İlk maçımız Panathinaikos ile Atina'da - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk maçımız Panathinaikos ile Atina'da

Cevap: İlk maçımız Panathinaikos ile Atina'da

Gücümüzü göstermek için iyi bir fırsat.Her zaman başlangıçlar önemlidir.En iyi şekilde başlayacağımızı düşünüyorum.

Hic cekinicek bi rakip degil hele o statda hic degil bizim olimpiyatta oynadımızı dusunun o misal namaglup cıkarız bu gruptan

Beşiktaş derbisinden sonra oynanması kötü olucak.

Eğer galibiyet ile başlarsak 3'te 3 yapmamız muhtemel. Bu da bizi lider yapar ; bence.

Yunan ekipleri genelde kendi evleri çok iyi maçlar çıkarır; deplasmanlarda kötülerdir.

Zor bir maç.

VAllaha su an Barca deplasmanina gitsek korkmam,takimima güvenim okadar cokki herkezi ezeriz havasi var bende :D

Panathinaikos takımı bizim için çok önemli bir rakip değil

Bizim asıl rakibimiz kendimiz sahaya çıkıp güzel futbolumuzu oynarsak Panathinaikos unda karşımızda şansı olduğunu sanmıyorum.

önce olympiakos sora panathinakios

16_k.jpg

:cool:

Dinamo Bükreş deplasmanı aldıkları ceza nedeniyle seyircisiz olacak.

Grubu en az 12 puanla bitirebilirz diyorum. Tahminim 14.

Valla, Pana deplasmani sorunsuz geçmez ..

Ama bize yaptiklarini, iyade ederiz :-)

seyretmistim athletico maclarini, yabana atilacak takim degil, cisse o kadar kotu degil eski gunlerinde olmasada, acik alanda etkili bir adam, defansin arkasina sarkmaya calisiyor surekli, karagounis orta sahada rakibin sinirini bozan bir adam dikkat etmek gerek ona. Zor maclar bizi bekliyor kanimca.

seyretmistim athletico maclarini, yabana atilacak takim degil, cisse o kadar kotu degil eski gunlerinde olmasada, acik alanda etkili bir adam, defansin arkasina sarkmaya calisiyor surekli, karagounis orta sahada rakibin sinirini bozan bir adam dikkat etmek gerek ona. Zor maclar bizi bekliyor kanimca.

Cisse cezalı bizim maçta oynamıyor,en pahalı oyuncuları yok yani..

gözünüzde büyütmeyin, biraz zorlayacaklardır ama yinede ibre bizden yana... Galatasaray 2000 den sonraki en güçlü kadroyu bu sene kurdu...

Bu kadroyla bide berabere kalırsak üzülürüm.. 70bin değil 170 bin olsada eze eze yeneceğimize inanıyorum.. bkz 24.03.2007 Yunanistan ın tam kadroyla karşımıza çıktığı, en diri oynadıkları milli maçı 4 tane atarak kazandık..

Beraberliklerin değil galibiyetlerin takımıyız panatinaikos akıllı ol seni yine yenerizz..

Üst Alt