iPhone X | iPhone 8 | iPhone 8 Plus | 20.00 | 12 Eylül - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

iPhone X | iPhone 8 | iPhone 8 Plus | 20.00 | 12 Eylül

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
f030d88442bf1c571aa8f89757427ff282121b09.png

c0c093bd4b11c6ebb26b343859bbadce8e580599.png

Bu bildiğin taklit Çin malı cihaz.

Apple'ı geçtim Samsung bile bu kadar kötü tasarım çıkarmaz bu saatten sonra.

Bu tasarımda ki telefonları sadece HTC denen odun firma yapar.

ekrani 16/9 formatinda olmadigi sürece en baba telefonu cikar bir ise yaramiyor
piyasaya cikan her video 16/9 formatinda oldugu icin ekrana tam oturmuyor
hem cok kötü duruyor hem büyük ekraninin avantajini kullanamiyorsun
lg ve samsunlarda öyle yeni cikacak ayfonun da tuaf bir ekran formati olacaktir

ince çerçeve diye müşteriler bir yerini yırtıyor ince çerçeve kadar kullanışsız ve rezil bir olay yok

6.2'' telefon alıyorsun 5'' telefondan ufak duruyor ne anladım ben o işten? telefon tatmin etmiyor ki seni

kaldı ki sıfır çerçeve de ekran daha kolay kırılıyor ve uygun cam filmi bulunmuyor

La bu nereye kadar sürecek Mesela 23 yıl sonra iPhone 31 sızdırıldı diye haberler mi çıkacak yani ne düşünüyorsunuz renktaşlar ?

ince çerçeve diye müşteriler bir yerini yırtıyor ince çerçeve kadar kullanışsız ve rezil bir olay yok

6.2'' telefon alıyorsun 5'' telefondan ufak duruyor ne anladım ben o işten? telefon tatmin etmiyor ki seni

kaldı ki sıfır çerçeve de ekran daha kolay kırılıyor ve uygun cam filmi bulunmuyor
Telefonun ekranı önemli değil mi büyük kasa ile nasıl tatmin oluyorsunuz anlamadım , amaç ne? :D

Ekrana entegre Touch Id de verimlilik soruları yaşanıyor. Güç tuşuna entegre edilebilirmiş. Patent başvurusunda bulunmuş Apple.

touch-id-guc-tusu-1497421751.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt