# İbrahim Akın - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İbrahim Akın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # İbrahim Akın

Bizim yonetim ne yaiyor, su Ibrahim Akin transferi bile sonuclanmadi. Yine kampa yetismeyecek transferlerin cogu.

Cevap: # İbrahim Akın

abdulah avcının eski öğrencisi aydını çok sitedği söyleniyor onunla birlikte bir mikta para verilebilir aslında

Gümüşdağ: Olumlu bakıyoruz

İstanbul Büyük Şehir Belediyespor Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, İbrahim Akın’ın Galatasaray’a transfer olmak istemesine olumlu baktıklarını söyledi.

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Gümüşdağ, “Adaylık sürecinde İbrahim Akın konusunda, Galatasaray’la görüşme şansım olmadı. Ama bu günlerde Galatasaray’la görüşeceğiz. Sanırım ben de 5 Temmuz gibi genel kurul kararı alıp, kulüp başkanlığını bırakacağım. Bu süre içerisinde bir gelişme olabilir. Ama son söz olarak İbrahim Akın’ın Galatasaray’a transfer sürecinin çok olumlu olduğunu söyleyebilirim” dedi.

FEDERASYON SEÇİMLERİ İÇİN BİR BAŞKA ADAYIN ÇIKACAĞINI SANMIYORUM

Mehmet Ali Aydınlar’la birlikte 29 Haziran’daki Futbol Federasyon’u seçimlerine girme kararı alan Göksel Gümüşdağ, konuyla ilgili düşüncelerini açıklarken, bir başka başkan adayı çıkmayacağını düşündüğünü ifade etti ve “Kulüpler Birliği Vakfı’nda arkadaşlarım ve sayın başkanın ricasıyla böyle birliktelik gerçekleşti. Türk futbolunda güven ortamının tesisi birinci önceliğimiz. Sanırım, benim sayın Aydınlar’la birlikte hareket etme kararı almamın ardından bir başta adayın çıkma şansı kalmadı. Biz futbola katma değer katmaya geldik. Biz projelerimizi nasıl hayata geçireceğimizi düşünürken, bir başka adayın çıkmasının doğru olmayacağını düşünüyorum” diye konuştu.

YABANCI FUTBOLCU KONTENJANI KONUSUNDA ALINMIŞ BİR KARAR YOK! BU KONU YÖNETİM TOPLANTISINDA KONUŞULUR

Gümüşdağ, “İlk icraatınız ne olacak?” sorusuna, “En önemli görevimizi bu güven ortamının devamıdır. Önemli projeleri hayata geçireceğiz. Yabancı kontenjanı konusundaki sınırlama hep tartışıldı; ancak şunu net söyleyebilirim. Henüz bu konuyu karşılıklı değerlendirmedik. Bir yönetim kurulu kararı gerekiyor. Toplantıda bu konuyu değerlendireceğiz. Farklı görüşler olacaktır. Ama ortak bir karar çıkacak” dedi.

Radyospor

Radyospor ve Radyospor.com mahreçli haberler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamındadır. Kaynak gösterilmeden basın yayın organlarınca kullanılamaz. Kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır

Cevap: Gümüşdağ: Olumlu bakıyoruz

Hadi artık ya , bırakıp gidiyosun İBB'yi zaten , gider ayak son bir güzellik yap işte , yıllardır tek bir faydan dokunmadı zaten.

Abdullah Avcı'ya teklif götürdüğümüzde şu aşamada bırakamam demişti İBB'yi, ama görüyoruz ki başkan bile bırakıp gidebiliyor yeri geldiğinde.

Radyosporda bunu diyeli 2 gün olmuşdu. Doğru haber. İbo'da gelirse, Pino gider. Terim faktör olduğu için gelmesini istiyorum.

Tüpçü araya girip Holosko+5-6 m verir söyleyim size bir çalımı daha yediremez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt