İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Emre Akbaba kontraktini mac basina degistirmedigi surece benim icin haindir.
Hele cimbombomum cocugu hic degildir, kimse kusura bakmasin.

senede 15 mac oyna bi dunya para al, benim icin ha Feghouli ha Emre Akbaba ikiside dunya paralari aliyor ama katki 0.
Ha biri sakat biride iplemiyo ama ikisinde katkisi yok.
Ya kardeşim bilmiyorum iş hayatında mısın yoksa öğrencimisin.? Ama genede sorayım. Sen X bir şirkette çalışsan mesela. Maaaşın 10 bin lira. Patronun sana maaşını indir 5 bin lira al diyor. Sen indirir misin.? Bırak indirmeyi zam istersin.

ozaman feghouli ve belhanda indirimi kabul etmeyince sizlamiyacaksiniz
Adamın ayağı kırıldı 2 kere, üstüne sakatlandı, bunun için oyuncuyu suçlamanın çok alemi yok.

Maaşı ve bonservisi veren yönetim.

Oynayınca da her zaman katkı verdi.

Feg ve Belhanda, 4 katını alıyor bu adamın aldığının, neye göre hain anlamadım. Keyfinden mi sakatlanıyor yani.

Adamın ayağı kırıldı 2 kere, üstüne sakatlandı, bunun için oyuncuyu suçlamanın çok alemi yok.

Feg ve Belhanda, 4 katını alıyor bu adamın aldığının, neye göre hain anlamadım. Keyfinden mi sakatlanıyor yani.

az sonra sakatlanip sezonu kapatinca ne diyeceksiniz acaba. (insallah sakatlanmaz)
ben olsam bu kadar sakatlikdan sonra , yonetime derim mac basi verin diye.
onca para alip 3-5 mac oyanamak beni vicdanen rahatsiz eder.

az sonra sakatlanip sezonu kapatinca ne diyeceksiniz acaba. (insallah sakatlanmaz)
ben olsam bu kadar sakatlikdan sonra , yonetime derim mac basi verin diye.
onca para alip 3-5 mac oyanamak beni vicdanen rahatsiz eder.
Ben ne diyorum sen ne diyorsun yahu? Hayatında kaç kere ayağın kırıldı, adamın 2 kere ayağı kırıldı bu isteyerek olabilecek bir şey mi?

Emre gayet iyi niyetli bir oyuncu, yeterli yetersiz olması ayrı mevzu da o paraları alırken gidip bana maç başı verin falan deme ihtimalin de yok kusura bakma.

Oturduğun yerden bunu söylemek kolay, realitede durum farklı olur.

ogulcan da yedekte olmaliydi.arda,belhanda,feghouli ve sener out.ali yavuz,kerem,sekidika ve ogulcandan ikisi ilk 11 baslamali artik.

sakatlıgın her türlüsü kötüdür şanssızlıktır da bu adam topa müdahaleyi falan bilmiyo gibi. bi anda dengesiz dengesiz işlere kalkışıyo, terse ayak uzatmalar, birden dönüşler falan yapıyo müdahale için. vücut dengesi de çok zayıf

Emre akbaba kendi ayagini kendi mi kirdi da hain oldu? anlamadim.cok gereksiz bi sekilde elestirilyo.her döndüğünde katki da veriyo.ayrica sarachiyle uyumluydu son donem.umarim bu mac o uyumu surekli hale getiren bi baslangic olur

Üst Alt