Igor Tudor, NTV Spor'a Konuk Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor, NTV Spor'a Konuk Oldu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
biri 8 taslı biri fenerli adam olacak karşısında duyup duyabileceginiz en sacma soruları soracaklar

hatta güntekin de jong kalmalı semih selcuk harika sabriyi niye gönderdin tarzı seyler diyecekler

Beyler dışarıda olacağım daha sonra full kaydını izleme şansım olur mu acaba? Renkdaşlardan birisi buraya link koyabilir mi izleyemeyenler için?

Tek Sneijder olsa iyi. Gelir gelmez hemen Bruma ile didismesi.

Haftalarca süren sacmasapan 3lü savunma takintisi. Ben her mac hangi 2 stoperi oynatirsak daha az hasar verirler diye kara kara düsünürken bu herif cikiyor 3 stoperle oynamak istiyor. Sezon ortasinda gelmissin, elindeki malzemeyi degistirecek imkanin yok. Ne diye takimin hic oynamadigi bir sistemde israr ediyorsun hem de bu sistemi oynayacak oyuncularin yokken.

Bu konuda temel suc, ve sorumluluk sezon ortasinda hoca degistiren yönetime aittir. Tudor ile yasadigimiz, aslinda sezon ortasi hoca degisikliklerinde cok klasik bir durum. Hele ki hoca Tudor gibi kafasinda bir futbol filozofisi belirgin bir adam varsa eger.

Kendisi de bir daha böyle birsey yapmayacagini söyledi zaten.

Gelir gelmez Bruma ile sorun yasadi, Sneijder ile sorun yasadi, sonra Bruma dan sonra verimli olan ikinci adamimiz Yasin'in skora katkisini sifira indirdi. Yasin kendi demisti daha cok kosuyorum ama kaleden uzak kaliyorum böylece diye 3lü sistem yüzünden. Sezon ortasinda takima gelen hocalar genelde sistemle falan pek oynamaz, oyunculari gazlar motive eder kücük rütuslar konuular ile birseyler degistirmeye calisir oyunculari pozitif etkilemeye öne itmeye sürüklemeye calisir. Öyle dank diye sistem degismez arkadas, hem de oyuncularin buna hic bir sekilde yatkin degilken.

Bu bende büyük soru isaretleri uyandirir.

Ben Tudor´un bir daha topcular ile kolay kolay sorun yasayacagini zannetmiyorum. Bana kalirsa kötü yakalandi.

Bruma - en büyük bruma faniyim burada... Ama Bruma´da bireysel olarak iyi oynamasina ragmen, oynadigi oyun ile takimdaki diger oyunculari benifit edebilecek adam tarzina da gelmemisti. Oynadigi oyun bireysel olarak müthis, ama takim adina pek birsey yapmiyor. Bu elbette zaman ile gelecektir, ama Tudor oyununu düzeltmesini istedigi icin, kendisi cocukluk yapti.

Normal sartlarda Bruma gibi ufak bir cimp öyle diklenmez Tudor gibi karizmatik, 1.90´lik babayigit adama. Ama muhtemelen hem diger oyuncularin tudordan sikayetci olmalarina ragmen, kendisinin önünde sinmeleri. Hemde Tudor´un Bruma´yi bir sistem icinde oynamaya zorlamasi ile birlikte, kendisi kendini kanitlamak icin, yenicerilik yapti.

- Iyi hissetmiyorum, maca gelmicegim demenin, profesyonellikte hic bir yeri yok.

Bu davranisi öyle hocalar kolay kolay sineye cekmezler. Cocuk gibi düsünüyor cünkü, cocuklarda "cocugum bu bana zaten birsey yapamaz" diyerek efelenirler otoriteye karsi.

-------------------------------------------------------

Tudor elbetteki hatali bir yöntem uyguladi. Sezon ortasinda gelip herseyi degistirmeye calismasi, sert olmaya kalkmasi, bana göre dogru degil ve meyve de vermedi zaten. Ama bunu TD karakteristligine bagliyorum. Herkes Hamzaoglu gibi oyunculara bal, pekmez dagitmaz.

Ancak adam sert, ve dissiplin ve otorite eksikligini saglayabilecek bir adam. Bu basari getirebilir, getirmezse de, Florya "yan gelip yatma yeri" imajini bitirir sonunda.

