iPhone X | iPhone 8 | iPhone 8 Plus | 20.00 | 12 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

iPhone X | iPhone 8 | iPhone 8 Plus | 20.00 | 12 Eylül

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o arkadaki fingerprint okuyucusu gayet funktionel bisey beyler benden soylemesi. bende biraz burun kiviriyordum ilk honor 7'imi aldigimda ama sonradan cok begenmeye basladim

Bence pek takilmayin arkada olduguna. Sonucta telefonu eline aldin mi isaret parmagin direkt o yöne gidiyor otomatik olarak.

Ev aldım bir sürü tamiri var bu sene zor be güzelim iphone se ile devam

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Hem önde hem arkada olacak deniyor, simsiyah olanı süper durmuş

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

f030d88442bf1c571aa8f89757427ff282121b09.png

c0c093bd4b11c6ebb26b343859bbadce8e580599.png

Apple'ın sıfır çerçeve salaklığına bulaşacağını sanmam.

S8 iğrenç bir telefon. Söz de 5.8'' ekran var telefonda, eline alınca iphone 6 gibi ekran boyutu var. Ayrıca en ufak darbede kırılıyor o ekranlar ve servis tamir ücreti 1800TL+ ve üzeri.

görüntü olarak zaten vasat olan telefonu daha da vasat duruma getirmişler, ki bunu her marka başaramaz. tebrik etmek lazım.

Umarım doğru değildir diyecem ama, diğer sızıntı da vasat duruyor

Apple'ın sıfır çerçeve salaklığına bulaşacağını sanmam.

S8 iğrenç bir telefon. Söz de 5.8'' ekran var telefonda, eline alınca iphone 6 gibi ekran boyutu var. Ayrıca en ufak darbede kırılıyor o ekranlar ve servis tamir ücreti 1800TL+ ve üzeri.

Arkadaşta s7 edge var otobüste 20 santimden düştü plastik zemine ekran kırıldı ve 1000 tl istiyolar .s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt