane statik kanat artı önde tek vuruşçu dribblingi zayıf forvet bilmiyorum böyle nasıl yapacağız. Emre'yi 11'e dahil etsek Feg yedek kalacak hem o kalmak istemez hem de 4 milyon maaşlı adam niye yedek olsun. Sol tarafta kötü bir tercih yaptık gibi görünüyor ama beklemek lazım. Hiç izlemedim hayatımda ben ama Seri bundan ne kadar iyi oynayabilir mesela merak ediyorum. Bu oynadığının 2 katı iyi oynasa yine iş görür gibi durmuyor pek. Bize Tolga Ciğerci'nin sakatlanmayan hali gibi bir adam lazım anca o kurtarır, 12-13 km koşacak, top kapacak, arada dribbling yapacak falan. Bildiğin terminatör gerekiyor oraya şu takımı anca kaldırır.

Anlamıyorum bizim takımda yıllardır neden statik oyuncu hastalığı var. Geçen sezon deplasmanlarda sıkıntı çekmemizin tek sebebi mıymıy oyunu oynamamızdı. Ben sezon bitimine 4 hafta kala Terimi transferleri yapana kadar eleştirmeyeceğimi söylemiştim. Görüyorum ki o söylediği “bize müsade edin takımı değiştireceğiz” lafları full dümenmiş. Neyini değiştirdin ki bu takımın? 2 senedir bu takım mıymıy oyunu oynuyor abi ne değişti? Bu sezon ilk dep mağlubiyetimizi denizlide alırız arkası da çorap söküğü gibi gelir benden demesi

Üst Alt