Ve daha iyi olani, futbolcular bence gidici oldugunu düsünmelerine ragmen, buna ragmen kalmasi. Ama bu yönetimde, türkiyede cogu yönetimleri gibi kalles olmasi, yaptiklari bu dogru hamlenin arkasinda duramayacaklarini gösteriyor sonuclar kötü olursa eger.

Proğram 1 saat sürer yarım saatini buraya gelmeniz etik mi sorusuyla geçer 15 dakikası sabri diğer 15 selçuk ve semihle ilgili olur biter.

23.15 saatini çok mu aramışlar acaba, düzgünce 22.00 den sonra filan başlatsanıza yayını.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu konuda temel suc, ve sorumluluk sezon ortasinda hoca degistiren yönetime aittir. Tudor ile yasadigimiz, aslinda sezon ortasi hoca degisikliklerinde cok klasik bir durum. Hele ki hoca Tudor gibi kafasinda bir futbol filozofisi belirgin bir adam varsa eger.

Kendisi de bir daha böyle birsey yapmayacagini söyledi zaten.

Ben Tudor´un bir daha topcular ile kolay kolay sorun yasayacagini zannetmiyorum. Bana kalirsa kötü yakalandi.

Bruma - en büyük bruma faniyim burada... Ama Bruma´da bireysel olarak iyi oynamasina ragmen, oynadigi oyun ile takimdaki diger oyunculari benifit edebilecek adam tarzina da gelmemisti. Oynadigi oyun bireysel olarak müthis, ama takim adina pek birsey yapmiyor. Bu elbette zaman ile gelecektir, ama Tudor oyununu düzeltmesini istedigi icin, kendisi cocukluk yapti.

Normal sartlarda Bruma gibi ufak bir cimp öyle diklenmez Tudor gibi karizmatik, 1.90´lik babayigit adama. Ama muhtemelen hem diger oyuncularin tudordan sikayetci olmalarina ragmen, kendisinin önünde sinmeleri. Hemde Tudor´un Bruma´yi bir sistem icinde oynamaya zorlamasi ile birlikte, kendisi kendini kanitlamak icin, yenicerilik yapti.

- Iyi hissetmiyorum, maca gelmicegim demenin, profesyonellikte hic bir yeri yok.

Bu davranisi öyle hocalar kolay kolay sineye cekmezler. Cocuk gibi düsünüyor cünkü, cocuklarda "cocugum bu bana zaten birsey yapamaz" diyerek efelenirler otoriteye karsi.

-------------------------------------------------------

Tudor elbetteki hatali bir yöntem uyguladi. Sezon ortasinda gelip herseyi degistirmeye calismasi, sert olmaya kalkmasi, bana göre dogru degil ve meyve de vermedi zaten. Ama bunu TD karakteristligine bagliyorum. Herkes Hamzaoglu gibi oyunculara bal, pekmez dagitmaz.

Ancak adam sert, ve dissiplin ve otorite eksikligini saglayabilecek bir adam. Bu basari getirebilir, getirmezse de, Florya "yan gelip yatma yeri" imajini bitirir sonunda.

Ve daha iyi olani, futbolcular bence gidici oldugunu düsünmelerine ragmen, buna ragmen kalmasi. Ama bu yönetimde, türkiyede cogu yönetimleri gibi kalles olmasi, yaptiklari bu dogru hamlenin arkasinda duramayacaklarini gösteriyor sonuclar kötü olursa eger.

Reis pm bak destan yazmıssın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bruma konusunda riekerink döneminde etmediginiz laf kalmadi bencil oynuyor diye

Hatta oyuncularin saha icindeki tepkilerden bahsedildi her hafta özelikle Podolski'nin

Dünya'nin her yerinde teknik direktör direktif verir oyuncu uygular ama biz öyle bir kulubuz ki yillardir futbolcuya dayali bir düzen oldugu icin beyfendi ben rize'ye gelmiyorum diyecek kadar kendini kulupten üstün gördü.

Palavralarınıza balgam atayım hoca , seni o koltuğa getiren zihniyetin, seni GS kapasitesinde gören taraftarın futboldan men edilmesi lazım.

