GSC Anket - Icardi'nin Performansı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Icardi'nin Performansı

bu sene geçen seneki performansını aratan icardi, gelecek sene de bu seneki performansını aratır mı?

• aratır, daha kötüye gider

• aratmaz, fitleşir ve kritik goller atmaya devam eder.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Yeterince çalışmayınca bir yere kadar gidiyor işte. Yaşı da 30’u geçince gitmiyor daha. Bir çok örneği de var bunun.

İcardi’den karakter olarak bir Mertens çıkmaz. Ben artık düşüşe girdiğine kanaat getirdim. Düşüşe geçmiş oyuncu risk bizim için. Ama yönetimin kararıdır sonuçta. Çünkü İcardi’yi göndermek yerine tartışmasız bir adam almayı gerektirir ki, bizim yönetim o işi halledebilir mi bilemiyorum.

Dünde başka konuda yazmıştım;
1- Temmuz'da idmanlara bir zahmet iştirak ederse,
2-Akabinde yaz idmanlarını büyük bir özveriyle tamamlarsa
3-Bizi daha çok özümseyeceğine dair telkinlerde bulunursa bizden ona hak razıdır , yok bunları yapmazsa bence Sörloth' a girelim daha mantıklı " Çok zorda işte gönül istiyor".

şöyle zımba gibi 8 numara transferinden sonra takımdaki bütün oyuncuların performansına %20 daha eklenir. takımın en önemli mevkisi 2 yıldır en zayıf halkamız resmen.allahın izniyle şampiyon olalım her şeyi yazın konuşur istişare ederiz.

şöyle zımba gibi 8 numara transferinden sonra takımdaki bütün oyuncuların performansına %20 daha eklenir. takımın en önemli mevkisi 2 yıldır en zayıf halkamız resmen.allahın izniyle şampiyon olalım her şeyi yazın konuşur istişare ederiz.
Hay ağzına sağlık.Aklıma geldikçe çıldırıyorum.3-5 kanat alacağımıza bir adam akıllı 8 numara alamadık ya.Abi haftasonu baskıdan bir tane doğru düzgün pas yapamadık ortasahada.Demirbay mertens ikilisi 0 dı.

Sadece 8 değil ki. 10 gerekecek, sağbek. Sağ kanat. Eğer barış giderse bir sol kanat, stoperlerde satış olursa stoper. Belirsizlikleri çok bu kadronun.

Penaltısız gol atamayan ve bütün maçlarda kımıldayamayıp sahada boş boş duran bir ikon mu

Yoksa sürekli oyunun içinde olan,topa hareketlenebilen,topa vurabilen,kafa topuna çıkabilen,penaltısız gol atabilen,koşabilen,sürekli ofsaytta beklemeyen,bütün antrenmanlara katılan,her sezon 1 ay kafa izni almayan,arkadaşlarının hakkını yemeyen,disiplini bozmayan,10m euro almayan ama ikon olmayan normal bir forvet mi

Konu gol ise geçen açıkladım verilerle valencia geçen sene 46 tane yazmış,bats son 10dklarda oyuna girerek 26 atmış,kendisi ise her maç oynayıp penaltılar dahil 30 atabilmiş

Atıf şeşunun,makukulanın,fernandaonun,diagnenin 50 bin euro maaşla gol kralı olduğu ligde 20 gol atacak diye buna 10m euro bayılmanın açıklanacak bi durumu zaten yok

Bu işler ikonlukla olmuyor bak falcao geldi de ne oldu adamı nefretle anıyorsun(ki gol yüzdesi baya iyiydi)

Evet o kadar yazmışsın ancak şu ismi alabiliriz şu kadar paraya ve şu performansı gösterir çünkü şu şu şu dememişsin. Yani boş bir mesaj olmuş maalesef iddianın altını dolduramamışsın

Çok kaliteli topçu, çok zaman bizi ipten aldı ama artık bkunu çıkarmaya başladı. Takım hücumdayken ofsaytta beklemenin, sahada ölü gibi yürümenin açıklaması yok. Taraftarın sevgisini suistimal etmeye başladı.

Tabi canım. Hatta 23 şampiyonluğu da Erden Timur’a borçluyuz. Hepimiz Erdeniz
Yazdığımdan nasıl bunu çıkardın acaba.Adamın onunla ilişkisi ayrı bunu ikisi de ayrı ayrı anlatıyor zaten.Ayrıca erden transferlere karışmasa daha dişli takım olabilirdik çok eleştirmişimdir onu.Bazı oyuncuların bazı yöneticilerle bazen hocalarla takım arkadaşlarıyla ilişkileri farklıdır.Bu sebeple İcardinin performansını Erden etkiler bence budur

İki kavga edip isyan etse bunların hiç biri yaşanmayacakti. Resmen sindi maç içinde çok zoruma gitti hakikaten aşamıyorum bazı şeyleri. Seneye zayıflamış bir şekilde aygır gibi başlamayacaksa malesef yollar ayrılmalı. Bu filmleri çok izledik sonu kötü bitiyor.

Acımasızca eleştirdiğiniz isimler sayesinde 2 senedir şöyle büyüğüz böyle büyüğüz diye dolaşıp Antu forumlarından mesajları buraya atıp gülmesini biliyorsunuz.

Önümüzdeki sezonun planlaması maçtan sonra yapılır. Icardi Konya maçında oynamamalı. Fb maçında 7 km mesafe katetmiş hiç depar atmamış. Önünde boş top kalsa vuramayacak, 10 metre top süremeyecek bir hali vardı. Muhtemelen sakatlığı var maç sonu bacağında sargı varmış. Forvette Zaha oynamalı başka çaremiz yok.

Fizik olarak bu sene bitik bunun başlıca sebebi de mentalden geliyor. Bilemiyorum belki de eşinin durumu bu kadar etkiledi

Üst Alt