İlk maçımız Panathinaikos ile Atina'da - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk maçımız Panathinaikos ile Atina'da

Cevap: İlk maçımız Panathinaikos ile Atina'da

İlk macta Cisse cezalı direk kırmızıdan atıldı..Bu gruptan 14-15 civarı toplayarak Pana ile beraber cıkacagımızı düsünüyorum..

Panathinaikos gruptaki en zor deplasman bence.Ordan beraberlikle dönsek bile çok önemli değil.Açıkçası Atletico karşısında çok iyi değildiler.Belki galibiyetle bile dönebiliriz.

Cisse'nin cezali olmasi iyi haber elbette

Keske cezali olmayip oynasaydi. Geçen gün A. Madrid - Panathinaikos maçini izledim, Panathinaikos Cisse ile resmen sahada 10 kisiydi sahada sonra kirmizi yedi maçta degisen bir sey olmadi. Zaten daha önce de Cisse'nin birkaç maçini izledim, anlayacaginiz artik eski Cisse'den eser kalmadi.

Fenebahçe ile eşleştiklerinde taksimde bir yaşlı adamı öldürmüşlerdi.Taksimde yunanlı gate16 mı ne malsa grupları pkk lı gibi etrafa taş atıp pislik çıkarmıştır.Son derece vasat ve sıradan bir takım olsada atinada galatasaray liler pkk bayrakları,yunan pisliklerine hazır olsun.Fenerbahçeli olarak yüzde yüz galatasarayı tutuyorum bu maçta.

Galatasarayin Rakibi dinamo 3 mac seyircisiz oynama cezasi alirken fenerin rakibi 1 mac seyircisiz oynama cezasi almis diyorlar, dogru mu bu ya?

Dogruysa biz (ve fener) Romanya deplasmanda seyircisiz bir stadta mac yapicagiz.

Galatasarayin Rakibi dinamo 3 mac seyircisiz oynama cezasi alirken fenerin rakibi 1 mac seyircisiz oynama cezasi almis diyorlar, dogru mu bu ya?

Dogruysa biz (ve fener) Romanya deplasmanda seyircisiz bir stadta mac yapicagiz.

Hayır Fener 'in S.Bükreş maçı 3. hafta.

Bizim rakibimiz gecendeki ( galiba slovan liberecdi ) ile oynadiklari macta sahaya seyircilerin girmesi ile maca bi kac dakika kala iptal edilmisti. Uefa ceza olarak bukresi 3-0 hukmen maglup saymistir ve 2 mac seyircisiz cezasi vermistir..

Pana-Gala kapışması. İlk maçın deplasmanda olması avantaj, deplasmanda beraberlik bizi grup 1.liğine taşır....

Panathinaikos tan daha iyi takım oludğumuz kesin ama zor deplasman kazanmamız lazım

Üst Alt