İstediğin kanala çık , beş para etmeyen adamlar topluluğunun bir parçasısın.Hocalık için sıfır yeteneksin ve çapsızsın.

Günto: 2 gündür antrenmanlarda, geçen sezon kadronuzda bulunmayan oyunculardan gözünüze çarpan(lar) oldu mu?

Tudor: Kendisi gözüme çarpmasa da topla çalışmalarda tarık çamdalın vurduğu 2-3 top gözüme geldi

Dikkat bu mesaj spoiler içerir.

"Transfer zorlu bir süreç"
"Aramıza katılan arkadaşlar olacak"
"Başkana teşekkür ediyorum"
"Mücadele eden bir takım yaratacağız"
"Kaybetmekten hiç hoşlanmam"
"Bruma iyi bir oyuncu kendisiyle kesinlikle sorun yaşamadım"
"Sneijder iyi bir profesyonel"
"Bazı arkadaşlar aramızda olmayacak"

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tuncay Sanli en kaliteli türk oyunculardan bir tanesi, ama hic bir süperlig kulübü alir mi ?

Sneijder 27 yaslarindan beri bas üstü bir düsüs halinde. O kaliteli, yildiz sneijder artik yok. Yasin ile performansini muafaza edebilirsin, mesela drogba gibi. Ama Sneijder o isigi veriyor mu ? Ben göremiyorum. Fizik ve yetenekleri gittikce daha cok düsüyor.

Eger Sneijder üzerine kurulan takimlar basarisiz oluyorsa, Sneijder´siz kurulan kadrolari denemeliyiz.

Bazi oyuncularda, her ligde ayni performansi veremez. Mereiles sampiyonlar ligi sampiyonu olarak geldi, ve topal kadar top oynayamadi. Yada Elano City banko topcusuydu, Mustafa Sarp´dan beter oynadi. Misimovic Almanya´nin assist kraliydi, burada vasati asamadi.

Sneijder zaten stil itibari ile, bu lige göre bir topcu degil. Sut teknigi ile bir cok seyi kurtarabiliyor, ama artik fizik olarak da cok kötü durumda. Önü bombosken kaleye dogru gidemeyen bir adam oldu.

Sneijder üzerine ne ara kadro kurulmuş ayıptır sorması? Forvetin Eren, stoperin yok, defansif orta sahan yok, beklerin yok. Yine 65 gol atmış bu ofans, ama skandal goller yemiş. Kafa toplarını Sneijder çikarmayacak heralde.

Yürüttüğün mantık çok yanlış. Aksine bu sağ solu belli olmayan takımda bile bunları yapması ciddi kalite gerektirir. Herkesin görüşü kendine ama bu konuda fikir ayrılığı olması beni cidden saşırtıyor.

Sorulması sorular:

- Mevcut takım kalite analizi
- Yeni sistem / taktik ne dır. Oyun felsefe ve tarzı.
- Tempolu oyuna Selçuk nekadar uygun ?
- İstediği oyuncular kimler / Transfer değerlerlendirmesi

kendine yakisani yapip canli yayinda istifa edecektir

Palavralarınıza balgam atayım hoca , seni o koltuğa getiren zihniyetin, seni GS kapasitesinde gören taraftarın futboldan men edilmesi lazım.

İstediğin kanala çık , beş para etmeyen adamlar topluluğunun bir parçasısın.Hocalık için sıfır yeteneksin ve çapsızsın.

Bu zihniyet ile zor başarı gelir.

Yahut adam istediği oyuncular alsın; kamp geçirsin ve istediği taktiği ve sistemi uygulasın.
Maçlar başladığı vakit 2-3 hafta sonra bir değerlendirme yapılır...iyi mi, kötü mu diye.

Erkenden kötü konuşmak/bashing doğru değil

tosser1.gif

Bu zihniyet ile zor başarı gelir.

Yahut adam istediği oyuncular alsın; kamp geçirsin ve istediği taktiği ve sistemi uygulasın.
Maçlar başladığı vakit 2-3 hafta sonra bir değerlendirme yapılır...iyi mi, kötü mu diye.

Erkenden kötü konuşmak/bashing doğru değil

Diarra geldi mi reis?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt