GSC Anket - Icardi'nin Performansı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Icardi'nin Performansı

bu sene geçen seneki performansını aratan icardi, gelecek sene de bu seneki performansını aratır mı?

• aratır, daha kötüye gider

• aratmaz, fitleşir ve kritik goller atmaya devam eder.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
İcardi, Zaha, Ziyech, Mertens, Oliveira ile gelecek planlaması olmaz. Sadece Mertens yaşı itibariyle olmaz. Diğerleri performans düşüklüğünden.

Futbolda dün yoktur, geçen sene çok iyi olup bu sene kötüyse ve fayda sağlamıyorsa yollarsın yenisini alırsın. Ancak İcardi de öyle bir durum yok, gecen sene olağanüstüydü bu senede 23 gol ile gol krallığında birinci sırada, bu sezon 40a yakın gol katkısı vermiştir. Geçen seneye göre kötü, genel olarak hala çok çok iyi katkı veriyor İcardi. Bu anketi doğru bulmuyorum.

Bana İcardi'yi gönderdikten sonra yerine Galatasaray'ımıza gelecek aynı kalitede, en az aynı performansa ve en az aynı ikonlukta bir adam söylemeyen ve bunu da istatistikler ve sebepler ile açıklamayan kimseyi ciddiye almıyorum.

Aksini yapan safi boş ego tatmini yapıyordur.

Boş teneke hesabı.

Bana İcardi'yi gönderdikten sonra yerine Galatasaray'ımıza gelecek aynı kalitede, en az aynı performansa ve en az aynı ikonlukta bir adam söylemeyen ve bunu da istatistikler ve sebepler ile açıklamayan kimseyi ciddiye almıyorum.

Aksini yapan safi boş ego tatmini yapıyordur.

Boş teneke hesabı.
Penaltısız gol atamayan ve bütün maçlarda kımıldayamayıp sahada boş boş duran bir ikon mu

Yoksa sürekli oyunun içinde olan,topa hareketlenebilen,topa vurabilen,kafa topuna çıkabilen,penaltısız gol atabilen,koşabilen,sürekli ofsaytta beklemeyen,bütün antrenmanlara katılan,her sezon 1 ay kafa izni almayan,arkadaşlarının hakkını yemeyen,disiplini bozmayan,10m euro almayan ama ikon olmayan normal bir forvet mi

Konu gol ise geçen açıkladım verilerle valencia geçen sene 46 tane yazmış,bats son 10dklarda oyuna girerek 26 atmış,kendisi ise her maç oynayıp penaltılar dahil 30 atabilmiş

Atıf şeşunun,makukulanın,fernandaonun,diagnenin 50 bin euro maaşla gol kralı olduğu ligde 20 gol atacak diye buna 10m euro bayılmanın açıklanacak bi durumu zaten yok

Bu işler ikonlukla olmuyor bak falcao geldi de ne oldu adamı nefretle anıyorsun(ki gol yüzdesi baya iyiydi)

23 gol 9 asist ki bu adam sakattı. Adama futbolcu değil demeye getireni bile gördüm derbi gecesi. Diğer sezonda 22 tane atmış. Teknik heyet/yönetim gereğini yapar kampa erken getirir iyice şımardı bizim taraftar istenmeyen adama bak. Unuttunuz tabi Eren Derdiyokla CL ye başlamalarımızı falan. Erden gitsin en acı şekilde hatırlatacaklar merak etmeyin.

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

moral bozukluğunun üstüne bu anket açılırsa negatif oylar fazla çıkar tabii...

şu oldu bitti ahfolduk modunda her oyuncuya - her duruma "mahfolduk-rezil-satılsın-gitsin" moduna girenleri harbi anlamak zor. bu kırılganlık çok tehlikeli ve bizi çok geri götürür - hoca ve yönetim tutturamazsın bu taraftar profiline...

şimdiki halini tabii ki beğenmiyorum ama kasımpaşa maçını almadı mı mesela ?
3 maç durgun olnca gömülmez bir adam.

şunuda hatırlatayım - iki sezondur icardi ne tam kamp döenmi gördü , ne de %100 fit oldu..

optimist bakarak ciddi bir kamp süreci ve fitleşmiş icardi - içinden geçer tekrar bu ligin.

ayrıca şunu söyliyeyim ...

bizim ortasaha kitlendiği zaman, oyunu ileri yıkamadığımzda ya da rahat gidemediğimizde icardi %0-10 verime düşüyor bu gerçek.

şu takımda parçalayan bir 8 ve adam eksilterek top kullanan bir 10 olsaydı (tabii mertensin performansını yoksaymıyorum ama ortası oynamayınca oda kayboluyor) o zaman görürdünüz Icardi'yi.

kötü sonuötça herkese tek tek negatif basmak yakışmıyor gözümde - eleştirirlir tabii - ama hemen "satılsın" moduna girmek komik oluyor.

Bizim takim iki üc tane yürüyen oyuncu kaldirmaz, bütün yük diger oyunculara kaliyor. En fazla bir adami bu sekilde idare edersin daha fazlasi hayal, bana kalsa bütün ilk 11 atletik oyuncularla doldurulmali, bu tür bir takimla ligi sirf puan ile degil oyun ilede domine edip ezersin

Erden Timur direkt etkilidir.Erden Timur maç öncesi açıklama yaptı icardi ruhunu o açıklamayla orda bırakıp sahaya çıktı
Bence en önemli olay Erden Timur o varsa iyi olur o giderse İcardi de gider ya da geçen gece gibi hayalet olur

Gecen yilki kadar dahi fit olmayacaksa yollar ayrilmali. Onun disinda performansinin tartisilmasi abesle istigal. Adam harika bi santrafor, fit olmasi sartiyla. Fit olmayacaksa, 3-4 milyon maasli iki iyi forvet getirirdim. Sonucta Icardi’nin maasi 10 milyondan fazla. Bu kadar maas verirken giderse biterizcileri dikkate almamak lazim.

İcardiyi alternatifsiz bırakmak bizim hatamız dzekonun arkasında maliyetli de olsa Batshuayi bekliyor haftalarca da fenerin gtunu kurtardı..
Seneye bizim de net bir yedek forvet bulmamız lazım.. Mümkünse genç potansiyelli biri hem yedek kalmayı dert etmez hem İcardinin tecrübelerinden faydalanır..

Üst Alt