Illuminati - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Illuminati

Cevap: İlluminati

19 nolu morg ta kim yatıyo izleyen biri cevap versin ??

Bir kari var bu ayinden Tom Crusu cikariyor

Onun yerin beni alin diyor

Aslinda boyle bir olusum vardir

Ismi Ilumanti gladiodur mladiodur bilmem

Bu gun Turkiyede Noel adiya Yilbasi kutlaniyorsa

inanin ki bir olusum vardirkesinlikle

Simdi biri cikip Noel ve Yilbasi ile ne alaksi var der yobaz felan da der

Mesala Sevgiller gunu?

Nedir bu olayin asri astari?

Biz buna metres gunu desek olurmu?

4. tür filminde illuminati ile alakalandırdığım bi kaç işaret..

''Küçük kızın kaçırılma sahnesi''

fourthkind_sub1.jpg

''Temas anında oluşan sırttaki yara(burada pek belli değil dikkatli bakın üçgen şeklinde, tekrar izleyince daha iyi göreceksiniz diğer sahnelerde)

The-Fourth-Kind-movie-photos.jpg

''Birde gözümüze sokulan baykuş :) , sanırım gene bunların bi işareti(illuminati) ''

the-fourth-kind-3.jpg

BohemianClubOwl2.jpg

''dolardaki baykuş gene''

dollar_spider.jpg

Bir ilginç dipnot :) eski insanlar, yani :) dede babaanne devirleri :) baykuştan tırsarlar ve bi eve konarsa o eve iyi haber gelmez derler :)

Abi hakkaten insanlar b.kta boncuk arıyorlar.Yani bu adamlar öyleki wc'de gördüğü b.kun üstünde göz işareti çıkartıp adam illüminati zıçmış diyecekler o derece yani.Yoksa yok,varsa da bu kadar büyük bir organizasyonu tutup değiştirebilecen sanki.Git daha küçük şeylerle uğraş,önce hayatındaki kötü şeyleri değiştir falan.Sonra ülken için uğraş onu iyi bir yere getirmeye çalış.Zaten o maykıl mikkofield nikli herif bu kadar şeyi buluyorsa sosyopat bilgisayar başından kalkmayan bir heriftir diye çamur atası geliyor insanın,%90 muhtemel.

Abi hakkaten insanlar b.kta boncuk arıyorlar.Yani bu adamlar öyleki wc'de gördüğü b.kun üstünde göz işareti çıkartıp adam illüminati zıçmış diyecekler o derece yani.Yoksa yok,varsa da bu kadar büyük bir organizasyonu tutup değiştirebilecen sanki.Git daha küçük şeylerle uğraş,önce hayatındaki kötü şeyleri değiştir falan.Sonra ülken için uğraş onu iyi bir yere getirmeye çalış.Zaten o maykıl mikkofield nikli herif bu kadar şeyi buluyorsa sosyopat bilgisayar başından kalkmayan bir heriftir diye çamur atası geliyor insanın,%90 muhtemel.

Birazını kendi üstüme alındığım için cevap verme zorunluluğu hissettim..

Şüpheci bakış açısını bu kadar küçümsemen bence yanlış..Farkında değildim, doğrudur ama farkına vardıktan sonra kıllanmamak elde değil..Bu illuminati(ya da adı ne olursa olsun) denen illet zihin kontrolu konusunda, zihin yönlendirmesi konusunda uzmanlaşmışlar..Ve bunu çok ama çok iyi kullanıyorlar..Hatta az biraz araştırsan(belki de biliyorsundur) daha ufacık beyinlere(çocuklarımıza) çizgifilmler ile nasıl işlediklerini görürsün..

Verdikleri subliminal mesajların çoğuda cinsellik içerikli..Nefsi azdırmak yani kısacası..Azmış nefs inde neye hizmet edeceği dinimizce belli..

Bi kaç foto koyayım..

untitledsubli.bmp

045.jpg

goofy-skateboard-illuminati-eye.jpg

disney-subliminal-roger-rabbit-jessica11.jpg

untitledsubliminal.bmp

Daha bunun gibi niceleri var..Aratırsan bulacağından eminim..Evet bencede içinde çok abartılıları da var ama bazıları seninde gördüğün gibi oldukçar bariz..Hatta bulamadım videosunu gene bir çizgi filimde ''gök gürültüsünün'' altına bu şerefsizler ''elbiselerini çıkart (take your clothes off)'' ı bile saklamışlar..Gökgürültüsü esnasında arkadan bir gürültü yarı belli yarı değil bunu söylüyor :)

Artı son olarak bir video paylaşıcam..Bu subliminal mesajların nasıl etkili olduğuyla ilgili..lütfen sonuna kadar izle..

[video=youtube;rDwr1-LOHRQ]https://www.youtube.com/watch?v=rDwr1-LOHRQ&feature=related[/video]

Gördüğün gibi koca koca adamları da ''şakkadanak'' etkileyebiliyorlar..Bu yüzden baktığımız herşeyde şüphelenmek kendimde hakkımdır..

İnanmıyor olabilirsin ama lütfen küçümseme..

Saygılar..

Subliminal mesajların tamamı bilinç altını uyarmak, dikkat çekmek amacıyla yapıldığı söylenir ve bu yüzden reklam sektörü sürekli buna başvurur. Zaten reklamın genel mantığı ilgi çekmektir. Nefis falan pek ilgisi yok diye tahmin ediyorum.

Subliminal mesajların tamamı bilinç altını uyarmak, dikkat çekmek amacıyla yapıldığı söylenir ve bu yüzden reklam sektörü sürekli buna başvurur. Zaten reklamın genel mantığı ilgi çekmektir. Nefis falan pek ilgisi yok diye tahmin ediyorum.

Hayır adem üstadım sanırım demek istedğimi anlatamadım...

Çizgifilmlerde kullandıkları subliminal mesajlarda ya cinsellik içerikli mesajlar var ya da işte şu illuminati işaretleri,simgeleri..

Cinselliği küçük yaşta beyinlere sokmak iğrençlikten başka bişey değildir de nedir..

Gene bulamadım, bir videoda resmen papaz ereksiyon oluyo yav..Çizgi film bu adem üstad :)

Edit: Açık forum olduğu için kullanamdığım terimler var :) yazarken zorlanıyorum kusura bakmayın :) Nefs le alakalı nasıl desem bi insanın cinsel dürtüleri çok ama çok artınca neler yapar,neleri görmezden gelir veya biliyoruz hepimiz :) nefs bu değil mi ?? ne ye hizmet ettiğini de biliyoruz :)

Hayır adem üstadım sanırım demek istedğimi anlatamadım...

Çizgifilmlerde kullandıkları subliminal mesajlarda ya cinsellik içerikli mesajlar var ya da işte şu illuminati işaretleri,simgeleri..

Cinselliği küçük yaşta beyinlere sokmak iğrençlikten başka bişey değildir de nedir..

Gene bulamadım, bir videoda resmen papaz ereksiyon oluyo yav..Çizgi film bu adem üstad :)

Edit: Açık forum olduğu için kullanamdığım terimler var :) yazarken zorlanıyorum kusura bakmayın :) Nefs le alakalı nasıl desem bi insanın cinsel dürtüleri çok ama çok artınca neler yapar,neleri görmezden gelir veya biliyoruz hepimiz :) nefs bu değil mi ?? ne ye hizmet ettiğini de biliyoruz :)

onu bunu bilmem de senin avatarında illuminatinin herşeyi gören gözü var hocam :D

yoksa hayko da mı bunlardan :akansular:

Olay masonluksa en alası Slayer'dır.

35361.jpg

Bunlar albüm kapağı. Burada gözüme insan silüeti ilişti sanki. Sağda üstte.

Üst Alt